Jump to content

jirocker

Recommended Posts

Neradau tinkamesnes temos. Taigi yra tokia situacija. Kaimynas neturi jokio privažiavimo ir suformuoto kelio prie savo sklypo, aš iki šiol geruoju leisdavau važiuoti per savo sklypa. Bet šiemet atėmė mano  viena nuomojama laukeli tai nusprendėm nebe leisti važiuoti. Kiti kaimynai taip pat jau nebeleidzia jam vaziuoti nes santykiai su juo taip pat ne kokie. Kaimynas man grasina kad NŽT suformuos jam kelia per mano lauka. Taigi klausimas ar galimas toks variantas? Mano sklypas nupirktas iš valstybes prieš 10, o gal ir daugiau metu. Gal kas susidūret su tokia situacija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Formuojant sklypus geodeziniams visada be isimties matininkai privalo numatyti privaziavima. Nebent tai butu salia kelio esantis sklypas ir nera nuvaziavimo tiesiai, tada galima kelininku prasyt kad irengtu nusileidima tik aisku ne uz aciu. Is tikruju jei kaimyno sklypas vidury lauku kazkoks tai keliukas turetu egzistuot bent jau popieriuos, bet jei tamstos sklypas jau su geodeziniais ir nera jokiu keliuku numatyta tai neturetu plotas keistis, nebent perstumtu visa sklypa i sona.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip problema yra, bet kad kalbetu kaip zmogus manau rastume kompromisa, bet dabar tai nezinau. Taip pat yra dar kiti du kaimynai pro kuriu zeme privaziavimas butu artimesnis iki kelio. Bet kabina tik mus ir motyvuoja tuo kad musu zeme pirkta is valstybes, o ne atgauta seneliu ar giminiu. Ar yra kazkoks pagrindas ir skirtumas kokiu budu igauta nuosavybe?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

NEmanau kad yra skirtumas,ar tu pirkes,ar paveldejes. (p.s. mano manymai ne is bobuciu pasaku suformuoti).

Problemu su nesuformuotais privaziavimais prie grazintu ar suformuotu sklypu turi daugiau ar maziau visi rajonai. Dar pries kokius du metus,man vieno NŽT skyriaus viršininkas sakė,jog jau yra svarstoma šio klausimo sprendimą perleisti kiekvieno rajono NŽT vedėjo'-os jurisdikcijoje. Pamenu tik kad bedavojo,jog vistiek poto turbut dauguma atveju seks teismai,ir galutinai privažiavimo klausimą turės patvirtinti teismas. Iš kitos pusės,ka jau ten kitaip nuspres būdamas šališkas NŽT vedėjas.....betkuriuo atveju manau bus nustatyta artimiausia realia trajektorija nuo esamo,ar bent jau teisiškai turinčio būti kelio. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bent jau  zemes sklypus kuriuos valdau kadastriniai matavimai daznai buna be kordinaciu tasku kampuose jie buna ,,atmatuota preliminariai" neatsizvelgiant  i daug kitu dalyku tiesiog plotas preliminarus krastiniu ilgiai ir tiek.  Pirkau 3 sklypus pavasari visi jie buvo su kadastriniais matavais atliktais 2004 2005 metais sklypu plotas 3 5 ir 2 ha, uzsakius geodezinius matavimus rado 2.6 1.8 ir 4.8 atsakymas paprastas, kadangi kaiminysteja buvo padaryti geodeziniai jie stumde savo lauko plota taip kad jiem gautusi tiek kiek reik ploto o jau man kas liko, o vat pernai kai pirkau sklypas ten buvo padaryti geodeziniai matavimai ir kaimynas kuris daresi siemet negalejo pastumti mano sklypo nors jam ir truko ploto. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadastriniai,geodeziniai,dar kitu vadinami "tikslieji matavimai"yra vienas ir taspats.  Tai ka tu vardiji,tai pirkai su PRELIMINARIAIS MATAVIMAIS,na ir pagal ta logika viskas yra preliminaru.  Tavo vardijamos paklaidos yra dideles. Plius kad pas kaimyna jau yra padaryti geodeziniai,tai dar ne "Šventas raštas",nes pastaruoju metu privise tiek daug "matininku" už nebrangiai,kad jie tavo problemu nesprendzia,jie tik suformina lengviausiu keliu kas tau lieka. O tikroji tiesa,gali buti visiskai kitokia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siuo atveju manau bus taip - jei kaimynas uzsispirs, duos i teisma, pasibylinesit kelis metus ir nustatys servituta, uz kuri tau jis sumokes labai nedidele suma, arba servituta nustatys per anu dvieju kaimynu - is esmes nieko nekeicia, keicia santykiai. Beje ne lengviau butu apsikeisti dalimis arba performuoti sklypus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Romasius pranešimas:

Kadastriniai,geodeziniai,dar kitu vadinami "tikslieji matavimai"yra vienas ir taspats.  Tai ka tu vardiji,tai pirkai su PRELIMINARIAIS MATAVIMAIS,na ir pagal ta logika viskas yra preliminaru.  Tavo vardijamos paklaidos yra dideles. Plius kad pas kaimyna jau yra padaryti geodeziniai,tai dar ne "Šventas raštas",nes pastaruoju metu privise tiek daug "matininku" už nebrangiai,kad jie tavo problemu nesprendzia,jie tik suformina lengviausiu keliu kas tau lieka. O tikroji tiesa,gali buti visiskai kitokia :)

na tai tada suklydau pavadindamas, :) tada pasmus labai daug privise nekokiu matininku nes atmatuoja kaip jiem iseina..... ir toliau zinokis pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsargiai su matininkais,man kai primatavo,tai reikejo kaimynams grazinti su visu derlium,tiesiog nenorejau pyktis ir atidaviau.Aisku galejau derliu nusiimti,nes kai matavo buvom pakviete ir kaimynus matininkas ,aiskino kad" vsio zakonno"Kaimynai per vasara pasidare geodezinius ir irodinejo savo tiesa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš veido :D

Čia ką kalbat yra teorija, praktika rodo visai kitaip, stumdo sklypus ir su geodeziniais matavimais, atkanda kampą kitam, nes mat anam darant geodezinius pritrūko ploto ir visokių kitų fintų- vienos tiesos nėra, tada jos ieškoma teisme, na o toliau turbūt nereikia pasakot kas teisme laimi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, JCB pranešimas:

Iš veido :D

Čia ką kalbat yra teorija, praktika rodo visai kitaip, stumdo sklypus ir su geodeziniais matavimais, atkanda kampą kitam, nes mat anam darant geodezinius pritrūko ploto ir visokių kitų fintų- vienos tiesos nėra, tada jos ieškoma teisme, na o toliau turbūt nereikia pasakot kas teisme laimi.

Visu 100 proc. laimi abieju pusiu advokatai. O ar pareiskejas ar atsakovas - kuris? Daznai abu pralaimi - laikas, nervai, kaiminysta, ir t.t. sitie pinigais nematuojami.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
On 12/1/2015 at 15:08, MBLORINSER pranešimas:

Jei uzmiega telefonas tada taip nutinka. Turiu vis ekrana pakrutinti kad neuzgestu. O farmis GPS matavimui naudoja kitu sukurta programa GPS field mesure ar kaip ji ten vadinasi.

Farmis ir GPS field area measure yra tų pačių kūrėjų lietuvių. O šiaip lengviausia nusistatyti, kad telefono ekranas neužgestų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...