Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

Labas vakaras. Turiu problemu su Jhonu 6330 2010 m.Kuro sistema common rail. Pakliuvo degalineje prastas kuras. Dirbant pradejo mirkseti pakaitinimo zvakes lempute. Nuleidau. Paskui vel, ir dar karta kartu ir is smulkaus valymo filtro. Grizau namo, isleidau is bako visa kura ir pripiliau nauja. Kita ryta uzsakiau filtrus isvaziavau i laukus. Brudo jau buvo maziau, bet grizdamas namo traktorius uzgeso. Kita ryta pakeiciau kuro filtrus bet traktoriaus neuzkuriau. Jeugu uzspausi kuro griztamaji slangele traktorius kuriasi, dirba visi cilindrai bet mazom apsukom. Padariau manometra ir prisukau prie smulkaus valymo filtro kur kuras eina i auksto slegio siurbli. Jungus tik degima manometras rodo tik 0,7 bar. uzspaudus kuro griztamaji slangele slegis kila iki 3 bar ir kiltu dar. Jungus tik degima ar gali praleidineti kura purkstukai? Ar gali buti kompe klaidos, jeigu dirbant varikliui pakaitinimo zvakes lempute nemirksi? Ar atremontuoti gali tik servismenai , kurie kalbant telefonu jau zada tukstantines sumas remontui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mums tai dar buvo užsinešes sietelis prieš elektrinį kuro siurbliuką gal ir pas tave jis užsinešes ir nepajėgia kuro slėgio sukelt.

Sietelis pas mane stovi ant isiurbimo zarneles bake, as ji isvaliau. Siurbliukas pas mane toks apvalus bakelis stovi ant remo prie variklio. ten sietelio nera. Man idomus toks momentas- prie siurbliuko isejimo stovi trisakis -vienas vamzdukas i kuro smulkaus valymo filtra, kitas i kuro radiatoriu, o triacias kuro gristamas vamzdelis i baka kuris prasipucia laisvai. Ir man idomu kaip siurbliukas gali sukelti slegi, jeigu kuras juda ten kur mazesnis pasipresinimas, tai yra i baka. Dar vienas dalykas-smulkaus valymo filtro korpuse yra kaip ir voztuvas su sratu. to voztuvo issukti neimanuma, ten reikalingas spec. raktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siurbliukas sukelia slegi nes toje zarneleje kur grizta I baka yra idetas vamzdelis su tam tikro diametro skylute. bent pas mane 6620 taip yra.

Toje zarneleje kur grizta I baka pas mane tikrai nera droselio, nes laisvai prasipucia i baka. Kai bandziau nuorinti sistema ir laikiau ijungus degima,tai bake net susidare slegis. Man aiskino, kad gali forsai praleisti kura i baka, as manau kad dirbant varikliui tai taip, o tik ijungus degima tai klausimas ar gali. Dar snekejo apie brangiai kainuojanti perpilimo voztuva, o kur jis stovi ir kaip atrodo tai nepaaiskino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas vakaras. Turiu problemu su Jhonu 6330 2010 m.Kuro sistema common rail. Pakliuvo degalineje prastas kuras. Dirbant pradejo mirkseti pakaitinimo zvakes lempute. Nuleidau. Paskui vel, ir dar karta kartu ir is smulkaus valymo filtro. Grizau namo, isleidau is bako visa kura ir pripiliau nauja. Kita ryta uzsakiau filtrus isvaziavau i laukus. Brudo jau buvo maziau, bet grizdamas namo traktorius uzgeso. Kita ryta pakeiciau kuro filtrus bet traktoriaus neuzkuriau. Jeugu uzspausi kuro griztamaji slangele traktorius kuriasi, dirba visi cilindrai bet mazom apsukom. Padariau manometra ir prisukau prie smulkaus valymo filtro kur kuras eina i auksto slegio siurbli. Jungus tik degima manometras rodo tik 0,7 bar. uzspaudus kuro griztamaji slangele slegis kila iki 3 bar ir kiltu dar. Jungus tik degima ar gali praleidineti kura purkstukai? Ar gali buti kompe klaidos, jeigu dirbant varikliui pakaitinimo zvakes lempute nemirksi? Ar atremontuoti gali tik servismenai , kurie kalbant telefonu jau zada tukstantines sumas remontui?

jei butu new holland sakyciau pasidaryk koki pora trejeta zagluskiu ir glusink purkstukus nes panasu jog vienas ar keli purkstukai nuleidineja i grazinima

kai uzglusinsi bloga arba blogus purkstukus turetu uzsivesti

nezinau kaip JD, bet NH yra pasiseke uzvesti su dviem purkstukais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is aprasymo panasu tikrai kad bus gatavi purkstukai. ir tikrai ne vienas, jei but vienas labai blogas tai pasukus starteriu ilgiau kai variklis ir kuras saltas turetu uzsikurt 6 cilindru variklis. turbut bus keli lygiai gatavi bent po kaskiek per daug praleidzia kuro. patikrinimas labai parastas statyk laseline mes taip vadinam. kad but aiskiau kame ten saknys idedu vaizdines medziagos.

Kai purkstukas per gryztama praleidzia per daug kuro, krinta slegis sistemoje, o kai nera reikaimo slegio sistemoje kompas nedarineja purkstuku ir kuras neispurskiamas. dar kai buna sitos ligos tik pradzia sunkiau kuresi karstas variklis arba visai nesikuria. O atsales uzsiveda .

tiesa tik patikrinimas bus komplikuotesnis nei atomobilio nes purkstukai po dangteliu.

sitam puikiai matosi 1 ir 4 purkstukas gatavas.

Q-caj2Bk4gI

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is aprasymo panasu tikrai kad bus gatavi purkstukai. ir tikrai ne vienas, jei but vienas labai blogas tai pasukus starteriu ilgiau kai variklis ir kuras saltas turetu uzsikurt 6 cilindru variklis. turbut bus keli lygiai gatavi bent po kaskiek per daug praleidzia kuro. patikrinimas labai parastas statyk laseline mes taip vadinam. kad but aiskiau kame ten saknys idedu vaizdines medziagos.

Kai purkstukas per gryztama praleidzia per daug kuro, krinta slegis sistemoje, o kai nera reikaimo slegio sistemoje kompas nedarineja purkstuku ir kuras neispurskiamas. dar kai buna sitos ligos tik pradzia sunkiau kuresi karstas variklis arba visai nesikuria. O atsales uzsiveda .

tiesa tik patikrinimas bus komplikuotesnis nei atomobilio nes purkstukai po dangteliu.

sitam puikiai matosi 1 ir 4 purkstukas gatava

Pas mane 4 cilindrai. Ar purkstukai iskart ,ijungus degima, praleidzia kura ar reikia uzkurti varikli? Ir dar jeigu purkstukai blogi uzspaudus kuro griztamaja zarnele prie pat bako ar uzsikurs variklis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar tu tikras kad i ijungus degima tau per gryztama varo kura?

gal salerka ateina is kito galo.

seip reik uzkurt varikly ar bent sukt starteriu.

zodziu daryk taip numauk gryztama ir uzglusink ta gala kuris eina i baka. o ten kur ateina nuo purkstuku uzsidek permatoma slangute ar bet koke ir i butely. ir suk jei purkstukai geri tai is vieno turi tik kapseti is leto na cia ateis iskart is visu 4 tai turetu varveti. na jei bega srovelia aleliuja kazkurem arba kuriems ispurskejams

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik yra vienas jos salutinis poveikis.

Tarkim pastacius laseline rodo kad pirmas purkstukas daug praleidzia kiti lyg ir normos ribose.

Pakeiciam pirma ir ziurek jau pirmas gerai, bet kuomet pirmas sulaiko slegy tai antram ,3,4,5... jau ,,prieslaikine,, pradeda leisti ir tie kurie atrode normalus. Bet ne visuomet nors dazniausiai su vieno keitimu neisisukama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ta mirkčiojanti pakaitinimo žvakės lemputė retai kada prie gero priveda...

O dabar rimtas klausimas: nejau nuo prasto kuro (ką vadinam prastu) per pusdieni galima užmušti purkštukus? Kam tada filtrai reikalingi?Ar čia labiau galėjo nuo per mažo slėgio sugesti? Kažkaip baisia atrodo tas comonrailas, pats dar nesu tokio turejes, bet kai tokios purkštukų kainos... savo 6420 siurblį atrestauravo už 3000, purkštuko vieno veržle reguliavimo sugadinau, tai purkštukas naujas gal iki 500, jau nepamenu. O čia 3500 vienetas.. :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kas dyzeliui pasikeičia nuo tų kanių? kaip bebūtu per pora pripilimų jau turėtu iųsivalyti tas rondapas kad ir kiek jo ten bebūtu. Gal daugiau kenkia susikondensaves vanduo koks bake ar metalinėje taroje, nu bet rondapo kaniukas nemanau kad pakenks, juk iškart į juos niekas nepila, išplauna, išvalo ir tik tada supila.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rondapo kaniuku traktorius nemate. Domina ar uztenka slegio 0.7 bar? Bandisiu pajungti svirkstus prie purkstuku obratkiu. Kol kas traktorius stovi kaip paminklas, teko atsiprasyti seno mtz.

man buvo tapati situacija, kokia apraset, pas mane buvo pradejes strigti elektro voztuvas kur stovi ant comon rail siurblio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man buvo tapati situacija, kokia apraset, pas mane buvo pradejes strigti elektro voztuvas kur stovi ant comon rail siurblio

Koks traktorius? Pas mane ant siurblio stovi 2 elektro voztuvai, Kaip atspeti kuris? Ar patys nustatet gedima ar kvietet meistra? Voztuva remontavot ar pirkot? Jeigu pas mane siurblys Denso hp 3 tai SCV

post-984-141521842561_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 6930, tai jo tas, SCV, jis reguliuoja slegi duodama i magistrale, jis turi lengvai judeti jei yra bent kiek strigimo tada viskas, man tokia beda buvo kai uzsipyliau ilgai stovejusio kuro is konteinerio plasmasinio, pradirbau diena parvaziavau ir ryte nebeuzkuriau, servisas atvaziavo paziurejo pakeite ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas galit pasakyta kas mano JD 6600 uzeje su posukiais ? jei ijungiu posuki jis mirksi, o kitos puses ziba , ijungiu i kita puse tas mirksi tai kitas ziba ? Tos puses i kuria ijungi mirksi o priesingos ziba - va taip gal aiskiau.

Jau keli "auksarankiai " nerado ar jau cia reikia ieskot JD serviso ?

Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...