Jump to content

droninborg


sarunka

Recommended Posts

On 2019-07-04 at 09:15, Eduardas pranešimas:

Dar nebuvo, kad hansa-flexe neturėtų gumelių kokių :) Ten nepriburta, aš nusukau tą kaištelį per prievartą, tik paskui pamačiau, kad užkaiščiuota. Taip turi būt, kad važiuojant neatsisuktų. Va vairo antgalį gerą gaut (normalia kaina) tai sunku buvo. Ewa 130 eur prašė, Gasiūnas 40 už jau gerai padrožtą. Būriau pats, ėmiau gal claas antgalį, bet jo sriegis išorinis, tai pjoviau lauk, nuėmiau gumeles, kad nedegtų ir privirinau ilgaveržlę. Važiuoja jau 3 metua taip.

būna ir dažnai ypač colinio standarto neturi 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas žino kokiu tikslu ant 2 kronšteinų iš abiejų pusių laikančių vėjalkos juostas isukti varžtai su skirtingo dydžio veržlėmis, abiejuose pusėse jos vienodos. Spėju kad ne dėl balansavimo nes ir be jų nuėmus diržą ir pasukus sustoja panašioj vietoj. Kombainas db4000s

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, 123Efka pranešimas:

sveiki,kaip vadinasi imone kuri prekiavo dalimis panemuneje netoli panemunes pilies kiek pamenu isikure buvo ?jie tebedirba?

Nezinau kaip vadinasi, bet turiu kontaktus. Direktorius Jonas +37061845130

Dalys +37061845131

Senei nekontaktavau gali buti ir pasikeite.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Gunia pranešimas:

aš kažkaip nesusikalbėjau.atsiliepė moteriškė ..paklausiau dėl elevatoriaus tai nuėjo pažiurėti ir nuėjo...:D:occasion-clown:

ta moteriškė buhaltere,matytis tokia su pričiudais,susiraukus kaip pintis.buvau nuvaževes,gavau bugno varjatoriaus gumiuku komplekta,bet sumokejau žiauriai daug,75e.parvaževau namo žiauriai isiutes  :icon-evil:.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal įsivaizduojate, kas gali būti dronningburg kombainu. Pradėjo pastoviai suktis grūdų išpilimo diržas. Nieko nedariau, tiesiog lauke pradėjo sukti, svilina dirža. Kai užgesini, tai sukant ranka škyva, diržas nesisuka, atrodo laisvas. Juk diržas sutrumpeti negali?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , Remse pranešimas:

Gal įsivaizduojate, kas gali būti dronningburg kombainu. Pradėjo pastoviai suktis grūdų išpilimo diržas. Nieko nedariau, tiesiog lauke pradėjo sukti, svilina dirža. Kai užgesini, tai sukant ranka škyva, diržas nesisuka, atrodo laisvas. Juk diržas sutrumpeti negali?

Įtempėjas gal tas neatšoka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, kiesa senis pranešimas:

ta moteriškė buhaltere,matytis tokia su pričiudais,susiraukus kaip pintis.buvau nuvaževes,gavau bugno varjatoriaus gumiuku komplekta,bet sumokejau žiauriai daug,75e.parvaževau namo žiauriai isiutes  :icon-evil:.

Kaina oo..:icon-mrgreen: gal gumikes ipatingos..pas mane mechaninis reguliavinas tai tos bedos nėra..nors atsiranda kitos :D.. kaimynas turi db2250 nesiskunde kad brangu pakeisti tas gumeles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Jei ne čia rašau nebarkit labai. Gal kas žinot ardomą Droninborg ar Massey Ferguson kombainą kur yra elektromagnetinių vožtuvų. Šiuo metu reikia tokio aliuminio keturkampės dėžutės kur stovi prie variklio.Konkrečiai reikia MF-38 kombainui bet turėtų tikt ir kitokių.Nesinori panevėžy pas kosmonautą tą pirkt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 53 minutes , Rikis pranešimas:

Sveiki.Jei ne čia rašau nebarkit labai. Gal kas žinot ardomą Droninborg ar Massey Ferguson kombainą kur yra elektromagnetinių vožtuvų. Šiuo metu reikia tokio aliuminio keturkampės dėžutės kur stovi prie variklio.Konkrečiai reikia MF-38 kombainui bet turėtų tikt ir kitokių.Nesinori panevėžy pas kosmonautą tą pirkt

naujos  kaina 1.364 europiniu +pvmprintcontent.aspx.pdf 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-07-16 at 09:29, sisstem pranešimas:

naujos  kaina 1.364 europiniu +pvmprintcontent.aspx.pdf 

 

 Ar labai nusenau ir nesiorientuoju aplinkoje ar naujos gaminamos nebe is geležies o iš aukso.Kas tokio sudėtingo ir brangaus yra joje?? Buvau isardės ir ne kartą viskas veikia, gumeles pakeičiau.Gal jas remontuoja kas. Būčiau tikras kad tepalas kaista dėl jos pirkčiau bet kai nežinai daugokai detalių reiktų perpirkt. Ir taip pernai dėl šios priežasties buvo pirktas siurblys.O naudotą nusipirkus nebūsiu tikras jei gedimas nepasišalins ar priežastis toje dėžutėjė.                  Tad, gal jas kas tikrina ir remontuoja?                                                                        

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Rikis pranešimas:

 Ar labai nusenau ir nesiorientuoju aplinkoje ar naujos gaminamos nebe is geležies o iš aukso.Kas tokio sudėtingo ir brangaus yra joje?? Buvau isardės ir ne kartą viskas veikia, gumeles pakeičiau.Gal jas remontuoja kas. Būčiau tikras kad tepalas kaista dėl jos pirkčiau bet kai nežinai daugokai detalių reiktų perpirkt. Ir taip pernai dėl šios priežasties buvo pirktas siurblys.O naudotą nusipirkus nebūsiu tikras jei gedimas nepasišalins ar priežastis toje dėžutėjė.                  Tad, gal jas kas tikrina ir remontuoja?                                                                        

Kiek tepalo temperatura rodo? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...