Jump to content

Valtra traktoriai


Recommended Posts

ka mm negu tavo nuomone tie jd tokie prasti :D

gal ne blogiausi, bet uz valtra ir fendt tai tikrai prastesni, greitai su case galesiu palyginti... :)

man nepatiko dar ir valtros vidaus apdaila... visos plasmases traska braska atrodo kaip kokiam zaporozieciui darytos, o case siuo klausimu man paliko irgi ispudi medvarciai istrizai isukti matomoj vietoj ir net nepaslepti :lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man nepatiko dar ir valtros vidaus apdaila... visos plasmases traska braska atrodo kaip kokiam zaporozieciui darytos, o case siuo klausimu man paliko irgi ispudi medvarciai istrizai isukti matomoj vietoj ir net nepaslepti :lol::lol:

apdaila ir man nepatinka, bet bent jau dirba normaliai... :) o kadangi tilto ir kabinos amortizacija tai nei traska nei braska... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi kad apie el. reversa, o ne apie reversa su mech reversu buna prie modeliuko C pvz N-141 C (jei gerai atsimenu)

o prie el. reverso h - jei hi-tech :icon-rolleyes:

na o jei hi-tech tai uz tiek ag jie 250.000lt nori tai norai ir baigiasi.....

tiesa sakant uz ta hi tech ir 186 000 lt galutine kaina su kabina gera sedyne oru, dar twn visokiu nesamoniu, zodziu nebloga komplektACIJA. VAT BEJA BAZINES JU KAINOS http://rovaltra.lt/index.php?Modeliai-ir-kainos-1

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jus kaip valtristai paaiskinkit man kuom is esmes skirasi T serija nuo N? :icon-wink:

T dar siektiek vertas dėmesio , o N š......... paskutinis kabinos tos pacios tik T turi 6cil variklį kuris žymiai geresnis už N 4cil. As N jei galvociau pirkt tai tik 100Ag. o galingesni ziurėciau jau T

dziedai sh..... del trumpos bazes ar del pacio variklio? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

T dar siektiek vertas dėmesio , o N š......... paskutinis kabinos tos pacios tik T turi 6cil variklį kuris žymiai geresnis už N 4cil. As N jei galvociau pirkt tai tik 100Ag. o galingesni ziurėciau jau T

dzionis 4 cil geras, valtra sudas? :eusa-clap: idomus vertinimas... :eusa-shifty: fendtas irgi 4 cil sudas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

T dar siektiek vertas dėmesio , o N š......... paskutinis kabinos tos pacios tik T turi 6cil variklį kuris žymiai geresnis už N 4cil. As N jei galvociau pirkt tai tik 100Ag. o galingesni ziurėciau jau T

dzionis 4 cil geras, valtra sudas? :eusa-clap: idomus vertinimas... :eusa-shifty: fendtas irgi 4 cil sudas?

jei f taspats v variklis 4 c. tai ir f yra š... (nesakiau kad visi 4c. varikliai š... beje kaip ir nesakiau kad j liuks. sakau tik kad virs 100Ag. traktoriu as pirkciau tik su 6c.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

100 ag - 4 cilindru, 150 ag - 6 cil., 300 ag - 12 cil? Vadinasi varikliu gamintojai neatsizvelgia i ukininku poreikius :) Nors lietuviai ismano apie varikliu technologijas, bet.. vidaus degimo varikliu nelabai gamina :)

cia kazkas is rusu filosofijos :eusa-think::)

Na bet ar rusu filosofija bloga taupus ir geri tie varikliai V8 V12 :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va Man Siulomas Traktorius

Valtra 141 H

* vardine 150 AG

* Transporte 160 AG

* greitis 40 - transporte 50

* 4 cilindru 4,9 ltr

* Sankabos tipas - dvi slapios daugiadiskes

* Reversas - elektrohidraulinis eigoje ( kad ir ka tai bereikstu :D )

* tepalo siurblys 73 l/m

* 36 pavaros

* kondicionierius

* kompresorius

* pneumatine stabdziu sistema 1-2 liniju

* hidrofikuotas kablys

* kabinos amortizacija

* galinio lango valytuvas

* padangos 520/70 R38+420/70 R28 Continental

* Sedyne su pneumatine pakaba el. valdymu ir pasiltinimu

mazdaug toks kaina 187487 lt nu ta iapsimoka ar ne ? ga lkas pigiau parduodat ? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

100 ag - 4 cilindru, 150 ag - 6 cil., 300 ag - 12 cil? Vadinasi varikliu gamintojai neatsizvelgia i ukininku poreikius :) Nors lietuviai ismano apie varikliu technologijas, bet.. vidaus degimo varikliu nelabai gamina :)

cia kazkas is rusu filosofijos :eusa-think::)

Na bet ar rusu filosofija bloga taupus ir geri tie varikliai V8 V12 :eusa-whistle:

nieko pries neturiu jei juostvarkingai apkrauni....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.konekesko.com/lt/Portals/30/Images/banner_images/MF%20skelbimas.jpg

geriau biski dadet ir iseis arkliu daugiau ir komplektacija geresne, manau :)

kazink ar ta akcija dar galioja, nes jau nuo kokio vasario - kovo menesio skelbimas yra. tai pat komplektacija ne pati geriausia nera amortizuojancio tilto ir 50 greicio, dar kazko gerai neprisimenu. kai viska sudedi pasirodo kad akcijos jokios ir nera...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar padangos kartais ne siaurokos, ir ka tu su juo zadi dirbt?

padangos platesnes negu bazines komplektacijos. zadu seti, su cyzeriu lakstyt vezt grudus su puspriekabe, arti. daugiau kolkas nk nesugalvoju :) o galingesnio man nereik o tuo labiau MF :) seip is praktikos zinau 3 blogus technikos gamintojus 1 pagal blogi NEW HOLAND antra CLASAS 3 BENT is senesniu modeliu MF

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.konekesko.com/lt/Portals/30/Images/banner_images/MF%20skelbimas.jpg

geriau biski dadet ir iseis arkliu daugiau ir komplektacija geresne, manau :)

kazink ar ta akcija dar galioja, nes jau nuo kokio vasario - kovo menesio skelbimas yra. tai pat komplektacija ne pati geriausia nera amortizuojancio tilto ir 50 greicio, dar kazko gerai neprisimenu. kai viska sudedi pasirodo kad akcijos jokios ir nera...

kaina galioja iki 05 31 parasyta :) ir beto seip tai 26 000 nera '' biski dadet '' :) ir dar koplektacija zymei prastesne :) su tokia pacia komplektacija iseis kaip minimum 230 000 tai vat, nk gero :) bet seip kaina mazdaug tokia pati, kaip arklys taip 1200 lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va Man Siulomas Traktorius

Valtra 141 H

* vardine 150 AG

* Transporte 160 AG

* greitis 40 - transporte 50

* 4 cilindru 4,9 ltr

* Sankabos tipas - dvi slapios daugiadiskes

* Reversas - elektrohidraulinis eigoje ( kad ir ka tai bereikstu :D )

* tepalo siurblys 73 l/m

* 36 pavaros

* kondicionierius

* kompresorius

* pneumatine stabdziu sistema 1-2 liniju

* hidrofikuotas kablys

* kabinos amortizacija

* galinio lango valytuvas

* padangos 520/70 R38+420/70 R28 Continental

* Sedyne su pneumatine pakaba el. valdymu ir pasiltinimu

mazdaug toks kaina 187487 lt nu ta iapsimoka ar ne ? ga lkas pigiau parduodat ? :D

Truksta esminio dalyko - priekinio tilto amortizacijos ypac jei tai 4cilindru baze.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jis vistiek tik transporte naudosis, nes ant darbu jo nepatare man jungti nes sako nelaiko, netam sutvertas jis ( cia pazystamas ROVALTROS mechanikas tiap sake man ) tai kam man jis ?

Taip valtros amortizuojantys tiltai prasti bet vis tiek maziau kratosi dirbant zeme(tausojamas Tavo stuburas) taupomas kuras nes mazesnis prabuksavimas ir geresnis sukibimas ir taip toliau.... :eusa-dance: viska pasakys sis video

sCmL30IfkJ8

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...