Jump to content

sejamoji spu


vladoukis

Recommended Posts

na rapsui gal ir atleisti truputeli, bek kvietukus manau reiketu stipriau paspausti, kai sejamoji garaze rodos kad gal stiprai jie spaudzia, bet dirvoje tas spaudimas pasirodo buvo menkas, nes grudu buvo ant virsaus

nepasakyčiau kad tai galima gylio reguliavimu pavadinti...spaudimas i noragėli reguliuojasi :eusa-snooty: o jei laukas margas :icon-cry: tai molije sės paviršiuje o ant smėlio sulis gilin.. :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Na skaitau kad mtz varikliui peilis spu, tai negi 1000 apsukas nustacius bus negerai, aš tai su case seju nustates ant 1000 ir laikau apie 600 apsukų ir kaip ir viskas gerai :) tik pas mus senesnė spu-6 tai jau ir rėmas mėtytas ir sėklavamzdžiai išsiklaipe, sėjos mechanizmus sutvarkėm tai visai baikis, bet norėtusi su prispaudimo ratukais, na ir galbūt su trašom, na ir aišku kai laukai ir nedideli ir keistų formu tai pakabinama irgi didelis pliusas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na skaitau kad mtz varikliui peilis spu, tai negi 1000 apsukas nustacius bus negerai, aš tai su case seju nustates ant 1000 ir laikau apie 600 apsukų ir kaip ir viskas gerai :) tik pas mus senesnė spu-6 tai jau ir rėmas mėtytas ir sėklavamzdžiai išsiklaipe, sėjos mechanizmus sutvarkėm tai visai baikis, bet norėtusi su prispaudimo ratukais, na ir galbūt su trašom, na ir aišku kai laukai ir nedideli ir keistų formu tai pakabinama irgi didelis pliusas.

o kuo mtz variklis nuo case skiriasi kad jam jau ne "peilis"?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na skaitau kad mtz varikliui peilis spu, tai negi 1000 apsukas nustacius bus negerai, aš tai su case seju nustates ant 1000 ir laikau apie 600 apsukų ir kaip ir viskas gerai :) tik pas mus senesnė spu-6 tai jau ir rėmas mėtytas ir sėklavamzdžiai išsiklaipe, sėjos mechanizmus sutvarkėm tai visai baikis, bet norėtusi su prispaudimo ratukais, na ir galbūt su trašom, na ir aišku kai laukai ir nedideli ir keistų formu tai pakabinama irgi didelis pliusas.

Belarusui ar aukštos apsuko ar mažos apsukos dzin, tiek kiti varikliai tiek belarusas jokiu peiliu nera tos aukštos apsukos.... nauja spu 4 diskine su prispaudimo ratukais ir trasomis virš 40k be ratuku 38k ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na skaitau kad mtz varikliui peilis spu, tai negi 1000 apsukas nustacius bus negerai, aš tai su case seju nustates ant 1000 ir laikau apie 600 apsukų ir kaip ir viskas gerai :) tik pas mus senesnė spu-6 tai jau ir rėmas mėtytas ir sėklavamzdžiai išsiklaipe, sėjos mechanizmus sutvarkėm tai visai baikis, bet norėtusi su prispaudimo ratukais, na ir galbūt su trašom, na ir aišku kai laukai ir nedideli ir keistų formu tai pakabinama irgi didelis pliusas.

Belarusui ar aukštos apsuko ar mažos apsukos dzin, tiek kiti varikliai tiek belarusas jokiu peiliu nera tos aukštos apsukos.... nauja spu 4 diskine su prispaudimo ratukais ir trasomis virš 40k be ratuku 38k ;)

ta naujoji man dar maziau patinka negu senoji.. :eusa-liar: du išsėjimo aparatai..o jei trasu nereikia ..kazin kaip tada? abu aparatus reikia reguiuoti?? :eusa-hand:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sėja tie ukininkai su tom spu ir dar nei vienas nepripjovė ar tai jd ar tai belaruso variklį :icon-wink: Na manau kas perka sėjamają su trašomis tas ir naudoja pagal paskirtį. Tačiau vienas bet ten beria kartu i ta pačią eilutę trašas kaip ir sėklą.. todėl daug NPK nepaduosi iki 100kg/h Tačiau iterpiant vien tik fosforiuko kartu su sėkla butu pats tas išbėrei trašas igerminavai ir su sėjalka fosforiuko užmeti. Taip, kad suktas klausimas imti tokią su trašomis ar imti be trasu spu4 už 32k :eusa-think::eusa-think::eusa-think:

Pats ir galvoju ar nauja spu4 ar dėvėtas vėderis 3 metru, kaina ta pati :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu spu4 su trasom, kur horo mechanika prekiauja, tai geriau i ja net neziureti, nes turesi ieskotis gero meistro, kad ja padaryti normalia. Sejos diskai kleba po 50 ha ir stipriai, ir net ne is guoliu, o nuo asies, itempimo spyruokle ideta is sono, kas po kiek laiko pradeda sejos diskus sukti i sona, ir eilute beveik lipa viana ant kitos (tolimesnes pradeda lipti ant artimesniu), su prasom jei seji apsisukinejant ar kur ties kliutim kai mazesni sukiai uzkemsa zarnas, nes jos bunkeryje idubusios ir uzkemsa, ir siaip viskas kirvio darbo, isseja tik gan tiksliai, tik reikia paziureti ar gerai uzdaryta stambiu seklu loveliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jaunas, Bet gal pas tave ji buvo be kompiuterio? Nes dbr kiek suprantu tai cia ta kaina su kompiuteriu bet nera i ka ziuret... papildomi ratukai prispaudimai vel nemazus pinigus kainuoja :eusa-think: ir dedi dedi kad ziuri kad 3 metru vederis su trasom ir siokiu tokiu idirbimu isseina jau :eusa-whistle:

aš kaip apziurejau ta naujaja .. man ji dar blogesne už manaja pirkta 2004m...pasirode.. :eusa-liar: ir kaina didoka..tas bajeris su trasom ir dviem išsėjimo aparatais kazkaip itartinai man.. :eusa-think:

Imk Viliau naujaja SZ 4m... :icon-mrgreen: tik tiek kad smulkiu sėklu nesėja .. :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Sveiki, radau šitą temelę ir būtų įdomu pasikonsultuot su dirbančiais SPU diskine, kaip Jums sekasi įterpt grudus? Man daug ant viršaus palieka.Dirbu prieš sėją germinatorium. Gal kas perdirbę ką prie diskų esat, kad geriau įterptų?

Šiemet teko matyt lygiai ta pačią situacija labai daug grudu ant viršaus, atrodo prie traktoriaus vairo ne beždžionės pasodintos... gal sejamoji kalta ar kas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, radau šitą temelę ir būtų įdomu pasikonsultuot su dirbančiais SPU diskine, kaip Jums sekasi įterpt grudus? Man daug ant viršaus palieka.Dirbu prieš sėją germinatorium. Gal kas perdirbę ką prie diskų esat, kad geriau įterptų?

gyli tinkamai susireguliuok ir iterps gerai.man ir seniau neiterpe. aisku idirbimas turi but geras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

spyruokles sutempiau beveik iki galo, o sejau tai 7 pavara su belarusu. O negali kartais būt tie noragėliai šalia disku padilę, gal jie giliau i žemę turi lyst ir padaryt gilesnę vagutę?

Nuskambės kvailai bet sėti su MTZ 7 pavara :eusa-doh: Tikriausiai 9 netraukė........ Kaip darei taip ir turi :eusa-shifty: . Kokybiškai išsidirbk žemę pirmiausiai ir tada susireguliuoji sėjos gylį bei max 5 pavara sėji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...