Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

laukiu nesulaukiu kada atmerks akis zmogeliai ir nebepasiduos laikomi idiotais ir ispardys dojaus menedzeriam uzpakalius.... Juk visi kurie maziau izpruse yra ir nuperka zaliai geltonu arkliu kaimene realiai gauna bent penktadaliu ju maziau. Betikedami visokiais ipemais ir neprotingom galiom. Ir cia kas dziaugiasi kad jd daug parduodama - nera labai ko dziaugtis... Cia butu panasus dziaugsmas kaip kad daug zmoniu tipo ziuri laida teismas... Aciu dievui jos neberodo. Kol zmones tikes - tol jiem ir meluos. Ne vadybos cia beda o paciu pirkeju apsisvietime... Taip kad kol kas nera ko dziaugtis...

beje prie temos: galėčiau netgi komercinį įdėti, bet manau nuo to niekas nepasikeis...pernai gavau dojaus komercinį JD 6930 ir tam komerciniam parašyta jo vardinė (!) galia parašyta 175ag, nors Dojaus puslapyje 155ag :eusa-shifty: galbūt klaida, bet kai tokie pinigai tai tokių klaidų neturėtų būti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu pripažinti, kad ir aš esu šiek tiek nusivylęs amerikietiškais arkliais.6930, 4 korpusų plūgas, 6m germis jam kinkomi tai nepasakyčiau, kad su abejais labai jau jaustųsi komfortiškai, o ir kuro suryja nemažiau nei pusantriniai. Ir iš viso ne dievai puodus lipdo - svarstau vėl 150ag pirkinį, tai užstrigo kažkada išsakyta Voro mintis apie brangias vakarietiškų traktorių moto valandas (ir nupirko patys žinot ką). Todėl įvertinęs viską labai rimtai svarstau ir nevakarietišką variantą..

su nevakarietiškais kitos problemos...užvakar už kelių km nuo musu Kirovetsas degė šiandien gaisrinę kviečiau kai šalia mūsų lauko T-150 užsidegė...galbūt kalta nepriežiūra nežinau, bet faktas toks...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu pripažinti, kad ir aš esu šiek tiek nusivylęs amerikietiškais arkliais.6930, 4 korpusų plūgas, 6m germis jam kinkomi tai nepasakyčiau, kad su abejais labai jau jaustųsi komfortiškai, o ir kuro suryja nemažiau nei pusantriniai. Ir iš viso ne dievai puodus lipdo - svarstau vėl 150ag pirkinį, tai užstrigo kažkada išsakyta Voro mintis apie brangias vakarietiškų traktorių moto valandas (ir nupirko patys žinot ką). Todėl įvertinęs viską labai rimtai svarstau ir nevakarietišką variantą..

6930 tikrai ne amerikonas :eusa-naughty: amerikonai jd tie kurie turi virs 200ag :icon-exclaim:

na pas mane jis 5korpusus tempia nesunkiai, germinatorius tj 5,1m uzkabinus beveik nesijaucia

175 pas mus amerikonas :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

laukiu nesulaukiu kada atmerks akis zmogeliai ir nebepasiduos laikomi idiotais ir ispardys dojaus menedzeriam uzpakalius.... Juk visi kurie maziau izpruse yra ir nuperka zaliai geltonu arkliu kaimene realiai gauna bent penktadaliu ju maziau. Betikedami visokiais ipemais ir neprotingom galiom. Ir cia kas dziaugiasi kad jd daug parduodama - nera labai ko dziaugtis... Cia butu panasus dziaugsmas kaip kad daug zmoniu tipo ziuri laida teismas... Aciu dievui jos neberodo. Kol zmones tikes - tol jiem ir meluos. Ne vadybos cia beda o paciu pirkeju apsisvietime... Taip kad kol kas nera ko dziaugtis...

ant stendo dzonius tyrė tai dar daugiau arklių rado negu deklaruoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

laukiu nesulaukiu kada atmerks akis zmogeliai ir nebepasiduos laikomi idiotais ir ispardys dojaus menedzeriam uzpakalius.... Juk visi kurie maziau izpruse yra ir nuperka zaliai geltonu arkliu kaimene realiai gauna bent penktadaliu ju maziau. Betikedami visokiais ipemais ir neprotingom galiom. Ir cia kas dziaugiasi kad jd daug parduodama - nera labai ko dziaugtis... Cia butu panasus dziaugsmas kaip kad daug zmoniu tipo ziuri laida teismas... Aciu dievui jos neberodo. Kol zmones tikes - tol jiem ir meluos. Ne vadybos cia beda o paciu pirkeju apsisvietime... Taip kad kol kas nera ko dziaugtis...

beje prie temos: galėčiau netgi komercinį įdėti, bet manau nuo to niekas nepasikeis...pernai gavau dojaus komercinį JD 6930 ir tam komerciniam parašyta jo vardinė (!) galia parašyta 175ag, nors Dojaus puslapyje 155ag :eusa-shifty: galbūt klaida, bet kai tokie pinigai tai tokių klaidų neturėtų būti :)

tame ir esme kad ne klaida. O tai daroma yra tycia. Vardine galia su ipm pateikiama kaip vardine. Ir koks 20-30 arkliu patampa traktorius galingesnis. Sertifikatus patys vietoje suskrebena ir viskas ok. Uzuojauta tiem kas nepasiziuri kitu saltiniu ir priima ta pasiulyma uz teisybe.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu pripažinti, kad ir aš esu šiek tiek nusivylęs amerikietiškais arkliais.6930, 4 korpusų plūgas, 6m germis jam kinkomi tai nepasakyčiau, kad su abejais labai jau jaustųsi komfortiškai, o ir kuro suryja nemažiau nei pusantriniai. Ir iš viso ne dievai puodus lipdo - svarstau vėl 150ag pirkinį, tai užstrigo kažkada išsakyta Voro mintis apie brangias vakarietiškų traktorių moto valandas (ir nupirko patys žinot ką). Todėl įvertinęs viską labai rimtai svarstau ir nevakarietišką variantą..

6930 tikrai ne amerikonas :eusa-naughty: amerikonai jd tie kurie turi virs 200ag :icon-exclaim:

na pas mane jis 5korpusus tempia nesunkiai, germinatorius tj 5,1m uzkabinus beveik nesijaucia

175 pas amerikonas :eusa-dance:

Šiaip tai amerikonas prasideda nuo Wateloo serijos .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu pripažinti, kad ir aš esu šiek tiek nusivylęs amerikietiškais arkliais.6930, 4 korpusų plūgas, 6m germis jam kinkomi tai nepasakyčiau, kad su abejais labai jau jaustųsi komfortiškai, o ir kuro suryja nemažiau nei pusantriniai. Ir iš viso ne dievai puodus lipdo - svarstau vėl 150ag pirkinį, tai užstrigo kažkada išsakyta Voro mintis apie brangias vakarietiškų traktorių moto valandas (ir nupirko patys žinot ką). Todėl įvertinęs viską labai rimtai svarstau ir nevakarietišką variantą..

su nevakarietiškais kitos problemos...užvakar už kelių km nuo musu Kirovetsas degė šiandien gaisrinę kviečiau kai šalia mūsų lauko T-150 užsidegė...galbūt kalta nepriežiūra nežinau, bet faktas toks...

Apie amerikanskus arklius gal ne taip išsireiškiau, bet visi turbūt suprato, kad aš apie žaliuosius... O dega visi, jei apleidi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kad pagal tavo pasisakymus žinau koks gedimas tavo traktoriuje. Turbūt tarpinė tarp vairo ir sėdynės netikusi arba greičiausiai Lietuvoje pagaminta.Aišku neįsižeisk bet kai žmogui neįtinka niekas tai reikia nueiti pas gydytojus sveikata pasitikrinti.Čia šnekant apie tave.O apie technika galiu tik viena pasakyti kad kiekvienas daiktas laužomas sulužta taip kad pagalvok prieš sėsdamas i traktorių ir pats save paklausk ar tinkamai elgiesi su šiuo padaru kad jis tau taip keršija.

pasirodo as dar ir sadistas... :) ok, gerai supratau... nesakau, kad man niekas netinka tinka Valtra, Fendt ir Case, o JD ne ir bandau paaiškinti kodėl, bet matau kad ne i ta puse rašau (čia žaliūjų judėjimo forumas gal),taip kaltas daugiau apie joni gerai arba nieko :eusa-shifty:

p.s. iš ko tu sprendi, kad tas jonis laužomas jei jis per 10 metu, jau beveik 12 jei tiksliai jis buvo sugedes rimciau gal 2 kartus (apie saugiklius ir lemputes nekalbu)? čia yra laužymas ar nepriežiūra?a?

O čia jau case buvo "Š" :lol: :

ir pats Case prastesnis nei jonis... atveze vakar nauja Case i kiema, pabandziau, ir mintis kad gal geriau reikejo kazka is zaliu pirkt... nu bet jau saukstai po pietu, 5 metam apsizenyta...

O garsusis F irgi stebūklų nerodo kai įkinkai. Ir arkliai iš bardačioko kažkodėl neišlenda. O tie po kapotu kažkokie nevalgę......... :( Paprasčiausiai jie traukia pagal tai kiek ir turi traukti. O kai vadybininkai pudrina, kad su 135 ag arsi su 8 korpusų plūgu po 50 cm užgriebiu ir 25 gyliu.........Atsitokėkim :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

laukiu nesulaukiu kada atmerks akis zmogeliai ir nebepasiduos laikomi idiotais ir ispardys dojaus menedzeriam uzpakalius.... Juk visi kurie maziau izpruse yra ir nuperka zaliai geltonu arkliu kaimene realiai gauna bent penktadaliu ju maziau. Betikedami visokiais ipemais ir neprotingom galiom. Ir cia kas dziaugiasi kad jd daug parduodama - nera labai ko dziaugtis... Cia butu panasus dziaugsmas kaip kad daug zmoniu tipo ziuri laida teismas... Aciu dievui jos neberodo. Kol zmones tikes - tol jiem ir meluos. Ne vadybos cia beda o paciu pirkeju apsisvietime... Taip kad kol kas nera ko dziaugtis...

ant stendo dzonius tyrė tai dar daugiau arklių rado negu deklaruoja.

Tai jeigu taviškį tyrė ir dar su įjungtu X jungtuku :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beje prie temos: galėčiau netgi komercinį įdėti, bet manau nuo to niekas nepasikeis...pernai gavau dojaus komercinį JD 6930 ir tam komerciniam parašyta jo vardinė (!) galia parašyta 175ag, nors Dojaus puslapyje 155ag :eusa-shifty: galbūt klaida, bet kai tokie pinigai tai tokių klaidų neturėtų būti :)

Mano dėdė užvakar irgi gavo toki komercini pasiulyma, o pernai vienas ūkininkas pirko toki JD, bet jam raše 155ag., tai aš, mano tete, dėde ir tas ūkininkas nieko nesupratom kokios čia nesamonės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beje prie temos: galėčiau netgi komercinį įdėti, bet manau nuo to niekas nepasikeis...pernai gavau dojaus komercinį JD 6930 ir tam komerciniam parašyta jo vardinė (!) galia parašyta 175ag, nors Dojaus puslapyje 155ag :eusa-shifty: galbūt klaida, bet kai tokie pinigai tai tokių klaidų neturėtų būti :)

Mano dėdė užvakar irgi gavo toki komercini pasiulyma, o pernai vienas ūkininkas pirko toki JD, bet jam raše 155ag., tai aš, mano tete, dėde ir tas ūkininkas nieko nesupratom kokios čia nesamonės.

Samonės ten tokios, kad juristai ne už gražias akis pinigus gauna. Kadangi tik tam tikra suma paramos skiriama 1 kw tai perkant " plikos komplektacijos traktorių telpi į rėmus o vat pilnai aprėdžius jau ir nebetelpi. O kadangi paramos taisyklėse parašyta tiek tai lt "1 kw" variklio galingumo štai ir turim spragą kur galima sertifikate rašyti MAX galią KW su visokiais protingais ir debiliškais valdymais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie 6 m. germį ir 5cm. Iš bėdos tampiau su 6230P, greitis 8-11

1221.4, greitis 12-14

Valtra T160, greitis,kirk pamenu apie 14 buvo.

Apie arklius komerciniuose. Kai pirkau traktorių,specialiai prašiau,kad didesnę galią rašytų,nes tokios reikėjo paraišką paramai teikiant.Beje,tokia pat ir techniniam pase rašoma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Samonės ten tokios, kad juristai ne už gražias akis pinigus gauna. Kadangi tik tam tikra suma paramos skiriama 1 kw tai perkant " plikos komplektacijos traktorių telpi į rėmus o vat pilnai aprėdžius jau ir nebetelpi. O kadangi paramos taisyklėse parašyta tiek tai lt "1 kw" variklio galingumo štai ir turim spragą kur galima sertifikate rašyti MAX galią KW su visokiais protingais ir debiliškais valdymais

ministro isakyme aiskiai parasyta suma pinigu uz 1 kw vardines galios. Vardines! Tai cia jokiu teisininku nereikia. Reikia padirbt sertifikata. Taigi ir dojus raso vardinis galingumas. Tik biski pamirsta parasyt kad vardinis su ipm :) o sertifikatus padirbineja. Idomu kada ta apgavyste daeis iki teismo kai uzsiraus ant principingo ir apsisvietusio ukininko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau suzinoti kaip laiko john deere 6630 (ir premium ir standart) bei jo kaina ir kuro sanaudos :D

Laikyti tai gerai laiko o kuro sanaudos priklauso nuo to ka tu žadi su juo dirbti bet šiaip manau verčiau ir ekonomiškiau butu žiurėti i 6930.Visgi jd 6630 6 cilindrai ir tik 135 ag tai gali trukti tu arkliu o jau 6930 tai jau 150 ag daugiau ka su juo gali ir padirbeti :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O čia jau case buvo "Š" :lol: :

ir pats Case prastesnis nei jonis... atveze vakar nauja Case i kiema, pabandziau, ir mintis kad gal geriau reikejo kazka is zaliu pirkt... nu bet jau saukstai po pietu, 5 metam apsizenyta...

Apie Case tai pasikarščiavau :icon-redface: susidėjo svoriai, susikalibravo dėžė ir gale pasikabino padargas tai labai minkštai važiuoja, ir traukia gerai... tik iki 50 km/h neįsibėgėja :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...