Jump to content

norejau pasiteirauti, kaip jauciates gerb zemdirbiai, gerai?


voras

Recommended Posts

Taip,aš ir permečiau malsenos kainas,tai jos dar didelės.Aš šiandien nuvežiau miežius,kai pamačiau kainą,lūpa nuvėpo...Perskambinau visas firmas,tai brangiausiai davė Jarimpeksas,jiems ir atidaviau.Ir mūsų auksaburnis Magnatas labai jau mažai siūlo,o kaip čia forume skiedė,net gražu skaityt.Beje kitų firmų nuo malsenos ir skiriasi apie 60 litų,savo akim šiandien mačiau.

Sveiki. "Skiedė", kiek suprantu lietuviu kalba, turiu tokiu prasmiu, apie kurias Valstietis net nesapnuoja :) . Aciu bent uz "musu". Jei gerbiami ukininkai pageidauja konsultacijos del grudu pardavimo, prasau skambinti man i mobilu 8-617-67520. Ir nepamirskite prisistatyti.

Sincerely, Magnatas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 91
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Taip,aš ir permečiau malsenos kainas,tai jos dar didelės.Aš šiandien nuvežiau miežius,kai pamačiau kainą,lūpa nuvėpo...Perskambinau visas firmas,tai brangiausiai davė Jarimpeksas,jiems ir atidaviau.Ir mūsų auksaburnis Magnatas labai jau mažai siūlo,o kaip čia forume skiedė,net gražu skaityt.Beje kitų firmų nuo malsenos ir skiriasi apie 60 litų,savo akim šiandien mačiau.

sudo kruva tas Magnatas....

juk zadejo informuot, kai kainos krist prades, tipo draugiskai......

yra jo pasisakymai ta tema.....

Na gal ne kruva. O jei ir kruva, tai nedidesne nei Raimisx :). Tikriausiai taip ir buvo, kad rasiau. Taciau yra niuansu. Del bendravimo siame forume. Kadangi, kiek pastebejau, visa teigiama, pateikta mano informacija nera suprantama taip kaip turi buti. Taigi rekia surasti kita, jums priimtina forma. Siuliau del kainininku zemesukis.com, dar galima tiesiogiai mailu rasyt. Taciau, kiek matau, lengviau parasyt "sudo kruva" nei man mailu uzduoti reikalinga klausima :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai Magnatas taip nieko konkreciai ir neparasei. tai kada kainos prades kilti grudu supirkimo ar jau is vis nebekils? :)

Jis net žinodamas tiesos nesakytų, o prognozės tai gali būt visokios. Dabar biržos durniuoja, tendencija buvo lyg ir žemyn, bet vieną dieną aukštyn, kitą žemyn. Tikslių duomenų apie tai, kiek kviečių pasėta, nėra, bet kalbama, kad plotai smarkiai padidėjo ir dabar daug kas priklausys nuo žiemojimo sąlygų. Taip kad stipresnių nervų ūkininkai gali bandyt palaukt kovo, o visi kiti jau turėjo būt pardavę :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia perkeltine prassme pasakiau apie parašymą.O kad kažkas atspėjo kad kris,tai dar nereiškia kad žinojo.Dabar ir gana rimti žmonės kalba,kad po Naujųjų maistiniai gali būt apie 1000 LTL.Bet žinok,bus jie 1000 ar 600?Gal dabar Raimix galėtum pasakyt?Skirtumą nuo dabartinės kainos pasidalintum pusiau,tikrai nemažai tau už nuojautą išeitų...Čia gaunasi panašiai kaip anekdote apie žydo vaikus.Žydas sako,mano vaikai visada orą atspėja,vienas sako kad lis,kitas kad ne.Vienas vistiek atspėja...

as nespejau, pazystama moteryte is agrokoncerno perspejo.....

kad bus 1000 maistiniai, netikiu, nes kitu atveju but europos birzose tiek nekrite.... nelogiska butu....

as pats nuo kombaino po 550 veziau, ir nei vienam nepavydziu, kas brangiau pardave. o beto, po griuvimo ir po 400 teko sutarti daryt....

toks gyvenimas.....

tik viena pikta, kad prekybininkai be rysio tiek trasu kaina iskele. del salietros suprantu, po duju brangimo Lubys iskart i minusa eit pradejo....

o kompleksines????

Nu tu čia prie bajerio "Lubys į minusą eit pradėjo" :lol::lol::lol:

apart to, kad dirbu zeme, dirbu darbe, dar ir skaitau spauda.

vat ten ir buvo parasyta, kad po duju brangimo Achema per kazkiek laiko patyre beveik limona nuostolio, todel buvo priversta stabdyt investicinius projektus.

aisku, tada salietra kainavo ne 960lt/t....

trasos visur ir visos brangsta, bet tik ne tokiais suoliais.

po javapjutes viskas pabrango, technika taip pat, ypac naudota, nes perka zmones.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nera cia ko nervuotis,, yra taip kaip yra, bergzdzias klausimas gincytis apie tai ko neimanoma pakeisti, kas neturejo kur laikyti siemet isloshe, kas turejo ishlosh po nauju metu, shiaip nuo lapkrichio pirmos kainos kyla visame pasaulyje, nezinau kur ziurejo bulvinykas, bet man visai patinka birzu kainu prognozes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia perkeltine prassme pasakiau apie parašymą.O kad kažkas atspėjo kad kris,tai dar nereiškia kad žinojo.Dabar ir gana rimti žmonės kalba,kad po Naujųjų maistiniai gali būt apie 1000 LTL.Bet žinok,bus jie 1000 ar 600?Gal dabar Raimix galėtum pasakyt?Skirtumą nuo dabartinės kainos pasidalintum pusiau,tikrai nemažai tau už nuojautą išeitų...Čia gaunasi panašiai kaip anekdote apie žydo vaikus.Žydas sako,mano vaikai visada orą atspėja,vienas sako kad lis,kitas kad ne.Vienas vistiek atspėja...

as nespejau, pazystama moteryte is agrokoncerno perspejo.....

kad bus 1000 maistiniai, netikiu, nes kitu atveju but europos birzose tiek nekrite.... nelogiska butu....

as pats nuo kombaino po 550 veziau, ir nei vienam nepavydziu, kas brangiau pardave. o beto, po griuvimo ir po 400 teko sutarti daryt....

toks gyvenimas.....

tik viena pikta, kad prekybininkai be rysio tiek trasu kaina iskele. del salietros suprantu, po duju brangimo Lubys iskart i minusa eit pradejo....

o kompleksines????

Nu tu čia prie bajerio "Lubys į minusą eit pradėjo" :lol::lol::lol:

apart to, kad dirbu zeme, dirbu darbe, dar ir skaitau spauda.

vat ten ir buvo parasyta, kad po duju brangimo Achema per kazkiek laiko patyre beveik limona nuostolio, todel buvo priversta stabdyt investicinius projektus.

aisku, tada salietra kainavo ne 960lt/t....

trasos visur ir visos brangsta, bet tik ne tokiais suoliais.

po javapjutes viskas pabrango, technika taip pat, ypac naudota, nes perka zmones.....

Nereikia tikėt parsidavusių laikrasčių užsakytais straipsniais. Šiuo atveju situacija panaši į tą kai buvo pradėtos mokėti europinės išmokos. Tada salietra nuo 300 iki Kažkur 600 pakilo. Va tokie straipsniai ir įra skirti emocijoms malšinti. tik keista kad yra jais tikinčių. Šiemet situacija analogiška , negi nepasinaudos firmos proga susigražinti ar pamažinti netikėtai išaugusi konkrečių metų pelna. Kad ir šiemet dujos pramonės vartotojams brands tik nuo nauju metų o kas su salietra darosi. Pvz. rugpjučio mėnesį pirkau salietra po 750lt su pvm už grynus , o dabar kiek kainuoja?

Pasiskaityk ka pats rasai :"apart to, kad dirbu zeme, dirbu darbe, dar ir skaitau spauda.

vat ten ir buvo parasyta, kad po duju brangimo Achema per kazkiek laiko patyre beveik limona nuostolio, todel buvo priversta stabdyt investicinius projektus." Achema dėl limono stabdo investicijas :icon-exclaim::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

" Achema dėl limono stabdo investicijas :icon-exclaim::lol:

O kodėl ne? Tas milijonas tik parodo, kad situacija keičiasi. Jei darai investicinį projektą xx mln. Lt, pasiskaičiuoji visas sąnaudas/išlaidas ir gauni "pliusą". Ir op... pakyla dujų kaina (kuri gamybos procese sudaro nemažą dalį sąnaudų). Perskaičiuoji projektą ir pamatai, kad prie tokių dujų kainų, projektas gaunasi nuostolingas. Ką pats darytum..? Bent jau aš irgi stabdyčiau tokį projektą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

" Achema dėl limono stabdo investicijas :icon-exclaim::lol:

O kodėl ne? Tas milijonas tik parodo, kad situacija keičiasi. Jei darai investicinį projektą xx mln. Lt, pasiskaičiuoji visas sąnaudas/išlaidas ir gauni "pliusą". Ir op... pakyla dujų kaina (kuri gamybos procese sudaro nemažą dalį sąnaudų). Perskaičiuoji projektą ir pamatai, kad prie tokių dujų kainų, projektas gaunasi nuostolingas. Ką pats darytum..? Bent jau aš irgi stabdyčiau tokį projektą. :)

vat butent. yra gyvas pavyzdys - Lifosa, kuri vos vos nebankrutavo savo laiku. gerai, kad ruskelis, turintis savo apatitu kasykla nupirko....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

" Achema dėl limono stabdo investicijas :icon-exclaim::lol:

O kodėl ne? Tas milijonas tik parodo, kad situacija keičiasi. Jei darai investicinį projektą xx mln. Lt, pasiskaičiuoji visas sąnaudas/išlaidas ir gauni "pliusą". Ir op... pakyla dujų kaina (kuri gamybos procese sudaro nemažą dalį sąnaudų). Perskaičiuoji projektą ir pamatai, kad prie tokių dujų kainų, projektas gaunasi nuostolingas. Ką pats darytum..? Bent jau aš irgi stabdyčiau tokį projektą. :)

vat butent. yra gyvas pavyzdys - Lifosa, kuri vos vos nebankrutavo savo laiku. gerai, kad ruskelis, turintis savo apatitu kasykla nupirko....

Tai ir mokėkit už trašas tūkstančius visokiems Lubems ir nedejuokit kad, trasos kosmosa kainuoja. Ir toliau tikekit visokiom laikrastinėm pasakom jos kaip tik jums ir rasomos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kainos tai rimtai smarkiai krito :( Va litagros kainorastis

Kultūra Kokybė Supirkimo kaina (už užskaitomą svorį), Lt/t (be PVM)

Kviečiai Ekstra kl. 710.00

Kviečiai I kl. pagal LST 700.00

Kviečiai II kl. pagal LST 660.00

Kviečiai III kl. pagal LST 600.00

Kviečiai IV kl. pagal LST 600.00

Miežiai I ir II kl. pagal LST 660.00

Rugiai I kl. pagal LST 650.00

Rugiai II kl. pagal LST 530.00

Kvietrugiai pagal LST 540.00

Avižos pagal LST 500.00

Žirniai pagal LST 500.00

Rapsai pagal LST ir TS 1020.00

Rapsai energetiniai Pagal LST ir TS 960.00

Kukurūzai Pagal LST ir TS 800.00

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...