Jump to content

Naujas purkštuvas


Recommended Posts

Prieš 4 valandas, MV ūkis pranešimas:

Čia bandysi pavasarinėj paramoj? :D mano mintys ir vėl sutapo, jau pernai domėjaus tai bent jau hardi buvo ženkliai brangesnis už horsch 4ax, amazone ux irgi brangesnė, horsch man patiko nes kartu ir nėra baisiai sudėtingas, bet ir turi visus horsch būtinus privalumus plius Audrokestos purkštuvų servisas kiek girdėjau tik teigiamus atsiliepimus

Tikrai taip, jau du bandymai nepaejo su 65 balais tai gal trecias kartas nemeluos.. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, Intra pranešimas:

O transportuojat tiesiog su vandens backom ar irgi toniniais konteineriais ar ką gudriau sugalvot galima?

Aš niekur jo netranspotuoju. Atveža i kiemą supila mašiną i 19 konteinerių .Aš prisitraukiu i purkštuvą ir į laukus.Esu ir anksti važeves per laukus  dar neklimpau nei karto ir vežes normalios būna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , pauliuxs pranešimas:

Kaimynai du stambus yra po 2000ha. dirba tai ir jie nevažiuoja su bačkom iki lauko  ,su purkštuvais spėja kasą išlaistyt iš kiemo.Norma 200 kas +150 sulfato, antras trešimas taip pat  čia ž.kviečiam.

Na labai jau abejotinas našumas darbo, jei iš kiemo  tik su purkštuvais. Nebent visi visi laukai per kilometrą nuo namų. Jei po 7 km ir dar žvyrkeliais į vieną galą? Kančia purkštuvui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Intra pranešimas:

Na labai jau abejotinas našumas darbo, jei iš kiemo  tik su purkštuvais. Nebent visi visi laukai per kilometrą nuo namų. Jei po 7 km ir dar žvyrkeliais į vieną galą? Kančia purkštuvui

Bet yra kita medalio pusė:  reikalingas dar vienas traktorius su bačka, žmogus...siekiant našumo gali prarasti ekonominį efektyvumą. Tad sprendimai priklauso iš konkrečios situacijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , PArty pranešimas:

Bet yra kita medalio pusė:  reikalingas dar vienas traktorius su bačka, žmogus...siekiant našumo gali prarasti ekonominį efektyvumą. Tad sprendimai priklauso iš konkrečios situacijos.

O tręšiant su  biriom trąšom reik ir traktoriaus su frontaliniu, arba dar ir teleskopo. O kur  jau kur, bet pavėlavęs patręšti, tai ir prarasi ekonominį efektyvumą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Intra pranešimas:

O tręšiant su  biriom trąšom reik ir traktoriaus su frontaliniu, arba dar ir teleskopo. O kur  jau kur, bet pavėlavęs patręšti, tai ir prarasi ekonominį efektyvumą. 

Gal reikia, gal ir nereikia .Visada yra įvairių sprendimų .o kuris efektyviausias gali spręsti tik konkrečių  metu ir konkrečioje vietoje esant konkrečioms salygoms, tad nežinant visų aplinkybių nereikia  ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...