Jump to content

Grikiai


Jonas2

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
On 2021-05-12 at 21:42, voras pranešimas:

Kaip ir pasėjus gegužės pirmom dienom, su pirmom šalnom, juk jie niekada nenunoksta.

O kai pasėji į šiltą dirvą šoka kaip ant mielių

Grikiai kulami kai prinoksta 70%, nes laukiant šalnų, gali ir nebetekt jų kulti, o anksti pasėjus ankčiau subręs, vėlyvenės sėjos būna daug neužmegstų. O ir po šalnų kaip taisyklė prasideda lietūs. Mano atveju pernai 70% pribrendę buvo rugsėjo viduryje, sėta buvo gegužės 22d. šiemet gegužės 17d. Su durpynais tik bėda, ten visad žalia masė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
prieš 22 minutes , agronoms pranešimas:

Tai man šiandien ir nereik.Žiema motina ilga bus,ir laiko pakankamai:icon-razz:.Ar iškart parduosi?

Per žiemą laikau tik sau sėklai ventiliuojamuose aruoduose. Kas neauginęs grikių perspėju kad jų normalus drėgnumas sukasi apie 20% po pirminio valymo :) Todėl su sandeliavimu ne taip paprasta, reikalingi atitinkami sprendimai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , stapcius pranešimas:

Per žiemą laikau tik sau sėklai ventiliuojamuose aruoduose. Kas neauginęs grikių perspėju kad jų normalus drėgnumas sukasi apie 20% po pirminio valymo :) Todėl su sandeliavimu ne taip paprasta, reikalingi atitinkami sprendimai 

Tai man kokiu 200kg.iš savų atsversi:icon-razz:.Aš suvalkietiško skilandžio atsivešiu,tu dzūkiška pasirūpink...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...