Jump to content

sejamoji spu


vladoukis

Recommended Posts

Aš nenoriu apsimeluot, bet sakyčiau sėju spu iki 8km/h greičiu, bet ir 10km/h dar baikis kai koks labiau prie smėlio dirvožemis :D

Teko sėti nesyki su spu taip kad reikai pastoviai aukštų variklio apsukų ventiliatoriau ... tai jei 8km/h sėji tai čia 5 bėgeliu, bet jei ten zulini 7 bėgiu tai aš patyliu... Dėl to ir matosi grūdai ant paviršiaus... rapsa sėjom 4-5 bėgiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su mtz 6 pavara, apsukos arti max, galinių diskų spyruoklės įtemtos labiau nei priekinių, centrinė traukė ir ušžėrimo akėtėlės sureguliuotos teisingai, 12 km/val gretis - taip sėdavau viską. Rapsas po jos dygsta geriau nei po vederio. Tiesa turint tokią sėjamąją volai ūkyje būtina turėt ir naudot po sėjos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su mtz 6 pavara, apsukos arti max, galinių diskų spyruoklės įtemtos labiau nei priekinių, centrinė traukė ir ušžėrimo akėtėlės sureguliuotos teisingai, 12 km/val gretis - taip sėdavau viską. Rapsas po jos dygsta geriau nei po vederio. Tiesa turint tokią sėjamąją volai ūkyje būtina turėt ir naudot po sėjos.

rapsas dygsta prasciau is po vederio :eusa-think: kaip galutinis rezultatas t/ha?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot kuo geriau noragelius kur salia disku yra apvirint kad taip neiltu greit? padyla jie ir daro negilia vagute grudui man rodos???

Buna specialus elektrodai plugo norgams apvirinti, tai manau tiktu ir sėjalkai restauruot, bet jie nepigus, tai paskaičevus dar darba,sveikata virinti kažin ar apsimoka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Naujas noragėlis Lytagroj 23 lt, tai virš 700 lt visai keturmetrei gaunas. Gal kas seniai sėjat su SPU diskine? būtų įdomu pasikonsultuot ar teko keist noragėlius ar restauravot kaip? ir kaip po to su sėklos įterpimu.

idek foto kaip naujas atrodo ir kaip tas kur sakei jau "barsto ant vagutes krasto" ? nes aktuali tema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
sveki norejau paklaus kaip draugautu spu 4 su mtz 82uk traktorius su frontaliniu krautuvu tai manau traktoriaus nevozys pakeistas hidro siurblys ir hidro cilindu visos gumos seip kelia neblogai triju korpusu vartoma pluga kelia ir nejaucia

mano 80 su svoriais išneštais i prieki pakelia :eusa-shhh: ..pas mane diskinė 4m...pilnai uzpylus kvieciu priekis kilnojasi :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...