Jump to content

Kombaino pasirinkimas, Massey Ferguson 7278? Kokia nuomone?


Tomukasibc

Recommended Posts

  • po 1 metų...

Sveiki,

Kame šaknys. Kodėl kompas negauna variklio alyvos slėgio rodmenų? lemputė užgesta tepalo spaudimo. Matavau mechaniškai slėgis viskas tvarkoje. Grįžus po dienos darbų viskas buvo gerai. Ryte bandant užkurti taip išmetė kompas kad alyvos slėgis žemas. Kombainas MF 7274. 2000 m.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, L&M pranešimas:

Sveiki,

Kame šaknys. Kodėl kompas negauna variklio alyvos slėgio rodmenų? lemputė užgesta tepalo spaudimo. Matavau mechaniškai slėgis viskas tvarkoje. Grįžus po dienos darbų viskas buvo gerai. Ryte bandant užkurti taip išmetė kompas kad alyvos slėgis žemas. Kombainas MF 7274. 2000 m.

Nieko rimto, daviklis. Aš jau antrą kart keisiu.  Iš vakaro pastatai - viskas gerai. Ryte jau neveikia. Spausk, kur atšaukti pavojų ir negesins kombaino. Galėsi dirbt, kol pakeisi daviklį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Žemdirbys pranešimas:

Nieko rimto, daviklis. Aš jau antrą kart keisiu.  Iš vakaro pastatai - viskas gerai. Ryte jau neveikia. Spausk, kur atšaukti pavojų ir negesins kombaino. Galėsi dirbt, kol pakeisi daviklį.

o tai lemputė tepalo spaudimo, kad užgęsta, tai rodo kad daviklis geras. Ar ten į kompą papildomas signalas iš to daviklio eina? beja iš kur daviklį perkat? ir kokia kaina jei nepaslaptis? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ten su lemputę susiję nepasakysiu. Daviklis iš ewos. Kainavo anksčiau apie 150 EUR , nebepamenu tiksliai. Dabar dar neuzsakinejau, užvakar tik nusprogo. Pabandyk su kompresoriumi papūsti į daviklio vidų. Man kartais padėdavo, bet nevisada.

P.s. patikrinau sąskaitas, tai 260 EUR prieš porą metų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Žemdirbys pranešimas:

Kaip ten su lemputę susiję nepasakysiu. Daviklis iš ewos. Kainavo anksčiau apie 150 EUR , nebepamenu tiksliai. Dabar dar neuzsakinejau, užvakar tik nusprogo. Pabandyk su kompresoriumi papūsti į daviklio vidų. Man kartais padėdavo, bet nevisada.

P.s. patikrinau sąskaitas, tai 260 EUR prieš porą metų

Supratau. Bandysiu žiūrėti. Ačiū už informaciją. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , L&M pranešimas:

Supratau. Bandysiu žiūrėti. Ačiū už informaciją. 

 

Prieš 2 valandas, Žemdirbys pranešimas:

Kaip ten su lemputę susiję nepasakysiu. Daviklis iš ewos. Kainavo anksčiau apie 150 EUR , nebepamenu tiksliai. Dabar dar neuzsakinejau, užvakar tik nusprogo. Pabandyk su kompresoriumi papūsti į daviklio vidų. Man kartais padėdavo, bet nevisada.

P.s. patikrinau sąskaitas, tai 260 EUR prieš porą metų

Jei jis mechaninis viduje ,tai paziureciau sriegi kad tiktu ir isukciau kita :audi ,smaudi.bmw. Pries tai reiktu pamatuot su mechaniniu manometru(geru) variklio tepalo spaudima.

https://www.ebay.ca/itm/383535299085?hash=item594c7c3a0d:g:g8oAAOSwuDtesyKB

bonka aisku nepamaisytu:icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Augunstas pranešimas:

 

Jei jis mechaninis viduje ,tai paziureciau sriegi kad tiktu ir isukciau kita :audi ,smaudi.bmw. Pries tai reiktu pamatuot su mechaniniu manometru(geru) variklio tepalo spaudima.

https://www.ebay.ca/itm/383535299085?hash=item594c7c3a0d:g:g8oAAOSwuDtesyKB

bonka aisku nepamaisytu:icon-lol:

Slėgis mechaniniu manometru pamatuotas. Slėgis geras. Tas daviklis trijų kontaktų. Tokį įsukus kompas rėks manau viatiek. Nes įtariu kad į ekraną kombaine CAN bus signalų viskas ateina. Jei šitas po praputimo neatsigaus pirksių kitą ir tiek. Ne ta vieta kur kažką burti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...
  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...