Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

drapox, kai savikaina yra lygi kazkur 200 lt i ha, na dar jei reikia kulti skaityk dar 200 lt, bet jei derlius bent tona siekia, raziena per ziema plius tiesiogines ir dar faktas tas kad ten daugiau niekas neauga, tas 1000 lt is ha visai kitaip atrodyt pradeda

plius rizika nuline faktiskai

Labai neprieštarausiu, nes pats neauginau tų grikių, bet kiek pas mus augina be trąšų, tai ne kaži ką teprikulia. O dėl išlaidų tai ženkliai daugiau visko gaunasi kai imi skaičiuoti.

kuo maziau jusu augina tuo mes geriau gaunam, tad kolegos neauginkit, tai tikrai shudas, totalus nuostolis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas !!! Vakar pagaliau pabaigta javapjūtė. Viskas kaip ir liuks būtų kalbant apie derlius, tik vasarinis rapsas kažkodėl nusebino ne į gerą pusę ... Tuose laukuose, kur jie ėjo iš proto ir atrodė bus superinis derlius, tai tik 2,9 t/ha, kur tik rapsas prastesnis ir tikrai nežada kažkokių stebuklų, ten lyg tyčia 3,5 t/ha :eusa-think: kaip pas jus rapsas, kokios veislės labiausiai pasiteisino ??? Aš auginau dvi - "Fenja" ir "Landmark" :icon-arrow:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas !!! Vakar pagaliau pabaigta javapjūtė. Viskas kaip ir liuks būtų kalbant apie derlius, tik vasarinis rapsas kažkodėl nusebino ne į gerą pusę ... Tuose laukuose, kur jie ėjo iš proto ir atrodė bus superinis derlius, tai tik 2,9 t/ha, kur tik rapsas prastesnis ir tikrai nežada kažkokių stebuklų, ten lyg tyčia 3,5 t/ha :eusa-think: kaip pas jus rapsas, kokios veislės labiausiai pasiteisino ??? Aš auginau dvi - "Fenja" ir "Landmark" :icon-arrow:

siemet ne rapso metai. bent jau Radviliskio rajone turimose zemese nekazkas byra. tiek kad Senator veisle labai graziai perdziuvus, ir ankstaros ir stiebai is esmes sausi, nuo kombaino vezem 8,6-10,5 dregmes. byra 2 su kapeikom bunkerines, vairuotojas is Šeduvos agrokoncerno parvaziaves sake kad pas kitus irgi ne ka geriau :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas !!! Vakar pagaliau pabaigta javapjūtė. Viskas kaip ir liuks būtų kalbant apie derlius, tik vasarinis rapsas kažkodėl nusebino ne į gerą pusę ... Tuose laukuose, kur jie ėjo iš proto ir atrodė bus superinis derlius, tai tik 2,9 t/ha, kur tik rapsas prastesnis ir tikrai nežada kažkokių stebuklų, ten lyg tyčia 3,5 t/ha :eusa-think: kaip pas jus rapsas, kokios veislės labiausiai pasiteisino ??? Aš auginau dvi - "Fenja" ir "Landmark" :icon-arrow:

As irgi auginu Tavo paminetas veisles, bet Fenja ant dienu dar tik kulsiu, Landmarka ant dienu glifosuosiu, del velyvumo man jis ir nepatinka. Kaip derlius fenjos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas !!! Vakar pagaliau pabaigta javapjūtė. Viskas kaip ir liuks būtų kalbant apie derlius, tik vasarinis rapsas kažkodėl nusebino ne į gerą pusę ... Tuose laukuose, kur jie ėjo iš proto ir atrodė bus superinis derlius, tai tik 2,9 t/ha, kur tik rapsas prastesnis ir tikrai nežada kažkokių stebuklų, ten lyg tyčia 3,5 t/ha :eusa-think: kaip pas jus rapsas, kokios veislės labiausiai pasiteisino ??? Aš auginau dvi - "Fenja" ir "Landmark" :icon-arrow:

As irgi auginu Tavo paminetas veisles, bet Fenja ant dienu dar tik kulsiu, Landmarka ant dienu glifosuosiu, del velyvumo man jis ir nepatinka. Kaip derlius fenjos?

landmarkas ir fenija jau nukulti be jokiu glifosatu dregme landmarko vezesi nuo 15 iki12% o fenija nuo 13 iki 7,8% ko gyvenime nesu kules tokia dregme :eusa-snooty: heros truputeli nuvyle nors auginau 4 metus iseiles,buvo vietom zalesu bet dregme nuo kombaino sukosi apie 14-15%

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas !!! Vakar pagaliau pabaigta javapjūtė. Viskas kaip ir liuks būtų kalbant apie derlius, tik vasarinis rapsas kažkodėl nusebino ne į gerą pusę ... Tuose laukuose, kur jie ėjo iš proto ir atrodė bus superinis derlius, tai tik 2,9 t/ha, kur tik rapsas prastesnis ir tikrai nežada kažkokių stebuklų, ten lyg tyčia 3,5 t/ha :eusa-think: kaip pas jus rapsas, kokios veislės labiausiai pasiteisino ??? Aš auginau dvi - "Fenja" ir "Landmark" :icon-arrow:

As irgi auginu Tavo paminetas veisles, bet Fenja ant dienu dar tik kulsiu, Landmarka ant dienu glifosuosiu, del velyvumo man jis ir nepatinka. Kaip derlius fenjos?

Fenja savo derlingumu vos vos lenkė Landmarką. Tačiau ji turi ir kitą labai didelį pliusą, kai Landmark'o stiebai kuliant yra žiauriai šlapi, tuo tarpu Fenjos beveik nudžiūvę, ko pasekoje ir rapso drėgmė būna mažesnė. Nors aš visą rapsą glifosavau, ir vežiau rapsą nuo 11,5 iki 7,2 drėgnumo, bet tai matėsi ir jautėsi kuliant :icon-arrow:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Savo ukio kulimai baigti 09 01 bet buvo apie 50 ha ridiko aliejinio tai ta tik uzvakar baigem, vietoj vasarinio rapso auginam. JO tos kulturos kulimas velniskai idomus su kratikliniu tai spragilas vos ne iki galo ir tarpas 0 tai kazka iskulia, tada iskyla beda kad sietus labai apkrauna ir tenka pradaryti labiau. Aisku nors ir seklinis ridikas, bet kuliam tik randapuota jei ilgiau kokias tris savaites pastovi po randapa dar kazkiek patreses buna irgi palengveja kulimas. Placiau kaip rotoriui sekesi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Padariau išvada, kad vienintelis būdas iš tos vatos išsijot tai smarkiai mažinti greitį taip sumažinant apkrovimą sietams. bent mum vakar su 9m dalgiu ir 6,5 kvadrato sietų gavosi 3,8-4km/h. Nuostolių jutiklių jautrumas pastatytas ant 100% rodo normalius nuostolius ant žemės taip pat. Tiesa ant rotoriaus visi įmanomi priedai šiukšlėms mažinti sudėti srautas 8t/h. nuobodus kūlimas, bunkeris valanda laiko, bet reguliavimas tikrai nenuobodus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...