Jump to content

sejamoji spu


vladoukis

Recommended Posts

Matai ne visad pavyksta moli gerai isdirbti :eusa-snooty: kaime yra pavyzdziu sz geriau paseja nei spu diskine :eusa-think: ... :eusa-whistle:

Tyrimu neatlikau bet tikrai spu diskine rinktis neprotinga.......

Na,aiškumo dėlei,rašiau apie inkarinę SPU.Kaip ir pats rašei,molį ne visada pavyksta gerai išdirbti,bet mano ūkyje su ta sėjama,bent jau kol kas,yra pasiekti visi javų ir rapsų derliaus rekordai.Negana to,per,berods,6 metus,nepamenu,kad būtų tekę ką nors virinti.Turint germį ir žemių iki 200 ha,ta sėjama tikrai neblogas pasirinkimas.Ji neturi tų bjaurių trūkumų,kuriais pasižymi dauguma dabartinių "mandrų" sėjamų ir,be abejo,neturi tų pačių "mandrųjų" sėjamųjų privalumų.Va ką vienu,ar kitu atveju pasirinkti,jau klausimas kitas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

gal kas turit tokia spu 4 MD ? http://savasukis.lt/ukis/katalogas/spu4 ... u-1165.htm

labai sudomino, kad su dviem diskais. Tokia uzkist manau be sansu beveik. O paprasta su vienu diski, tai uzkist nesunku. Gal zinot kiek tokia su dviem diskais kainuoja? ir kiek pastebejau, tai tos dvieju disku buna tik su trasu iterpimu. Idomu ar nera be trasu iterpimo, bet su dviem diskais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas turit tokia spu 4 MD ? http://savasukis.lt/ukis/katalogas/spu4 ... u-1165.htm

labai sudomino, kad su dviem diskais. Tokia uzkist manau be sansu beveik. O paprasta su vienu diski, tai uzkist nesunku. Gal zinot kiek tokia su dviem diskais kainuoja? ir kiek pastebejau, tai tos dvieju disku buna tik su trasu iterpimu. Idomu ar nera be trasu iterpimo, bet su dviem diskais?

tai jei trašos kartu su sekla piliasi? ar atskirai? na kaip matau išseja tai kartu..ne kaži kas.. :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas turit tokia spu 4 MD ? http://savasukis.lt/ukis/katalogas/spu4 ... u-1165.htm

labai sudomino, kad su dviem diskais. Tokia uzkist manau be sansu beveik. O paprasta su vienu diski, tai uzkist nesunku. Gal zinot kiek tokia su dviem diskais kainuoja? ir kiek pastebejau, tai tos dvieju disku buna tik su trasu iterpimu. Idomu ar nera be trasu iterpimo, bet su dviem diskais?

tai jei trašos kartu su sekla piliasi? ar atskirai? na kaip matau išseja tai kartu..ne kaži kas.. :eusa-snooty:

tai kad atskirai manau pilasi. kiek matau, tai du dozatoriai stovi. nesuprantau "isseja tai kartu". O tai kaip turi isset? i viena vaga juk seja vistiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas turit tokia spu 4 MD ? http://savasukis.lt/ukis/katalogas/spu4 ... u-1165.htm

labai sudomino, kad su dviem diskais. Tokia uzkist manau be sansu beveik. O paprasta su vienu diski, tai uzkist nesunku. Gal zinot kiek tokia su dviem diskais kainuoja? ir kiek pastebejau, tai tos dvieju disku buna tik su trasu iterpimu. Idomu ar nera be trasu iterpimo, bet su dviem diskais?

tai jei trašos kartu su sekla piliasi? ar atskirai? na kaip matau išseja tai kartu..ne kaži kas.. :eusa-snooty:

tai kad atskirai manau pilasi. kiek matau, tai du dozatoriai stovi. nesuprantau "isseja tai kartu". O tai kaip turi isset? i viena vaga juk seja vistiek

imant rimtas sejamasias tai jos trašas juk i kita eilute iterpia ..truputi giliau negu grudus.. :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei trąšos būtų įterpiamos atskiru noragėliu po sėkla, viskas būtų gerai, bet šiuo atveju viskas maišoma į krūvą. Kažin kaip čia gausis. Be rimto pabandymo nepirkčiau aš jos, plius ir kaina jų kiek girdėjau artėja prie "europietiškos".

O tai kas cia tokio, kad maisosi i kruva? sz sejalkoj juk ir viskas baisosi, tuo paciais slangaisi ir trasos ir grudai byra, tik is skirtingu pusku dozuoja.

siaip paprastai mastant, atrodo, kad gerai jog prie pat grudu trasos buna. vos tik sudygsta is karto gali trasas pradet isisavint, nepaisant mazu saknu. Gal cia visiska nesamone pasakiau, bet as tik taip mastau.

nors dar reiktu pasigilint ar tikrai viska i viena suberia. jei taip butu, tai gal butu viena diska palike kaip ir spu 4 MD, o dabar du diskai vien todel, kad su trasu iterpimu? nesuprantu.

siaip reiktu kokios sejamosios.. man ir be trasu iterpimo gerai butu, bet spu 4 MD sudomejo vien del dvieju disku. tik kazkodel nematau, kad butu be trasu iterpimo su dviem diskais. visgi su tokia nesikistu, butu panasiai kaip su sz. o su vienu disku sako buna uzkisa.. tik nepradekit sakyt, kad reik gerai isdirbt ir panasiai.. visko juk pasitaiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad trąšos ir grūdai kartu tai viskas tvarkoj, man tik įdomu kaip tas srautas suvalgomas. Tarkim sėji kokias avižas plius 200 kg npk. Iš patirties man kyla pagrįstų abejonių, kaip viskas sulys į vieną šlangą ir neužsikiš. Tikiuosi ventiliatorius galingesnis čia jau stovi, bet iš vaizdo tai nelabai. Dėl dviejų diskų, tai gal geriau paprasta spu4 su vienu disku ir sėklų prispaudimo ratuku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad trąšos ir grūdai kartu tai viskas tvarkoj, man tik įdomu kaip tas srautas suvalgomas. Tarkim sėji kokias avižas plius 200 kg npk. Iš patirties man kyla pagrįstų abejonių, kaip viskas sulys į vieną šlangą ir neužsikiš. Tikiuosi ventiliatorius galingesnis čia jau stovi, bet iš vaizdo tai nelabai. Dėl dviejų diskų, tai gal geriau paprasta spu4 su vienu disku ir sėklų prispaudimo ratuku.

o kodel manai, kad su vienu disku geriau? :eusa-think: juk uzkist lengviau su vienu disku, kai sone tas sudukas stovi. nezinau kaip vadinasi. o su dveis diskais, jau del uzsikisimo galimetu nebijot.

man tai kad ir be trasu iterpimo, bet geriau ziurisi spu 4 md su kitokiais diskais. :) del prispaudimo, bent mano nuomone tai neputina. svarbu sekla atsigultu kietai. o del uzklojimo, tai minkstai uztenka. Su kultivatorium su volais praleki ir susitrombuoja daugmaz. :) ir lek set. :eusa-violin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad trąšos ir grūdai kartu tai viskas tvarkoj, man tik įdomu kaip tas srautas suvalgomas. Tarkim sėji kokias avižas plius 200 kg npk. Iš patirties man kyla pagrįstų abejonių, kaip viskas sulys į vieną šlangą ir neužsikiš. Tikiuosi ventiliatorius galingesnis čia jau stovi, bet iš vaizdo tai nelabai. Dėl dviejų diskų, tai gal geriau paprasta spu4 su vienu disku ir sėklų prispaudimo ratuku.

o kodel manai, kad su vienu disku geriau? :eusa-think: juk uzkist lengviau su vienu disku, kai sone tas sudukas stovi. nezinau kaip vadinasi. o su dveis diskais, jau del uzsikisimo galimetu nebijot.

man tai kad ir be trasu iterpimo, bet geriau ziurisi spu 4 md su kitokiais diskais. :) del prispaudimo, bent mano nuomone tai neputina. svarbu sekla atsigultu kietai. o del uzklojimo, tai minkstai uztenka. Su kultivatorium su volais praleki ir susitrombuoja daugmaz. :) ir lek set. :eusa-violin:

nepamenu kad bučiau užkišęs su vienu disku tokia kaip sakai...nebent atgal pavaziuotum na arba labai jau šlapia sėtum.. :eusa-hand: o kad kažkas prispaustu sėkla tai manau butina...nes jinai tikrai taip lygiai nedirba.. jei tik yra grumstų kažkiek, šokinėja tie diskai kaip pasiutę ir jau gylio niekaip nebeiškaikysi...išvis geriausia būtų jei dar koks gylio plaikimo ratukas eitu kartu nes tarkim vienam gale sunkesnė žemė tai sėja vos nepaviršam o jei papuola sėlis sulenda iki pusės disku...tas man joje labai nepatinka :icon-evil: bet kol kas yra kaip yra..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip bulvinykas minėjo dėl užsikimšimo galimybes tai kaip draugautu tie vamzdukai su 300NPK kg ir 200 seklos vienu kartu? :eusa-think:

ziuriu biski pardavejas blogai parases ten isberia startine trasu norma ka gali ir paprasta sz sejamoji musu krastuose buvo populiaru berti superfosfato 50-100kilogramu kartu su sekla i ta pacia eilute bet dideles trasu normos sumazins seklu daiguma arba jos visai nedigs nes nudegins

skirtkit kur yra lokalus tresimas tai trasas iterpia nuo seklos 5cm i sona ir 5cm giliau

o startinis eina kartu su sekla taigi sekla turi salyti su trasomis del ko gali nesudigti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu viska atsirinkus ir isideliojus ko kam reika,tada galima nusprest kokia tau sejama reikalinga, bet tai yra kiekvieno ukininko asmenine nuomone, o kaip geriau yra augalui?????Cia reika daug sprendimu, bandymu ,ir t.t. Mano nuomone norint gaut gera ekonomini efekta tos sejamos sprendymas yra labai geras. Musu zemese ,kurios nepasizymi dideliu trasu kiekiu,o dar dabar prie tokiu kainu trasu, manau yra labai puikus sprendimas sejant ypatingai vasaroju, kurio saknu sistema yra silpna. Tik nemaisykit, ten turi but pilamos startines trasos, kurios turi secialu santyki ir gera tirpuma, ir kiekiai ten eina nuo 10kg/ha iki 90kg/ha, be to dar butinas pries seja pagrindinis tresimas. ir tada manau geras derlius garantuotas. Ta technologija esu isbandes ir tikrai jin pasiteisina. Tik neimkit uz startines trasas beli ka, nes tai turi yvairiu pasekmiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kal kas pardavinejat spu 4 diskine? idomu kokios ju naudotu kainos? skelbimuose kiek ziurejau retai pasitaiko, o naujai tai per mazas ukis.

Pardaviau už 6000

kokiam stovi buvo? kelintu metu?

Stovis darbinis, guoliavietės perdarytos, nes ten dar plastmasinės buvo originalios. Ušžėrimo akėtėlės padilę. Metai 2004-2005

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
viskas aisku, grandines nebedesiu, tai siulote palikti tas pacias uzzerimo aketeles, o gal kas nors turite pasidare ka nors gudresnio, ir dar gyli kadfa nors raguliuojate ar nustatote vienoda visoms kulturoms.

Jei apie noragelius šneki tai aišku reikia reguliuot gyli.... pagal kultūrą gylis svyruoja nuo 1,5-8cm rapso tai nekisi 8cm gyliu gal???? :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...