Jump to content

Augalininkystes ukiu vadybininkai


kastuvas

Recommended Posts

Viktorai, nereikia tų pusdienių bendravimui. Pakanka iki valandos užgaišti o gal ir trumpiau norint susidaryti bendrą vaizdą kas dedasi laukuose. Herbicidai daug maž visiems aiškūs, koks ką naikina, o su ligomis ir vabalais būna sudėtingiau. Aš pats ne naujokas, ir atrodo patirties turiu, ir sava galva vadovaujuosi, bet kartais ne prošal būtų išgirsti kitą nuomonę, kur vėliau pagalvoji kas geriau.

Aš tik noriu pasakyti, kad mūsų įstaigų vadyba išlindusi iš savo vėsaus ofisiuko į dienos šviesą, ne tik sau planų įgyvendinimą pasigreitintų ir pasididintų su esamais klientas, bet ir mums, mirtingiesiems, padėtų užsiauginti norimą derlių.

Su kokios firmos vadyba dirbi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pasikeitus ukio aplinkybems kai peremiau viska i savo rankas, oradėjau nuo tos dienos dirbti su Baltic Agro. Realiai ten gaunu viska pigiau nei kitur. Jei buna pigiau Litagroi, imu iš jos. Esme aš žiuriu ne tik kaina, bet ir kokybe. Agronomo darbu esu labai patenkintas. Tiesiog, žmogus vardu Kęstutis, dirba kaip sau. Ir paprašytas atvažiuoja i lauka, ir neprašius skambina sako kad buvau viskas atrodo vienaip ar kitaip daryti siulyčiau ta ir ana jei norėtum. Niekada neteko išgirsti iš jo kad spaudziam dedam ta ir ana pamatysi bus zjbs čia kulsi rekorda cia to to reikia. To nebūna. Derlius per tuos metus tik auga. Na tarkim ir šiemet, greiciausiai metai buvo blogi tiem kas gyvena nuo atidejimo iki atidejimo gyvenima. Man tiek derlius, tiek kaina tenkino. Žodž, kad nevaryt i lankas, siulyčiau išbandyti keleta firmu o ne ties viena užsiciklinti. Ypač apie agroko cerna, kuriam perkant kazka jau reikia pateikti savo ukio balansus ir sutartis pasirašinet nekokias. Lai eina jis nahui su savo tautiniais kostiumais :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai ukininkavime patirties yra ne manau kad agronomas daugiau kazka pasakys. Ligas atpazint jau mokam..knygele pavarcius nesunku atkapstyt ir kokio mikro elemento truksta su zolem manau ir problemu nebutu. Vadybininkai manau reikalingi naujus produktus pristatant ir naudojimo paskirtis nors ir tai ant etiketes viskas surasyta. O pamiksuot kazka ir ukininkai gudrus ;) Nebent mieliau sirdziai kad atvaziuoja apziuret nors tuoj randa bedu ir reikia naudoti ju platu asortimenta ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei su rimta patirtim tada tai taip, didziaja dali problemu isprest patys galit. buvau "drauga-lytagrini" pradzioje ukininkavimo isitaises... isroviau dryzliges apstotu kvieciu, nusiveziau i ju "baze"... nu tik prisoko, mat maisto medziagu trukumas, todel ir prasideda tokie vaizdai, imk nutrivant, aminocat ir dar kaskoki, nebepamenu, baigsis visos bedos.... debilais palaikiau, nuvariau i scandagra, parodziau, gryzau su chemija ir ramus.... tokie tai ukije tikrai nereikalingi....... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

grupiokai judu? dar matieka turetu uzpjaut nervus :D

 

1 dar tik :D tai nieko gero dar nesužinom, bet jau nuo antro pusmečio bus įdomiau.

tu nejuokauk geriausiu atveju baiges zemke atskirsi kvieti nuo miezio. as pries kelis metus baiges, pradejau augalininkyste uzsiimti viska mokausi nuo nulio nes ziniu negavau, teorijos buvo bet kas is jos jei nera praktikos. Ten duoda issilavinima bet neparuosia agronomu, kauno kolegijoj taip pat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tu turi as turiu o kitas neturi bet baiges mokslus nores uzdirbti pinigus seimai, kaip jam uzsidirbt jei dar minimum keliu metu praktikos reikia. bet tema ne apie tai. jau kazkur daugiau nei du menesius laukiu vadybininko kol susede sudeliosim planus ir uzsakysiu trasas, siandien uzsakiau daugmaz, saskaitu neissirasiau, bus per daug ar pigesnes, galesiu atsisakyt uzsakymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

grupiokai judu? dar matieka turetu uzpjaut nervus :D

 

tu nejuokauk geriausiu atveju baiges zemke atskirsi kvieti nuo miezio. as pries kelis metus baiges, pradejau augalininkyste uzsiimti viska mokausi nuo nulio nes ziniu negavau, teorijos buvo bet kas is jos jei nera praktikos. Ten duoda issilavinima bet neparuosia agronomu, kauno kolegijoj taip pat.

Atskirt kvietį nuo miežio jau 6 metų mokėjau, o dabar jau daug daugiau moku, taip , kad kažkaip nuvertinai žemkę arba nelabai gilinaisi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as jau dabar ir pats moku daug daugiau. bet mudveju situacijos visiskai skirtingos, kiek suprantu jau keli metai ukininkauji ir turi praktini supratima, ir tik siemet ejai mokytis agronomijos, tokiu atveju daug lengviau isisavinti teorija ir suprasti kitus dalykus, as pirma ejau mokytis, o po to tik praktikos igavau pas save. Ka tu ten prisigilinsi, jei per vadoveli moko ligu, net i lauka nenuvede parodyt per ta laika. mano bakalauras kauko o magistras zemkei baigtas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...