Jump to content

norejau pasiteirauti, kaip jauciates gerb zemdirbiai, gerai?


voras

Recommended Posts

  • Atsakymai 91
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Kur žiūrėjai kainas?Nuo šiandien ryto litagroj visi grūdai krito apie 60 Lt./t.Ir ne tik litagroj,kitur dar daugiau.Įdomu kaip bus toliau.Ką galvojat apie tai kolegos ir prieteliai?

Nu litagros svetainej tai kainos tokios jau nuo praitos savaites, tikriausiai neatnaujina. O siap antradieni pabaigiau visus miezius is sandelio isvest, miezius po 710 t/ lt litagrai. Valstieti, o is kur zinai, kad krito kaina, skambinais litagrai ? nes kiek internete pazejau lyg ir nekrite.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur žiūrėjai kainas?Nuo šiandien ryto litagroj visi grūdai krito apie 60 Lt./t.Ir ne tik litagroj,kitur dar daugiau.Įdomu kaip bus toliau.Ką galvojat apie tai kolegos ir prieteliai?

as malsenos tinklapyje ziurejau, litagra neatnaujinus kainininko internete. as toki poelgi galeciau taip apibudint: jie baigia uzsipilt talpyklas o eksportuot dar neskuba. kai prades laivus atkraudinet gal ir kaina prades kelti na bent as tai viliuosiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip,aš ir permečiau malsenos kainas,tai jos dar didelės.Aš šiandien nuvežiau miežius,kai pamačiau kainą,lūpa nuvėpo...Perskambinau visas firmas,tai brangiausiai davė Jarimpeksas,jiems ir atidaviau.Ir mūsų auksaburnis Magnatas labai jau mažai siūlo,o kaip čia forume skiedė,net gražu skaityt.Beje kitų firmų nuo malsenos ir skiriasi apie 60 litų,savo akim šiandien mačiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Marijampolėn vežu.Na aš ir tokią mintį turiu,kad vežimas prasidėjo,gal dėl to.Bet kaip dirbantys sakė,nejaučia to padidėjimo.Velnias čia juos žino.Bet dauguma suglumę,ir nežino ką daryt,kaip tam Radžui,ar kaip jis ten.Tame tarpe ir aš.

O kodėl nepardavėt, kai kaina buvo pike? Yra toks rusiškas posakis - godumas frajerį pražudė :) . Grūdai pinga biržose, todėl ir supirkėjai mažina kainas. Sklinda klabos apie tai, kad leis Europoj pašarui naudot GM kukurūzus, kurių šiemet užaugo sočiai, tai pašarinių grūdų kainoms bus dar vienas smūgis. Jos jau ir dabar krenta sparčiau nei maistinių. Stabiliai auga tik rapso kaina. Dabar turit padaryt sprendimą ar parduot, ar laukt, tikintis, kad kainos vėl didės. Bet nepamirškit, kad trąšų brangimas vyksta žiaurus, kuras irgi pabrango smarkiai. Situacija įdomi. Dėl ateities - kviečių pasėta atrodo ženkliai daugiau, todėl ateities sandorių kaina (už 08 derlių) daug mažesnė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Marijampolėn vežu.Na aš ir tokią mintį turiu,kad vežimas prasidėjo,gal dėl to.Bet kaip dirbantys sakė,nejaučia to padidėjimo.Velnias čia juos žino.Bet dauguma suglumę,ir nežino ką daryt,kaip tam Radžui,ar kaip jis ten.Tame tarpe ir aš.

O kodėl nepardavėt, kai kaina buvo pike? Yra toks rusiškas posakis - godumas frajerį pražudė :) . Grūdai pinga biržose, todėl ir supirkėjai mažina kainas. Sklinda klabos apie tai, kad leis Europoj pašarui naudot GM kukurūzus, kurių šiemet užaugo sočiai, tai pašarinių grūdų kainoms bus dar vienas smūgis. Jos jau ir dabar krenta sparčiau nei maistinių. Stabiliai auga tik rapso kaina. Dabar turit padaryt sprendimą ar parduot, ar laukt, tikintis, kad kainos vėl didės. Bet nepamirškit, kad trąšų brangimas vyksta žiaurus, kuras irgi pabrango smarkiai. Situacija įdomi. Dėl ateities - kviečių pasėta atrodo ženkliai daugiau, todėl ateities sandorių kaina (už 08 derlių) daug mažesnė.

grudu kainos krinta - tai siek tiek liudina :icon-confused: Bulvinykai sakyk kur tiksliai ziuri birzu kainas? Pametek nuoroda :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip,aš ir permečiau malsenos kainas,tai jos dar didelės.Aš šiandien nuvežiau miežius,kai pamačiau kainą,lūpa nuvėpo...Perskambinau visas firmas,tai brangiausiai davė Jarimpeksas,jiems ir atidaviau.Ir mūsų auksaburnis Magnatas labai jau mažai siūlo,o kaip čia forume skiedė,net gražu skaityt.Beje kitų firmų nuo malsenos ir skiriasi apie 60 litų,savo akim šiandien mačiau.

sudo kruva tas Magnatas....

juk zadejo informuot, kai kainos krist prades, tipo draugiskai......

yra jo pasisakymai ta tema.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, kiekvienas ziuri kad tik sau kuo daugiau naudos turet, ir kuo daugiau prisvaigt kad tiketu kiti. raimisx komentaras labai tinka

mano draugeliui, uz maistinius kviecius siule po 820lt/t.....

turi 200t.... nepardave....

loterija.....

suveze 200t mieziu po 735, suvezus pasiule ta pati firma po 750.....

jie ka, idijotai?????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bulvinykas>O tai buvo kur nors parašyta kad kainos jau pike?Po laiko visi gudrūs.Irgi rusiškas posakis:po muštynių kumščiais nemosuojama...

buvo parasyta kad pradejo kristi. gryzk atgal, mano pats pirmas postas apie kainu kritima.....

bet tuo metu dar buvo galima isspaust daugiau su atskirom firmom. vat agrochema tuos 820 ir siule tuo metu....

viewtopic.php?t=1549

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia perkeltine prassme pasakiau apie parašymą.O kad kažkas atspėjo kad kris,tai dar nereiškia kad žinojo.Dabar ir gana rimti žmonės kalba,kad po Naujųjų maistiniai gali būt apie 1000 LTL.Bet žinok,bus jie 1000 ar 600?Gal dabar Raimix galėtum pasakyt?Skirtumą nuo dabartinės kainos pasidalintum pusiau,tikrai nemažai tau už nuojautą išeitų...Čia gaunasi panašiai kaip anekdote apie žydo vaikus.Žydas sako,mano vaikai visada orą atspėja,vienas sako kad lis,kitas kad ne.Vienas vistiek atspėja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia perkeltine prassme pasakiau apie parašymą.O kad kažkas atspėjo kad kris,tai dar nereiškia kad žinojo.Dabar ir gana rimti žmonės kalba,kad po Naujųjų maistiniai gali būt apie 1000 LTL.Bet žinok,bus jie 1000 ar 600?Gal dabar Raimix galėtum pasakyt?Skirtumą nuo dabartinės kainos pasidalintum pusiau,tikrai nemažai tau už nuojautą išeitų...Čia gaunasi panašiai kaip anekdote apie žydo vaikus.Žydas sako,mano vaikai visada orą atspėja,vienas sako kad lis,kitas kad ne.Vienas vistiek atspėja...

as nespejau, pazystama moteryte is agrokoncerno perspejo.....

kad bus 1000 maistiniai, netikiu, nes kitu atveju but europos birzose tiek nekrite.... nelogiska butu....

as pats nuo kombaino po 550 veziau, ir nei vienam nepavydziu, kas brangiau pardave. o beto, po griuvimo ir po 400 teko sutarti daryt....

toks gyvenimas.....

tik viena pikta, kad prekybininkai be rysio tiek trasu kaina iskele. del salietros suprantu, po duju brangimo Lubys iskart i minusa eit pradejo....

o kompleksines????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia perkeltine prassme pasakiau apie parašymą.O kad kažkas atspėjo kad kris,tai dar nereiškia kad žinojo.Dabar ir gana rimti žmonės kalba,kad po Naujųjų maistiniai gali būt apie 1000 LTL.Bet žinok,bus jie 1000 ar 600?Gal dabar Raimix galėtum pasakyt?Skirtumą nuo dabartinės kainos pasidalintum pusiau,tikrai nemažai tau už nuojautą išeitų...Čia gaunasi panašiai kaip anekdote apie žydo vaikus.Žydas sako,mano vaikai visada orą atspėja,vienas sako kad lis,kitas kad ne.Vienas vistiek atspėja...

as nespejau, pazystama moteryte is agrokoncerno perspejo.....

kad bus 1000 maistiniai, netikiu, nes kitu atveju but europos birzose tiek nekrite.... nelogiska butu....

as pats nuo kombaino po 550 veziau, ir nei vienam nepavydziu, kas brangiau pardave. o beto, po griuvimo ir po 400 teko sutarti daryt....

toks gyvenimas.....

tik viena pikta, kad prekybininkai be rysio tiek trasu kaina iskele. del salietros suprantu, po duju brangimo Lubys iskart i minusa eit pradejo....

o kompleksines????

Nu tu čia prie bajerio "Lubys į minusą eit pradėjo" :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nespejau, pazystama moteryte is agrokoncerno perspejo.....

kad bus 1000 maistiniai, netikiu, nes kitu atveju but europos birzose tiek nekrite.... nelogiska butu....

as pats nuo kombaino po 550 veziau, ir nei vienam nepavydziu, kas brangiau pardave. o beto, po griuvimo ir po 400 teko sutarti daryt....

toks gyvenimas.....

tik viena pikta, kad prekybininkai be rysio tiek trasu kaina iskele. del salietros suprantu, po duju brangimo Lubys iskart i minusa eit pradejo....

o kompleksines????

Permokam mes už tą salietrą apie 100lt ar net daugiau. Kaip ir už viską. Įdomu kiek laiko dar mumi prekybininkai turės kaip nuosavus asilus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...