Jump to content

mtz zetor ar case


Recommended Posts

  • Atsakymai 193
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 1 metų...
ka manone kuris geresnis pagal kaina ir kokybe. apie zetorus mazai kas sneka tai net nezinau ar geri jie.

hanovery teko pasedet visusuose eksponuojamuose modeliuose, isvada - uz mtz tikrai geresnis, kaip techninis patvarumas negaleciau komentuot, bet senieji zetor tebesisuka po siai diena, mano manymu geras traktorius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ruošiuosi pirkti zetor traktorių, bet neapsisprendžiu kokias padangas dėtis. Imčiau plačiausias kurių išmatavimai 520/70R-38, bet kažin ar jos nebus per plačios arimui ir nemins tarpuvagio?

Jei apsispręsti reikia tik dėl arimo,tai imk tas pusmetrines ir nesuk galvos dėl to.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka manone kuris geresnis pagal kaina ir kokybe. apie zetorus mazai kas sneka tai net nezinau ar geri jie.

Jei nuvažiuotum į Čekiją ar Slovakiją, tai kitokių ir nepamatysi praktiškai, beveik tik Zetor ir ZTS. Matyt nėr labai blogi, svarbu, kad servisas gerai veiktų. :icon-confused: Dėl padangų, tai mano 580, o plūgo užgriebis 45 cm, ir viskas OK.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka manone kuris geresnis pagal kaina ir kokybe. apie zetorus mazai kas sneka tai net nezinau ar geri jie.

Jei nuvažiuotum į Čekiją ar Slovakiją, tai kitokių ir nepamatysi praktiškai, beveik tik Zetor ir ZTS. Matyt nėr labai blogi, svarbu, kad servisas gerai veiktų. :icon-confused: Dėl padangų, tai mano 580, o plūgo užgriebis 45 cm, ir viskas OK.

Plūgo užgriebis su išartos vagos pločiu nedaug ką bendro turi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka manone kuris geresnis pagal kaina ir kokybe. apie zetorus mazai kas sneka tai net nezinau ar geri jie.

Jei nuvažiuotum į Čekiją ar Slovakiją, tai kitokių ir nepamatysi praktiškai, beveik tik Zetor ir ZTS. Matyt nėr labai blogi, svarbu, kad servisas gerai veiktų. :icon-confused: Dėl padangų, tai mano 580, o plūgo užgriebis 45 cm, ir viskas OK.

kazi koks cia plūgas kad tik 45cm.? cia vienvagis ar arklinis dvivagis? :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka manone kuris geresnis pagal kaina ir kokybe. apie zetorus mazai kas sneka tai net nezinau ar geri jie.

Jei nuvažiuotum į Čekiją ar Slovakiją, tai kitokių ir nepamatysi praktiškai, beveik tik Zetor ir ZTS. Matyt nėr labai blogi, svarbu, kad servisas gerai veiktų. :icon-confused: Dėl padangų, tai mano 580, o plūgo užgriebis 45 cm, ir viskas OK.

kazi koks cia plūgas kad tik 45cm.? cia vienvagis ar arklinis dvivagis? :lol:

Nesikabinėk prie žodžių, pats supranti, kad kalba eina apie vieno korpuso užgriebio plotį. :icon-redface: O šiaip tai iš tikro užgriebio plotis ir padangos praktiškai gal neprieko, tik gal platesniu užgriebiu ne tokia stati gaunas ketera. Blogiausiu atveju galima vagą praplatint spec peiliu, kuris tvirtinas prie galinio korpuso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ruošiuosi pirkti zetor traktorių, bet neapsisprendžiu kokias padangas dėtis. Imčiau plačiausias kurių išmatavimai 520/70R-38, bet kažin ar jos nebus per plačios arimui ir nemins tarpuvagio?

Tai taip suprasti kad galine padanga 52cm plocio??? ar cia netaip as suprantu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ruošiuosi pirkti zetor traktorių, bet neapsisprendžiu kokias padangas dėtis. Imčiau plačiausias kurių išmatavimai 520/70R-38, bet kažin ar jos nebus per plačios arimui ir nemins tarpuvagio?

Tai taip suprasti kad galine padanga 52cm plocio??? ar cia netaip as suprantu?

gali drasiai det tokias nors ir mins bet vizualiai nepamatysi skirtumo nes priekinis korpusas dazniausiai ima didesni kieki zemes ir jam atsigult vieto reik daugiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kolega mano giliu supratimu vaga galima paplatinti tik uzdejus ilgesniu noragus ir visus nes "vaizdelis" arimo bus nekoks...

deja, tavo supratimas netikes sioj vietoj. drapox teisus...

cia tipo vienas korpusas 55cm o kiti 45cm ir grazios vienodos vagos liks? Lietuvos atstovas arimo varzybose ta tema su manim sutiko pats gal gudresnis ir uz ji?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kolega mano giliu supratimu vaga galima paplatinti tik uzdejus ilgesniu noragus ir visus nes "vaizdelis" arimo bus nekoks...

deja, tavo supratimas netikes sioj vietoj. drapox teisus...

cia tipo vienas korpusas 55cm o kiti 45cm ir grazios vienodos vagos liks? Lietuvos atstovas arimo varzybose ta tema su manim sutiko pats gal gudresnis ir uz ji?

Gal palaukim arimo komentaro, bet šiaip tai jau nebe apie traktorius o apie arimus nukrypom.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kolega mano giliu supratimu vaga galima paplatinti tik uzdejus ilgesniu noragus ir visus nes "vaizdelis" arimo bus nekoks...

deja, tavo supratimas netikes sioj vietoj. drapox teisus...

Esu aręs įvairiais užgriebiais 30, 35, 40 ir 45 cm, bet dabar kai susiginčijom pats nebesu tikras, kaip ten gaunasi. :icon-rolleyes: Korpusas tai stovi vienodai, nepriklausomai nuo užgriebio, o skirias tik atstumai tarp korpusų imant į plotį. Manyčiau vistik, kad platesniu užgriebiu daugiau yra vietos atpjautam žemių kiekiui pasidėt ir jis nuverčiamas toliau, nei siauresniu užgriebiu. Tai išeitų, kad paskutinio korpuso vaga visgi bus platesnė, esant didesniam užgriebiui. :icon-rolleyes: Čia tik kolegos arimo įsikišimas padėtų manau galutinį tašką. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kolega mano giliu supratimu vaga galima paplatinti tik uzdejus ilgesniu noragus ir visus nes "vaizdelis" arimo bus nekoks...

deja, tavo supratimas netikes sioj vietoj. drapox teisus...

Esu aręs įvairiais užgriebiais 30, 35, 40 ir 45 cm, bet dabar kai susiginčijom pats nebesu tikras, kaip ten gaunasi. :icon-rolleyes: Korpusas tai stovi vienodai, nepriklausomai nuo užgriebio, o skirias tik atstumai tarp korpusų imant į plotį. Manyčiau vistik, kad platesniu užgriebiu daugiau yra vietos atpjautam žemių kiekiui pasidėt ir jis nuverčiamas toliau, nei siauresniu užgriebiu. Tai išeitų, kad paskutinio korpuso vaga visgi bus platesnė, esant didesniam užgriebiui. :icon-rolleyes: Čia tik kolegos arimo įsikišimas padėtų manau galutinį tašką. :)

atstumas tarp korpusu i ploti turi buti vienodas vieno korpuso uzgriebiui jei 45cm tai ir tarp korpusu 45cm tada idealu o vagos dugno plotis priklauso tik nuo norago ilgio. keiciamo uzgr. plugai gali padidinti uzgribi kad ir iki55cm. bet jei noragas45 tai lieka neatpjautos zemes dalis 10cm. kuri nustumiama i vaga o ne apverciama

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir del ko tada, arimas rekomendavo noragu galus nupjaut, kad dalis zemes atplystu, o nenupjautu noragas???

ocia tu jo paklausk kuom pagrindzia tokius dalykus jei nori grazaus arimo kad ir kvern. kurio korp 45cm reiktu arti siauriau t.y. 40-35 statant tarp korpusu tada galima ir nupjauti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...