Jump to content

Zioplumas


Duncia

Recommended Posts

Manau daugeliui aktuali tema. Pastaruosius keletą metų kamuoja žioplos klaidos su technika, kurios kaip žinia gali kainuoti labai brangiai. Pasidalinkite ziopliausiais nutikimais ar panašiai. Pagal tai žiūrėsiu ar čia man vienam taip ar čia normalu:-) Pradesiu nuo savęs. Brangiausiai kainavusi klaida pas mane buvo su tepalų keitimu traktoriui, kai užkuriau pažiūrėti ar niekur neleidžia tepalo, jo nepripiles, padirbo traktorius gal minute, uzgesinau bet įdėklai jau buvo prasukti.

Su kombainu ant rankinio važiavau kol užsidegė šiaudai laimei pavyko uzgesinti. Po to ivykio visi važiuoklės guoliai pradėjo byreti.

Bugniniam rulonų presui esu nusukęs raktą su kuriuo rankiniu būdu kai užsikemša atsuki i kitą puse kamštį.

Su kombaino galu teko fermos kampą kliudyti, laimei nedaug bėdų, dienos darbas tiesinti skardas.

Kombaino sraige grūdų išpylimo jau du kartus teko tvarkyti, vieną kartą į stulpą, kitą į medį. Kai iškart neuzdarai taip ir gaunasi, kenčia dominatorius.

Čia per 4 metus tiek įvykių. Kaip pas jus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkada paleidinejau kombaina, pradejus kalba apie hederio atkabinima kelis kartus akcentavau:

 - padedi ant vezimelio, atfiksuoji rankena, atjungi zarnu jungti ir laidu fyske

ryte susitinkam Lytagroj inzinierius ir kombainioras su klebiu slangu ir kusiu laidu, negana to po sito "gedimo" pradejo streikuoti lenktuvai pasirodo zmogelis kad grysti isidejo zagluske i stuceri is 5 centu monetos ir uzmirso ja isimti :eusa-doh: :doh: :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Aš kažkada  draugeliui pakūliau su pradarytu norijos (kur neša į bunkerį)  dangteliu :) Suku ratą po rato, kviečiai gražūs, ale kaip nėr bunkerio taip nėr... Paskui ant šalimais nupjauto įsižiūriu, kad gražiai grūdų eilutė eina ... Apie 3 tonas "pasėjau" :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gera tema, galima prie humoro nukelt :D

Tėvukas atbulas kombainu stulpą perlaužė. Bauda 20Lt ir remontas ~1000Lt.

Pats atbulas vos pusantrinio kabinos nenunešiau, taip būna kai išpylinėji paskutinį bunkerį jau tamsoj :D

Teko pakult su atidaryta akmenų rinktuve :) Oj kaip gražiai visas laukas žaliavo :D Teko ir su išpylimo sraige įjungta pakult :)

Tėvas zilinės puspriekabės kuzavą neprisikabinęs prie traktoriaus sugalvojo atkelt, svorio centras nubėgo galan, o ratai aukštyn :D

Nusipirkau naudotą padangą kombainui, sprogo po 2 dienų... -200eu

Skubėdamas namo su užkabintu kederiu tarp medžių netilpau.. su trosais pusė dienos atitempinėjau.. :)

Tėvas ne iki galo sulankstęs purkštuvą tikėjosi pro stulpą pravažiuot, traktorius susiūbavo, ranka išsitiesė, teko virint.. :)

Atkabinau rusišką plūgą, bet pamiršau užsukt kranelį ir atjungt tepalo šlangą, gerai, kad langą buvau užsidaręs :)

Kai dar mažas buvau, tėvas zilo ratą montavo ir niekaip žiedas nenorėjo užlipt, tai pripūtė iki 8 ar 9 bar ir sugalvojo kaukštelt su didžiąja kuvalda.. Gerai tuo metu sedėjau zilo kabinoj, o tėvas atsipirko kaktos praskėlimu.. Subėgo visi kaimynai.. Kuvaldą po metų radom už kokių 100m nuo sprogimo į žemę įsmigusią.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siemet kederi atkabinedami nuo vezimelio numetem rezultate pora val su stanga skardas tiesinom.

Pries ~4m. su priekaba 16t esu atsiremes i T25, taip buna kai tamsoj atbulom stumdai.

Ir kazkada esu pasejas vasarini rapsa puse normos, nes svarstykles nepamaciau kad ant lb nustatytos vietoj kg :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei gerai pastebėjau, tai didžiuma klaideliu įvyksta naktimis, ir jau pavargus. Būna grįžti po kulimų ar po ilgo darbo traktoriuje, i namus ir jautiesi kaip po 2-3 bokalų alaus:-D reakcija sulėtėjus būna. Atsikratai per diena visvien. Nežinau kaip naujesniuose kombainuose ir dideliuose laukuose, bet po darbo 86 dominatoriuje, o dar kai laukeliai nuo 3 iki 5 ha pasitaiko, taip ir būna B-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

esu pakules su atidarytu akmenu gaudytuvo dangciu, taip pat ir su atisidariusiu elevatoriaus dangteliu  :eusa-shifty:  kadaise esu lenkiska sienapjove zvyrkeliu keleta simtu metru vilkes, ko pasekoje vienas apatinis bliudas aptruko aplenk tvirtinimo vietas  :eusa-doh: purkstuvo siurbli esu islauzes is tvirtinimo vietos del per trumpo kardano, zemiau nuleidus isstrauke, o apsauga dar ne, kilstelejus aukstyn tik pokst  :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...