Jump to content

Apšiltinimas


Gunia

Recommended Posts

turiu duju generacini VIGAS nera itin jie tokie superiniai kaip apturi juos, malkini kalbu tarkime apie METALBET katilus kur saulesbroliai.lt firma prekiauja ir ale katiliniu komplektus siulo, kadangi schemos duodamos viesai galima per lenkus viska gauti pigiau ir savo katiline isirengt. Dar siai dienai pora santechniku ketina atvykt pakonsultuoti apie sildyma ir katilus (nemokamai) kur ale malkinis grindininis sildymas (zinoma tokio neimanoma be akumuliacines), cia jau grindininis jau ne del manes o del to kad moterims sala kojos :D kas turite sikarnas zmonas zino apie ka as :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet koks sildyams klaidingas jei nera ventiliacijos, ka zinau kaip gali sildyti ir nevedint, tai dusulys ne namas yra, svogeris toki turi tai nuvykus oro truksta, karsta, sausa nors tu ka.... kiti sako grindininis sausina, nieko panasaus jei nebus velntiliacijos gal ir taip, kelia dulkes, jei nevalingas gal ir taip, bet uztat tau siluma mazene palaikyt reikia silta kojom silta ir kunui faktas elementarus. Dregme tai ir zmoniu ir kiauru sienu esme.... rastinis sausensi bus visad, bet imkim rastini apmurita plytom nepasakyciau kad sausas oras galiu nevedint dregmes pakanka, esu lepus jei sausa nosi man uztraukia nepakvepuoju, pas svogeri ar kur kitur kur sausa dustu as, pas save visx ok, jei perkaitinu dustu, nzn ar grindininis ta pakeis, abejoju, bet bent kontroliuot kiekviena kambari galesiu, miegamasis saltas man patinka kai yra maks 18 jau per akis kur sukiesi visa diena 22 i valias, kam reikia daugiau tam jau reiktu pas daktara nes galimai su kraujotaka prastai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 6 mėnesių...
On 2/26/2017 at 23:54, Koledzas pranešimas:

Bet koks sildyams klaidingas jei nera ventiliacijos, ka zinau kaip gali sildyti ir nevedint, tai dusulys ne namas yra, svogeris toki turi tai nuvykus oro truksta, karsta, sausa nors tu ka.... kiti sako grindininis sausina, nieko panasaus jei nebus velntiliacijos gal ir taip, kelia dulkes, jei nevalingas gal ir taip, bet uztat tau siluma mazene palaikyt reikia silta kojom silta ir kunui faktas elementarus. Dregme tai ir zmoniu ir kiauru sienu esme.... rastinis sausensi bus visad, bet imkim rastini apmurita plytom nepasakyciau kad sausas oras galiu nevedint dregmes pakanka, esu lepus jei sausa nosi man uztraukia nepakvepuoju, pas svogeri ar kur kitur kur sausa dustu as, pas save visx ok, jei perkaitinu dustu, nzn ar grindininis ta pakeis, abejoju, bet bent kontroliuot kiekviena kambari galesiu, miegamasis saltas man patinka kai yra maks 18 jau per akis kur sukiesi visa diena 22 i valias, kam reikia daugiau tam jau reiktu pas daktara nes galimai su kraujotaka prastai :)

O kiek tu sveri ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Prieš 3 valandų, Išradėjas pranešimas:

Lekiu namo prisesiu prie kito kompo parasysiu,labai,, skrandis gurgia,, nes dar nepietaves.

Taigi del sidymo ekovata,prisiskabinau firmai del darbu bet niekaip neprisikvieciau kad atvaziuotu i vieta del darbu apsitarimo,tipo pasiruosk sienas mes atvaziuosim ir viska nupurksim.Na mazdaug issiaiskinom telefonu,nukalem penketukais atitraukiant nuo sienos taip kad gautusi 10cm.Del pleveles kalimo ant nupurkstos niekaip negavau atsakymo kokia plevele ,reikia jos ar nereikia nu typo zmones visaip daro,kaip padarysi taip bus gerai.Jutubei maciau kaip daro,atrodo viskas tvarkingai.Atvaziavo du vyrukai issiviniojo aparatura pradejo purksti lyg ir nieko.dDarbus pradejo po piet vakare uzleidau pirtele,ten visos salygos poilsiui.Bet matau kad vyrukai dar dirbdami ikale del smagumo.Sako mes vakarui alaus turim gal ateisi.Na as  is mandagumo buteliuka atsinesiau zmona vakariene,pasedejom pusvalandi po keliu cierku as juos palikau pirtis iskurenta sakau prauskites ir ilsimes.Ryta darbai prasidejo as prie savo darbu,gryztu pietu vyrukai jau stipriai svirduliuoja.Zodziu papykau galvoju jei skambinsiu sefui nukentes.Vakare viskas dar graziau visai svirduliuoja.Zodz,per tris dienas nupurske bet visa laik pakale.Paskutine diena tas kur vairavo aisku nebegere.Na atrodo kad nupurske visur bet tos eko vatos ne tik mano kiemas pilnas buvo,bet ir kaimunams kliuvo.

Rastine siena issipurskia gerai uzsipildo visi tarpai bet man neramino kad jau rudeneja giedros nera o vata kaip kempine slapia,su savo meistrais kurie kale lentutemis matom kad nesulauksim kol isdzius reikia kalt plevele ir lentutes.Tos firmos vadovas telefonu aiskina kad tai maltas popierius su kazkokiais priedais draugauja su medziu viskas gerai kalk ir viskas.Nukalem dregna ta vata tai nezinau ar per ziema ten nebuvo kokio sutimo ar dar kokio velnio.Namas aisku siltesnis ,bet manau kad sildant slapia vata reikia nupurksti vasaros pradzioj kad isdziutu.Firma aiskina kad dirbti galima kad tik nebutu minuso,nesvarbu ruduo pavasaris viskas isgaruos o kaip is tikruju velniai zino.Todel ir abejoju ar nebutu geriau tradiciniu budu deti sausa vata ir ramu.Vis galvoju atplesti koki gabaleli lentuciu ir pamatuoti dregme kas ten darosi,nors apacioj ir virsui sienu paliktos ventilicines vietos gal be reikalo stradalinu. Tai va tokie reikalai.

Firma nepatiko todel kad nesilaiko kazkokiu taisykliu,taip galima o taip ne,jiems pofik,kad kuo daugiau klijentu,nekalbant apie darbo drausme ir kultura.Kaina skaiciuoja nuo sunaudotu vatos kubu,bet ju skaiciavimai nuo mano smarkiai skyresi.Firmos viesai kol kas nenoriu skelbti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Išradėjas pranešimas:

Taigi del sidymo ekovata...

Žinokit mano istorija vienas prie vieno, tik mano meistrai negėrė. Aš dar nepabaigęs pilnai apdailos ir turiu priėjimą prie vatos, bent iš to kiek matosi, panašu kad nevyksta jokie blogi procesai. Visgi išsikalbėjus su tais berniokais, vienas pasakė, kad jei šiltintusi sau tai tik sausuoju būdu, tik nesupratau kodėl. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, lauztuvas pranešimas:

Visgi ydomu pas isradeja kaip viduje. Pas ji 10cm sluoksnis. Tai pavirsiuje tikrai nepelis nes bus isdziuve, nebent kur per viduri sluoksnio. 

Sluoksnis kai kur gavosi ir 12cm nes rastine siena nebuna lygi  staciau dar ir priestateli is 15cm karkaso,tai ir jis taip ispurkstas,vis stebiu ,jokio pelesio nelenda nei vidui,nei isorej,vis ruosiuos patikrinti kas ten viduje,nesugalvoju kaip,nesinori sienu draskyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, jevgenijus pranešimas:

Žinokit mano istorija vienas prie vieno, tik mano meistrai negėrė. Aš dar nepabaigęs pilnai apdailos ir turiu priėjimą prie vatos, bent iš to kiek matosi, panašu kad nevyksta jokie blogi procesai. Visgi išsikalbėjus su tais berniokais, vienas pasakė, kad jei šiltintusi sau tai tik sausuoju būdu, tik nesupratau kodėl. 

Jeigu turi galimybe,nebaiginek apdailos iki vasaros vidurio, kad ta vata pilnai isdziutu, manau tai bus garantuotai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Išradėjas pranešimas:

Jeigu turi galimybe,nebaiginek apdailos iki vasaros vidurio, kad ta vata pilnai isdziutu, manau tai bus garantuotai.

Tai kad man putė pernai, lyg spalis buvo, o mūryt pradėjo šiemet rugpjūčio gale ir baigė tik po mėnesio. Prieš javapjūtę keliose vietose teko brautis per vatą iki sienos, panašiai metras nuo vatos viršaus, tai nieko blogo nepastebėjau. Vienoj vietoj yra net apie 30cm, va ką tik buvau ant kopėčių, viskas ten tvarkoj. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sumasciau ir aš savo nusipirkto namo  sienos tarpą patikrinti, pasirodo tarp mūro polistirolo lapai. Susiskambinu su firma atvaziuoja su cat 60 praeina , sako reikia suvaržyti su termo putomis.  Na suėjo 8 kubai , kelios vietos rado tuščia tarpą. Kai pradės šalti žadėjo su termovizoriu rimtesnių praeitį. Bet kaip berniukai tai patiko kaip dirba, bet jaučiu toks profilaktinis darbas  už 1400 eu. Šiaip galiu duot kontaktus jie ir puleritano putomis pučia, tipo su jais pigiau nei per vadyba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
On 2018-01-05 at 19:46, Uk. Jomantas pranešimas:

Sumasciau ir aš savo nusipirkto namo  sienos tarpą patikrinti, pasirodo tarp mūro polistirolo lapai. Susiskambinu su firma atvaziuoja su cat 60 praeina , sako reikia suvaržyti su termo putomis.  Na suėjo 8 kubai , kelios vietos rado tuščia tarpą. Kai pradės šalti žadėjo su termovizoriu rimtesnių praeitį. Bet kaip berniukai tai patiko kaip dirba, bet jaučiu toks profilaktinis darbas  už 1400 eu. Šiaip galiu duot kontaktus jie ir puleritano putomis pučia, tipo su jais pigiau nei per vadyba

Aš irgi galvojau šiltint stogą poliuritano putomis ,bet kad kaina atbaido.Stogas šlaitinis,tai paroc vata prisibijau kad nesukristų.Girdėjau kad po kelių metų ji pasėda žemyn.Gal kas su tuo susidūrėt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano ukinis baltu plytu su oro tarpu ka patartumete pripusti?Paprasciausias ir turbut pigiausias varijantas privaryti polistirolio granuliu.O kaip ten su tomis putomis?Pastate garazas, katiline, sandeliukas jame hidroforas .Kai ateina salciai reikia su kazkuom pasildyti,noriu kad siluma ilgiau pasilaikytu o ir garaze pasikrapstineti norisi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Granulės problematiškos jeigu jau į esamas sienas pili, nes jas reikia paspausti, jos įsielektrina, "kimba" ir jas patogiau pilti į mūrinamą sieną per viršų, pilti ant perdangos. Nebent ieškoti firmos kuri putomis pildo oro tarpus.

Manau paprasčiausia ir turint galimybę apšiltinti tik esamą patalpą iš vidaus. Dėti tašelius (tarkim 50x50), į tarpą vatą/polistirolą ir ant viršaus užsukti OSB plokštę. Nudažius ją atsinaujins vidus ir gali pats lengvai pasidaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-03-01 at 10:18, puma pranešimas:

Aš irgi galvojau šiltint stogą poliuritano putomis ,bet kad kaina atbaido.Stogas šlaitinis,tai paroc vata prisibijau kad nesukristų.Girdėjau kad po kelių metų ji pasėda žemyn.Gal kas su tuo susidūrėt?

Pigiausia sudėjus vatą ant gegnių kabėmis prišaudyti virvelę, tinka statybininkų, kur plona ir ritėje 100m;

tačiau patikimiausia sudėjus vatą užsukti 6-8 mm OSB plokštę, arba pigesnį variantą MDP (baldinė, kuri kalasi gale spintų, tačiau jos storis apie 3-4 mm ir ji gali išsigaubt, bet jeigu nereikia grožio, ji tiks).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2018-03-01 at 22:15, Išradėjas pranešimas:

Mano ukinis baltu plytu su oro tarpu ka patartumete pripusti?Paprasciausias ir turbut pigiausias varijantas privaryti polistirolio granuliu.O kaip ten su tomis putomis?Pastate garazas, katiline, sandeliukas jame hidroforas .Kai ateina salciai reikia su kazkuom pasildyti,noriu kad siluma ilgiau pasilaikytu o ir garaze pasikrapstineti norisi.

Daro dar taip,pila pol.granules ir po kiek laiko pripucia putu. putu eina maziau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...