Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

pirkdami visi galvojame, kad jeigu sumokėjau tokius didelius pinigus tai jau traktorius turi būti kaip tankas, deja, 6330 jeigu standart tai tik 105 AG ir dar pagal standartą 97/68EB, lyginant su ECE24 standartu tai skaičiau kad apie 8-10 AG dar mažiau. Prie 1500mh aš savaji 6330 pačipsavau, dabar 130AG bet svoris, hidraulika.. kažko stebuklo neišpeši. o jeigu nesąmoningai perkrausi tai greitai daikto neturėsi. Nustačius 1800apsukas po čipsavimo arime ar kutivavime sutaupo apie 10proc.kuro. Važiuoji tuo pačiu greičiu, tik didesne pavara ir mažesniais apsukimais. Bet rimtesniems darbams pirksiu 6920 ar 6930 padėvėtą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirkdami visi galvojame, kad jeigu sumokėjau tokius didelius pinigus tai jau traktorius turi būti kaip tankas, deja, 6330 jeigu standart tai tik 105 AG ir dar pagal standartą 97/68EB, lyginant su ECE24 standartu tai skaičiau kad apie 8-10 AG dar mažiau. Prie 1500mh aš savaji 6330 pačipsavau, dabar 130AG bet svoris, hidraulika.. kažko stebuklo neišpeši. o jeigu nesąmoningai perkrausi tai greitai daikto neturėsi. Nustačius 1800apsukas po čipsavimo arime ar kutivavime sutaupo apie 10proc.kuro. Važiuoji tuo pačiu greičiu, tik didesne pavara ir mažesniais apsukimais. Bet rimtesniems darbams pirksiu 6920 ar 6930 padėvėtą.

tankas ar ne tankas, bet bent jau mano nuomone 6630 tokią priekabą kaip 2pts-4 į kalną turi beveik nejausdamas užtempt, visgi 135 AG.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiprašau,ne taip perskaičiau , galvojau kad 6330. O jeigu jau 6630 ir 4 tonės priekabos nepatempia tai jau čia garantinį reikia kviesti tegul kompą prisijungę patikrina visus sukimo momentus ir t.t. aš per javapjūtę 6330 prikabinu 1pts-9, pripilu 13t. kviečių ir be problemų traukia. na preiš kalniuką tai jau reikia pusbėgį perjungti, bet ko noreti iš tokio žiogo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,kas gali pagelbet sunkiai sukasi vairas 2140 ,is leto sukant lyg viskas ir gerai bet jei nori greiciau neina pasukt,tarkim posukis didesnis tai reikia vos nesustot kad susuktum vaira.

Čia Moskvič 2140 ?

manau Joną Elnią turėjo galvoje :)

:D pamirsau kad ir tokiu buvo,bet ne moskvic,apie traktoriu eina kalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiprašau,ne taip perskaičiau , galvojau kad 6330. O jeigu jau 6630 ir 4 tonės priekabos nepatempia tai jau čia garantinį reikia kviesti tegul kompą prisijungę patikrina visus sukimo momentus ir t.t. aš per javapjūtę 6330 prikabinu 1pts-9, pripilu 13t. kviečių ir be problemų traukia. na preiš kalniuką tai jau reikia pusbėgį perjungti, bet ko noreti iš tokio žiogo

o kaip priekis nesikelia sitam jd su pts9 ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiprašau,ne taip perskaičiau , galvojau kad 6330. O jeigu jau 6630 ir 4 tonės priekabos nepatempia tai jau čia garantinį reikia kviesti tegul kompą prisijungę patikrina visus sukimo momentus ir t.t. aš per javapjūtę 6330 prikabinu 1pts-9, pripilu 13t. kviečių ir be problemų traukia. na preiš kalniuką tai jau reikia pusbėgį perjungti, bet ko noreti iš tokio žiogo

Kiek teko susidurti, tai 6330 gali kabint 6630 padargus ir dar geriau tempia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galėčiau dar ir duagaiu negu 13t. pakrauti į 1PTs-9, temptų 6330 kaip nieko. tik kad dėl padangų jau nebenoriu daugiau rizikuoti. ir taip jau kai iki elevatoriaus atvažiuoju padangos nors ir pripūstos užtektinai tačiau būna karštos. o dėl priekio kėlimo tai JD gerai išsprestas prikabinimas puspriekabei. labai arti galinio tilto ašies, todėl petys mažas, o svoris gula pagrinde ant tilto. tik kai kada ,,pajoja" kai ant duobėto asfalto pataikai, bet nuimi gazą ir po truputį išsilygina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kievieno nuomonė skirtinga, bet aš nebent JD vertinu kaip patį patikimiausią, santykinai paprasta konstrukcija, neperkrauta elektronika kabina ir valdymas. Viskas standu ir tvirta. Klasikiniam Lietuvos ūkininkui tai tik JD. O Fendai gerai, bet palyginsim po 15-20 metų, kaip ten pas juos tie išmanieji kompai ir lemputės veiks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kievieno nuomonė skirtinga, bet aš nebent JD vertinu kaip patį patikimiausią, santykinai paprasta konstrukcija, neperkrauta elektronika kabina ir valdymas. Viskas standu ir tvirta. Klasikiniam Lietuvos ūkininkui tai tik JD. O Fendai gerai, bet palyginsim po 15-20 metų, kaip ten pas juos tie išmanieji kompai ir lemputės veiks

:eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kievieno nuomonė skirtinga, bet aš nebent JD vertinu kaip patį patikimiausią, santykinai paprasta konstrukcija, neperkrauta elektronika kabina ir valdymas. Viskas standu ir tvirta. Klasikiniam Lietuvos ūkininkui tai tik JD. O Fendai gerai, bet palyginsim po 15-20 metų, kaip ten pas juos tie išmanieji kompai ir lemputės veiks

O bet tačiau tas pats ir naujuose John Deere traktoriuose... tad nereikia taip liaupsinti traktoriaus :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kievieno nuomonė skirtinga, bet aš nebent JD vertinu kaip patį patikimiausią, santykinai paprasta konstrukcija, neperkrauta elektronika kabina ir valdymas. Viskas standu ir tvirta. Klasikiniam Lietuvos ūkininkui tai tik JD. O Fendai gerai, bet palyginsim po 15-20 metų, kaip ten pas juos tie išmanieji kompai ir lemputės veiks

Tu teigi JD kad tik Lietuvos ūkininkui skirtas traktorius, o ką prieš fendt blogai turi, taip ir nepasakai o tik buri, kas bus po 15-20 metų :D . Šiaip iš asmeninės patirties ir kolegų ūkininkų pasisakymų, kas turi jd ir antra traktorių nusiperka fendt ir teigia jai prireiktų pagal poreikį pirkti trečia traktoriuką, jis butų ne jd o fendt :D tokia ir mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kaip ir balsavimas gaunasi jau matau . Kaip ir minejau anksciau teko dirbti Svedijos ukyje ir galiu pasakyti, kad kiek as pats maciau ir pastebejau apie 80 proc. John Deere traktoriai. Teko vezti pakrautas priekabas su 5 dzonais ir vienu visiskai nauju ( 200 m/h) Fendu. Siule Svedui Fermeriui pirkti dave pabandyt nauja fend. Vaziuoja tikrai smagiai fendas, deciau jam pliusa, bet man jis per daug kabinoje perkrautas spalvom,ir t.t., tikra kaledine eglute. Švedai kiek kalbejau visi linksta i J.D. O va kombainai pagrinde Clasai gal tik pora J.D. maciau ir pora Case.

Tai tiek statistikos is Skandinavijos, kiek teko pastebeti paciam.

Reiketu pamastyti , kodel taip ? Juk Skandinavai tikrai nera ...... . :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...