Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

IMG_20220804_122827.thumb.jpg.0ce1adde834dbb89b86f116b0a8fdd70.jpg

prieš valandą, AGROMAN pranešimas:

plačiau... 

Dominator kaip ir jau ne vienas patvirtino labai išsišakoja, nei vienas nepagriuvo, visas status, kombainas vos ryja, kombaino momentiniais rodmenimis negali pasitikėti, bet jei šalia dvi veislės ir vienos tona ir daugiau rodo negu kitos, tai man jau nekyla abejonių ko nesėti kitais metais. 1024 ir išgriuvusio buvo ir derlius nieko nenustebino. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , vrimvydas pranešimas:

Mitas . Daugiau neatseluosiu kvieciu ir rapsa sesiu tik kaspenktus metus . Visi ...latai tik augalo  slogos gydimui . Jei laukas sega daryk kanori . Aisku visiskai iki nulio atsisakyti nereikia   bet deti daug vilciu neverta nes problemu nesprendzia o tik palengvina simtomus .

Nevie ne du ir netrys kartus buvo kai atveza pameginti . Paskui atvazioja apziureti efekto . Idomu tai kap parodytame plote sugeba surasti nauda ir dar derliaus prieda paskaicuoti . Man malonu buna pripazinti kad tikrai tai yra veiksminga ir veikia net is sandelio i kuri pasiulau nuvazuoti ir susirinkti ta bereikalinga augalu stresa .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , Eduardas pranešimas:

Na šiemet durpynai gal liks nenukulti

IMG-7e1b61c5a2873ebcd638652d9f326ec8-V.thumb.jpg.278a92ea126bf6b590b271ae0e1cd7da.jpgIMG-eeb98511f61d895bdfe642bf5f6a139a-V.thumb.jpg.a02230b905cd19523458fe647cfbabf5.jpg

Ir man taip šiandien buvo net 3 kart traukė iš smėlyno... Pirmas kartas geriausias tik pradėjau kult pirmą ratą ir po 5 min sėdžiu. Svarbiausia nebandyt išsikapstyt, nes tik paskandisni daugiau kombainą, jei pradėjai krist sustok ir lauk kol kas timptels. Jo Ir man galvos skausmas su dupynais, ar neteks palaidot...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Ukius_bulvinskis pranešimas:

IMG_20220804_122827.thumb.jpg.0ce1adde834dbb89b86f116b0a8fdd70.jpg

Dominator kaip ir jau ne vienas patvirtino labai išsišakoja, nei vienas nepagriuvo, visas status, kombainas vos ryja, kombaino momentiniais rodmenimis negali pasitikėti, bet jei šalia dvi veislės ir vienos tona ir daugiau rodo negu kitos, tai man jau nekyla abejonių ko nesėti kitais metais. 1024 ir išgriuvusio buvo ir derlius nieko nenustebino. 

pas tave ne griuvo, pas mane su lūžo ir guli. vienos tiesos nėra. 

20220722_173139_HDR.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, gerasukis pranešimas:

Ir man taip šiandien buvo net 3 kart traukė iš smėlyno... Pirmas kartas geriausias tik pradėjau kult pirmą ratą ir po 5 min sėdžiu. Svarbiausia nebandyt išsikapstyt, nes tik paskandisni daugiau kombainą, jei pradėjai krist sustok ir lauk kol kas timptels. Jo Ir man galvos skausmas su dupynais, ar neteks palaidot...

Tai nesikapsčiau, dar 1m patraukė atgal ir kai pats užsikasė tai ir aš prasmegau. Taisyklė nr 1, traktoriaus svoris turi būti būtinai daugiau nei pusė komvaino svorio, nr 2 reik turėt virvę, o ne diržus. Pirma diena, pamiršau virvę įsimest,  ir kas keista, kad pirmu važiavimu pravažiavau, kur atrodo dar mikščiau buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , Eduardas pranešimas:

Tai nesikapsčiau, dar 1m patraukė atgal ir kai pats užsikasė tai ir aš prasmegau. Taisyklė nr 1, traktoriaus svoris turi būti būtinai daugiau nei pusė komvaino svorio, nr 2 reik turėt virvę, o ne diržus. Pirma diena, pamiršau virvę įsimest,  ir kas keista, kad pirmu važiavimu pravažiavau, kur atrodo dar mikščiau buvo

Tuščiu bunkeriu važiavai pradžioje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...