Jump to content

Įdomu


Recommended Posts

pagal kaina siai dienai apsimokiausia i masey ferguson ziureti

 

Kažkaip nejučia ewa savo kainodara darosi vis patrauklesnis technikos pardavėjas. Nenuostabu, kad plečiasi stipriai. Nuostabu, kad kiti nereaguoja į tokius kainų mažinimus. Na, bet ūkininkams tokia konkurencija tik geriau, jeigu nesuaugęs su kažkuria spalva, tai gali ir nemažai sutaupyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip M modeliukas. Kaip dotpro vadybininkas sako medinukas. Kad mechanines poros man netrukdo. O priekinis tiltas puikiai dirba tai nera ir kratus. Uz eRo kaina man butu isejas jau 6170m. Yra kaime 6145r berods apie 3000moto val ir nieko nedaryta o ten dirba kas netingi su juo, juodai varo. Kas liecia dzionio pasirinkima tai su varikliu bedu nera jiem, tiktas dirba pavyzdingai ne taip kaip Nh kad buna nusileidzia ir turi tvarkyt. Na ir deze autoquad plius kogero patikimiausia rinkoj. Plius ner elektronikos mažiau vargo ir visas apsisprendimas pirkinio.

Dabar naujiesiem eMukam jau deda amortizuotas kabinas tai vel pasirinkimas paprastesnis mažiau pribumbasu bet visos amortizacijos ko ir reikia :) pavasari galvoju autotrack isiinstaliuot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip M modeliukas. Kaip dotpro vadybininkas sako medinukas. Kad mechanines poros man netrukdo. O priekinis tiltas puikiai dirba tai nera ir kratus. Uz eRo kaina man butu isejas jau 6170m. Yra kaime 6145r berods apie 3000moto val ir nieko nedaryta o ten dirba kas netingi su juo, juodai varo. Kas liecia dzionio pasirinkima tai su varikliu bedu nera jiem, tiktas dirba pavyzdingai ne taip kaip Nh kad buna nusileidzia ir turi tvarkyt. Na ir deze autoquad plius kogero patikimiausia rinkoj. Plius ner elektronikos mažiau vargo ir visas apsisprendimas pirkinio.

Dabar naujiesiem eMukam jau deda amortizuotas kabinas tai vel pasirinkimas paprastesnis mažiau pribumbasu bet visos amortizacijos ko ir reikia :) pavasari galvoju autotrack isiinstaliuot

 

Naujieną pasakei dėl amortizacijos į M modelius. Manau, gamykla suprato, kad nemažai pirkėjų nori komforto, bet nenori mokėti už kitokią kabiną ir todėl pasirenka kitą gamintoją, kuris už tą pačią kainą jau gali pasiūlyti visas amortizacijas. Išties sunku suprasti, kodėl tai nuo pat pradžių nebuvo padaryta.

 

Kiek kainavo R modelis toks pat?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jd 76e. Holandas 71e, case 73e claas arion 76e. Tai kai tik toks skirtumas viena reikšmiškai tik džionis. Cia visi 150ag.

Nu gal, jei turint silpnybe JD, bet šiaip jei kaip sakai pavasari NH 7,210 pilnos komplektacijos kainavo 80 tai man rodos geresnis varijantas, svoris kitas, sukimo momentas didesnis, arkliu daugiau o dar labai derantis tai ir belaiptė transmisija gal butu išėjus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad lyginant vidutines galios traktorius JD netoks baisus su savo kaina.kai pavasari pirkau nuo kitu kaina skyresi tik keliais tukstanciais euru. O kai toks skirtumas tai jau geriau dzionis kieme nei koks case. O be to joniskieciui pabandyk isiulyt ne dzioni :D

Kuo geriau nei case? Jei rinkaisi tarp pumos ir jd m serijos tai case zymiai komfortiskesnis, cvx deze ir dar kuro tikriausiai maziau imtu nei tas rajunas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Deze butu case paprasta 19 begiu. Teko padirbet kad zymiai komfortiskesnis nepastebejau gal kazkiek ir maziau kratus bet skirtumo didelio nebuvo. O su cvx kaina stipriai kyla. Taip dzionis visais laikais daugiau kuro srebia ir dabar tas pats. Bet tai maziausias faktorius renkantis traktoriu del kuro sanaudu. Man mazgai traktorio buvo svarbiau.

Ant arimo lengvoj zemej siemet dzionis 14 ltr /ha eme raudonam moly ir slyne 25ltr/ha

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...