Jump to content

mokestis už aplinkos teršimą


Recommended Posts

On 2022-02-26 at 03:25, kestoxs pranešimas:

Kažkur girdejau jog ir džiovyklos skaitosi 

Tai vat aš irgi apie tai nelabai aiškiai išdėtyta kas yra mokesčio mokėjimo objektas.Kažkaip laukiau Dzūkija komentaro bet apsižiurėjau kad labai retai ji čia jau apsireiškia.užpypino greičiausiai visažiniai heiteriai.

p.s. Kur Dzūkija, kai jos reikia? :confusion-helpsos::eusa-whistle: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, grazbek pranešimas:

Tai vat aš irgi apie tai nelabai aiškiai išdėtyta kas yra mokesčio mokėjimo objektas.Kažkaip laukiau Dzūkija komentaro bet apsižiurėjau kad labai retai ji čia jau apsireiškia.užpypino greičiausiai visažiniai heiteriai.

p.s. Kur Dzūkija, kai jos reikia? :confusion-helpsos::eusa-whistle: 

Man apskritai darosi sunku viską atskirti, dabar pradėjau gilintis į savivaldybių infrostrukturos mokesti.
Vel ganėtinai naujas dalykas. Nežinau kaip  kitose savivaldybėse, bet pas mus visiems pastatams ir net kietosioms dangoms( asfaltuota aikštele, asfaltuotas keliukas) skaičiuojamas 11,63 Eur kvadratui vienkartinis mokestis. Reiškiasi taip, jei statau angarą, ferma ar bet kokį pastatą, uz 1000 m2 plotą sumoku vienkartine 11630 įmoka. Infrostrukturos mokesčio ir niekam neidomu, kad statai kažkur pasaulio pakraštį kur jokios savivaldybes infrostrukturos net ir norint negali ir negales būti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...