Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

o kas ja "ijungia", ar pats spaudi koki butona ar traktorius "pats zino, kad jam sunku" ? Beto, gal man transporte visada reikia tos galios, ir vaziuoju dideliais abarotais, tai ta galia ir bus pakelta tarkim 50km kelyje ?

pati isijungia. visalaika nebus isijungus jei kelias lygus ir sakykim asfaltas nes riedėjimui daug galios nereikia bet tik koks kalniukas iškart isijungs.Beje per kompa galima išjungti jei nepatinka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki forumiečiai Šiandien suderėjom Su dojus Agro su gera komplektacija PwerQuad Plus transmisija 24/24 su reversu kairėje pusėje 40 km/h su amortizuojančiu tiltu Jd 6330 170000 + PVM Bet dar nežinau dėl greičio gal 50 pasirinkti bet jau sako kuro sąnaudos yra didesnės o gal pasirinkti premium 623 nes gaunasi ta pati galia kadangi variklis kitoks amortizuojantis tiltas ir dar geresnė kompl. ir kaina butu tik 176000?

Greit augi neseniai norejai belaruso, o dabar jau JD, net keista, del traktoriaus kuro sanaudu tai manau rupintis paskutinei eilei reiktu, nes gerai isigigilines pamatysi kad tos pacios galios jie visi panasiai valgo, 6330S man rodos yra stiprednis, sunkesnis, didesni ratai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pati isijungia. visalaika nebus isijungus jei kelias lygus ir sakykim asfaltas nes riedėjimui daug galios nereikia bet tik koks kalniukas iškart isijungs.Beje per kompa galima išjungti jei nepatinka

ka manot ir kokius padargus galima kabinti prie sio JD6230

Dvivagi

Užgriebis po 65 cm :icon-cool:

Kodel taip grieztai, zmogus juk rimtai klausia, domisi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kultivatoriu gali 5 m pluga 3 k vartoma drasiai .jau siokia tokia didesne priekaba nei prie mtz 82 .4 vagi pluga gal dar galetum kabint jei lengvesnis koks butu .o seip is principo padargai panasus kaip ir mtz 82 tik siek tiek didesni .patis antri metai su JD 6310 dirbam vartoma 3k veza nesunkiai . o seip jei zemes koks 120 -130 ha tai geriau dadek biski litu ir galingesni ziurekis nes per kelis metus tos galios tai faktas kad pritruks o prie galingesnio ir padargus didesnius gali kabinti.musiskis net skutiko 3 m lemkeno normaliai netraukia o butu bent 120 iskarto darbas kitas .o juk nepirksi 2,5 metro skutiko.nepersu kitos spalvos bet ar jau esi tvirtai nusprendes kad traktorius bus zalias? pries naujus maxxuma 140 uz 180 lt su vidutine komplektacija sutares. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Raimi, Raimi... :) Gaila neradau pagrindiniam puslapy, taciau kaip siandien atsimenu, kad po viena nuotrauka kazkuri tai kolega ikalbinejai pirkti S o ne Premium... :D Mane taip veza toks tavo uztikrintumas visuose pasisakymuose :icon-cool::D

Konkretumo, Raimi, kas tas SSSSS?? Susidejau i standarta viska ko man reikejo (TLS, svoriai, stabdziai, oras, didesnis bakas, extra hidro isejimas) ir to pakako. O moketi uz menama galios padidejima, Commanderio ekrana (kaip nors isgyvensiu be jo :D ) ir siek tiek kitokia panele, + 35k...... :icon-eek:

na, Alzhaimeris, is paskos dar nevaiksto, bet nepamenu, kad buciau tai sakes. o ir negalejau sakyt, del amortizuojancio tilto galimybes nebuvimo....tada :icon-wink:

asmeniskai sau, i traktora deciau pilna amortizacija (teko pavaziuot su 7xxx,be kabinos amortizacijos, kiek supratau, "amerikonu", zvyrkeliu, tai ispudis tikrai nekoks), elektrohidraulini paskirstytoja, 3 greiciu gtv, oras, kondiske, priekine pakaba.... ir komufliazinis nudazymas

:D:D:D

noriu paklaust mm, ar jo JD turi priekinio tilto amortizacija????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Raimi, Raimi... :) Gaila neradau pagrindiniam puslapy, taciau kaip siandien atsimenu, kad po viena nuotrauka kazkuri tai kolega ikalbinejai pirkti S o ne Premium... :D Mane taip veza toks tavo uztikrintumas visuose pasisakymuose :icon-cool::D

Konkretumo, Raimi, kas tas SSSSS?? Susidejau i standarta viska ko man reikejo (TLS, svoriai, stabdziai, oras, didesnis bakas, extra hidro isejimas) ir to pakako. O moketi uz menama galios padidejima, Commanderio ekrana (kaip nors isgyvensiu be jo :D ) ir siek tiek kitokia panele, + 35k...... :icon-eek:

na, Alzhaimeris, is paskos dar nevaiksto, bet nepamenu, kad buciau tai sakes. o ir negalejau sakyt, del amortizuojancio tilto galimybes nebuvimo....tada :icon-wink:

asmeniskai sau, i traktora deciau pilna amortizacija (teko pavaziuot su 7xxx,be kabinos amortizacijos, kiek supratau, "amerikonu", zvyrkeliu, tai ispudis tikrai nekoks), elektrohidraulini paskirstytoja, 3 greiciu gtv, oras, kondiske, priekine pakaba.... ir komufliazinis nudazymas

:D:D:D

noriu paklaust mm, ar jo JD turi priekinio tilto amortizacija????

vienas turi, kitas ne...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi visai rimtai.

Kokius padargus galima kabinti prie 95 ag traktoriaus ?

Germinatorius 4m.

Plūgas 3k vartomas su apsaugomis

Purkštuvas 1tona pakabinamas -2-2,5t prikabinamas

Dvi piekabos 2PTS-6

Volai be lygintuvo 6m.

šienapjovės grėbliai ir t.t.

Tinka?

pirmiausiai tai 100Ag

germinatoriu 6m tampau greitis 9km/h (man uztenka)

plūga drasiai 4korpusu vartoma jei ne iš sunkiuju arba svorio ant priekio dadet reikės siaip vilks normaliai ir kels normaliai.

purkstuvas prikabinamas 4kub.

priekabos normaliai15-20t grudu vezancios

volai vederio 6,5m su lenta greitis 9-10km/h

Cia normaliau tinka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi visai rimtai.

Kokius padargus galima kabinti prie 95 ag traktoriaus ?

Germinatorius 4m.

Plūgas 3k vartomas su apsaugomis

Purkštuvas 1tona pakabinamas -2-2,5t prikabinamas

Dvi piekabos 2PTS-6

Volai be lygintuvo 6m.

šienapjovės grėbliai ir t.t.

Tinka?

pirmiausiai tai 100Ag

germinatoriu 6m tampau greitis 9km/h (man uztenka)

plūga drasiai 4korpusu vartoma jei ne iš sunkiuju arba svorio ant priekio dadet reikės siaip vilks normaliai ir kels normaliai.

purkstuvas prikabinamas 4kub.

priekabos normaliai15-20t grudu vezancios

volai vederio 6,5m su lenta greitis 9-10km/h

Cia normaliau tinka...

noreciau pamatyt kaip jis 20t priekaba velka... visa kita teisingai, kuo optimaliau apkrauni tuo daugiau sutaupai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi visai rimtai.

Kokius padargus galima kabinti prie 95 ag traktoriaus ?

Germinatorius 4m.

Plūgas 3k vartomas su apsaugomis

Purkštuvas 1tona pakabinamas -2-2,5t prikabinamas

Dvi piekabos 2PTS-6

Volai be lygintuvo 6m.

šienapjovės grėbliai ir t.t.

Tinka?

pirmiausiai tai 100Ag

germinatoriu 6m tampau greitis 9km/h (man uztenka)

plūga drasiai 4korpusu vartoma jei ne iš sunkiuju arba svorio ant priekio dadet reikės siaip vilks normaliai ir kels normaliai.

purkstuvas prikabinamas 4kub.

priekabos normaliai15-20t grudu vezancios

volai vederio 6,5m su lenta greitis

O aš kažkodėl durnas 150 ag tokiems padargams pirkau :eusa-think::angry-banghead:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi visai rimtai.

Kokius padargus galima kabinti prie 95 ag traktoriaus ?

Germinatorius 4m.

Plūgas 3k vartomas su apsaugomis

Purkštuvas 1tona pakabinamas -2-2,5t prikabinamas

Dvi piekabos 2PTS-6

Volai be lygintuvo 6m.

šienapjovės grėbliai ir t.t.

Tinka?

pirmiausiai tai 100Ag

germinatoriu 6m tampau greitis 9km/h (man uztenka)

plūga drasiai 4korpusu vartoma jei ne iš sunkiuju arba svorio ant priekio dadet reikės siaip vilks normaliai ir kels normaliai.

purkstuvas prikabinamas 4kub.

priekabos normaliai15-20t grudu vezancios

volai vederio 6,5m su lenta greitis

O aš kažkodėl durnas 150 ag tokiems padargams pirkau :eusa-think::angry-banghead:

:D o as 130 :) kiekvienas pagal savo sugedimo laipsni... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi visai rimtai.

Kokius padargus galima kabinti prie 95 ag traktoriaus ?

Germinatorius 4m.

Plūgas 3k vartomas su apsaugomis

Purkštuvas 1tona pakabinamas -2-2,5t prikabinamas

Dvi piekabos 2PTS-6

Volai be lygintuvo 6m.

šienapjovės grėbliai ir t.t.

Tinka?

pirmiausiai tai 100Ag

germinatoriu 6m tampau greitis 9km/h (man uztenka)

plūga drasiai 4korpusu vartoma jei ne iš sunkiuju arba svorio ant priekio dadet reikės siaip vilks normaliai ir kels normaliai.

purkstuvas prikabinamas 4kub.

priekabos normaliai15-20t grudu vezancios

volai vederio 6,5m su lenta greitis 9-10km/h

Cia normaliau tinka...

Dojaus kataloge tai parasyta 6230 95aj, 6230Premium-100aj

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi visai rimtai.

Kokius padargus galima kabinti prie 95 ag traktoriaus ?

Germinatorius 4m.

Plūgas 3k vartomas su apsaugomis

Purkštuvas 1tona pakabinamas -2-2,5t prikabinamas

Dvi piekabos 2PTS-6

Volai be lygintuvo 6m.

šienapjovės grėbliai ir t.t.

Tinka?

pirmiausiai tai 100Ag

germinatoriu 6m tampau greitis 9km/h (man uztenka)

plūga drasiai 4korpusu vartoma jei ne iš sunkiuju arba svorio ant priekio dadet reikės siaip vilks normaliai ir kels normaliai.

purkstuvas prikabinamas 4kub.

priekabos normaliai15-20t grudu vezancios

volai vederio 6,5m su lenta greitis 9-10km/h

Cia normaliau tinka...

Del viso kito ok, bet atvaziuociau asmeniskai paziuret, kaip 100ag tempia 20t, kad ir tuos pacius 15. 6330 kabinsim 12t priekaba (+ dar pacios priekabos svoris) galvoju ir tai sunkiai vaziuos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi visai rimtai.

Kokius padargus galima kabinti prie 95 ag traktoriaus ?

Germinatorius 4m.

Plūgas 3k vartomas su apsaugomis

Purkštuvas 1tona pakabinamas -2-2,5t prikabinamas

Dvi piekabos 2PTS-6

Volai be lygintuvo 6m.

šienapjovės grėbliai ir t.t.

Tinka?

pirmiausiai tai 100Ag

germinatoriu 6m tampau greitis 9km/h (man uztenka)

plūga drasiai 4korpusu vartoma jei ne iš sunkiuju arba svorio ant priekio dadet reikės siaip vilks normaliai ir kels normaliai.

purkstuvas prikabinamas 4kub.

priekabos normaliai15-20t grudu vezancios

volai vederio 6,5m su lenta greitis 9-10km/h

Cia normaliau tinka...

noreciau pamatyt kaip jis 20t priekaba velka... visa kita teisingai, kuo optimaliau apkrauni tuo daugiau sutaupai...

labai norint viskas imanoma (pamatyti) :D tik deja pasmane pamatysi kaip jis 27-28tonas grūdų velka (sastatas 40t) ir be didelio streso, bet pats tas 15-20t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dojaus kataloge tai parasyta 6230 95aj, 6230Premium-100aj

na as suprantu kad cia kalbama apie premiuma buvo ir "protinga galia" kurios standartas neturi kaip ir? :eusa-think:

Gal ir taip, ka cian suprasi, cia man rodos net pats klausejas nelabai zino apie kuri klause. Antras dalykas padargai ir prie to ir prie kito tie patys daug maz. Vat del to 40tonu sastato, tai eilini syki pasitvirtino mano nuomone, kad lietuvoi eksplotuota traktoriu pavojinga pirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dojaus kataloge tai parasyta 6230 95aj, 6230Premium-100aj

na as suprantu kad cia kalbama apie premiuma buvo ir "protinga galia" kurios standartas neturi kaip ir? :eusa-think:

Gal ir taip, ka cian suprasi, cia man rodos net pats klausejas nelabai zino apie kuri klause. Antras dalykas padargai ir prie to ir prie kito tie patys daug maz. Vat del to 40tonu sastato, tai eilini syki pasitvirtino mano nuomone, kad lietuvoi eksplotuota traktoriu pavojinga pirkti.

na negalvokit kad ir europoje to nera savo akimis maciau kaip panasus tampo panasius svorius po dvi priekabas susikabine ir siaip bendraipaėmus iki150Ag pirkti nenauja traktoriu labai rizikinga nes dazniausiai jie buna uzdrozti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...