Jump to content

Kombaino pasirinkimas, Massey Ferguson 7278? Kokia nuomone?


Tomukasibc

Recommended Posts

Sveiki ukis apie 270Ha kuliamos, ir dairausi našaus deveto kombaino. Tarp forumiečiai gal yra susidure su tokiais kombainais MF 7278? kokia nuomone? kokie trukumai ir pliusais, patiko nepatiko? Kombainui esu nusiteikes isleisti iki 55,000 euru ir dairausi visokius varijantus, mf gaunasi tokio nasumo, metu, ir pradirbto moto valandu neblogas varintas todel idomi jusu nuomone. Esu girdejas kad elektra pas šiuos kombainus labai prasta.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei perki iš ES valstybių PVM mokėti nereikia, pardavėjas surašo sąskaitą be PVM .Reikaliukai tokie, kad pusę metų turi čia deklaruot PVM  kas mėnesį, pvz jei pirktum dabar, tai turėtum padeklaruot nuo liepos, kas mėnesį atgaline data. Pasibaigus pusmečiui vėl rašai prašymą į VMI ir leidžia deklaruot kas pusmetį, aišku jei vėl neperki iš užsienio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galima tada nuvažiuoti į kokią technika užsiimančią įmonę ir už papildomą mokestį tikrai suformins pardavimą per juos :) bet esme, kad galima sutaupyti tikrai nemažai. Ant kombaino tai išvis. Mėnesinio pvm minusą matau tik mokėjime, jeigu pinigų srautai kažkurį mėnesį neneša, bet iš esmės tai tik kelios papildomos deklaracijos.

 

Svarbiausia įsitikinti, ar firmos reputacija gera :)

 

Tiesa,  smulkius daiktus pirkau ir nieko aš ten nepildžiau kas mėnesį, bet db sėjamąją ėmiau, tai jau teks tikriausiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nei stambaus, nei smulkaus pirkt dar neteko iš užsienio, bet buvau pardavęs grūdus už berods kažkur 3k euro su nuliniu PVM, tai nieks nesikeitė, liko kas pusmetinės deklaracijos.

parduodant niekas nesikeicia tik perkant,esu kelis kartus pirkes ,dabar geras laikas pirkt tik nepatariu pirkt liepa-rugseji tada tik pardavei grudus ir mokek PVM

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aš pats ruošiausi pirkti iš Lenkijos daiktą vieną, tai su buhalterija ir su konsuktavinu aiškinausi. Abudu vienodai paaiškino.

Jei perku dabar, turiu teikti mėnesines deklaracijas nuo liepos mėnesio, tada kiekvieno mėnesio pvm pijigėlius susitvarkyti, susimokėti baudą, kas yra visiškai durna, kad pavėluotai viskas. Aišku, jei pirkimas nėra skubus galima paprasčiau susitvarkyti. Bet jeigu nori pusmečio gale, tai nieko gero...

Na aš pats esu pirkes pora kombainu tai žinau kas ir kaip ten, bet norėjau, kad forumietis bggg papasakotu kur ten daug reikalu anot jo atsiranda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aš pats ruošiausi pirkti iš Lenkijos daiktą vieną, tai su buhalterija ir su konsuktavinu aiškinausi. Abudu vienodai paaiškino.

Jei perku dabar, turiu teikti mėnesines deklaracijas nuo liepos mėnesio, tada kiekvieno mėnesio pvm pijigėlius susitvarkyti, susimokėti baudą, kas yra visiškai durna, kad pavėluotai viskas. Aišku, jei pirkimas nėra skubus galima paprasčiau susitvarkyti. Bet jeigu nori pusmečio gale, tai nieko gero...

 

 

Tada rašai prašymuką atleisti nuo delspinigių, turėtų patenkinti, nes situacija tokia, kad nei suklydai, nei piktybiškai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada rašai prašymuką atleisti nuo delspinigių, turėtų patenkinti, nes situacija tokia, kad nei suklydai, nei piktybiškai :)

Teko ir man pirkti.Tai delspinigius mokėjau už kelis mėn.Ir tipo prieš pirkdamas turėjau informuoti VMI kad pirksiu sekanti pusmetį kokį daiktą.Tai sakau iš kur man žinot pirksiu aš ten ką ar ne.Na ir žinoma ta mėn.ataskaita.Bet tai čia mažiausia bėda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko ir man pirkti.Tai delspinigius mokėjau už kelis mėn.Ir tipo prieš pirkdamas turėjau informuoti VMI kad pirksiu sekanti pusmetį kokį daiktą.Tai sakau iš kur man žinot pirksiu aš ten ką ar ne.Na ir žinoma ta mėn.ataskaita.Bet tai čia mažiausia bėda.

O rašei prašymą atleisti nuo jų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Penktadienį mokesčiuose turėjau reikalų ir užklausiau dėl pirkimo. Tai viskas taip ir yra, kvaila sistema....

uz ka ta bauda nesuprantu. ar cia is tu reikalu 'numatyk savo reikmems arba is vis negrazinsime" ? p.s. viena darbuotoja jau nusodinau su tokiais pasakymais,. paaiskines kad pokalbis irasinejamad

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...