Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

Nu pas mane prastoki mieziai siemet, prasileidau su smilguole, sejau po kvieciu zieminiu, tai kvieciu zaliu nemazai. + Bandyta be plugo dirbti, su noraginiu ir sejamaja kuri nifiga nekopijuoja, tai manau jei viska buciau dares  su plugu butu buve geriau.

Na dar siemet sejamoji bednaro turetu atsirasti, tai mieziams kazkaip atrodo reikia tikslumo seklai padeti, tada gal ir pavyks kazkas geriau su ta bearimine technologija. Per pietus dregme is rankos 16 buvo, nuvaziavau apie 16 val po kombaino 17 dregme pasidare. Laukiam rytdienos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Duncia pranešimas:

Nu pas mane prastoki mieziai siemet, prasileidau su smilguole, sejau po kvieciu zieminiu, tai kvieciu zaliu nemazai. + Bandyta be plugo dirbti, su noraginiu ir sejamaja kuri nifiga nekopijuoja, tai manau jei viska buciau dares  su plugu butu buve geriau.

Na dar siemet sejamoji bednaro turetu atsirasti, tai mieziams kazkaip atrodo reikia tikslumo seklai padeti, tada gal ir pavyks kazkas geriau su ta bearimine technologija. Per pietus dregme is rankos 16 buvo, nuvaziavau apie 16 val po kombaino 17 dregme pasidare. Laukiam rytdienos. 

Na gryna nesąmonė po žieminių kviečių sėti žieminius miežius. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , Remse pranešimas:

Na gryna nesąmonė po žieminių kviečių sėti žieminius miežius. 

Nepasakyciau kad nesamone, yra buve ir geru metu po kvieciu sejant. Geresnius priesselius kvieciams atiduodu, miezius seju tik kad anksti kulasi ir kad javapjutes laikas susidėlioti, taip pat rapsui geras priesselis. Nera labai gerai, bet nera ir labai blogai. Tik klaidas reikia ismokti ir bus norma. 

Tik kai be plugo dar neissiaiskinau kaip su pabirom tinkamai tvarkytis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Remse pranešimas:

Na gryna nesąmonė po žieminių kviečių sėti žieminius miežius. 

jo ,viena laukelį buvau bandes,tik aš atvirkščiai po miežių kviecius,tai misrainė gavos kviečmiežiai,ir avoxa putėm bet visų miežių vistiek nepaėmė,daugiau tokių nesamonių nebebandysiu,po ž.miežių ž.rapsai ir taškas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Duncia pranešimas:

Na nezinau, zemes pas mus prastesnes, bet kvieciai visada geriau dera nei mieziai.   Net kvieciai po kvieciu kai buna.  Bandysiu dar veisle pasikeisti nes dabartine Nelly nelabai man.

Nu kvietrugis vertingesnė kultūra už miežius,bent jau man.

Net po dviejų kviečių gali ir  7t pakult.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...