Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams


algis123

Recommended Posts

Tie, kas pirkote traktorių, nors vienas jau registruotas ūkio vardu, gal pasidalins patarimais dėl pagrindimo...Buvau užlėkęs į LŽŪKT, tai minėjo, kad imamas kaip pakaitinis nelabai tinka, turi būt nurodoma, kad genda ar pan. Tiesa, projekto rašymo kaina 500/600 + 300 sėkmės mokestis. Kai pagalvoji pagal imamą sumą, "kartelė" nebloga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Cpr pranešimas:

Tie, kas pirkote traktorių, nors vienas jau registruotas ūkio vardu, gal pasidalins patarimais dėl pagrindimo...Buvau užlėkęs į LŽŪKT, tai minėjo, kad imamas kaip pakaitinis nelabai tinka, turi būt nurodoma, kad genda ar pan. Tiesa, projekto rašymo kaina 500/600 + 300 sėkmės mokestis. Kai pagalvoji pagal imamą sumą, "kartelė" nebloga.

O kas trugdo parašyti kad senas genda ir eksploatacinės išlaidos didelės?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galite kas nors paaiškint vieną šios paramos momentą.

Kaip suprantu nuo projekto pradžios iki  jo įgyvendinimo pabaigos - ne daugiau kaip 3 m. Tarkim trečiais metais aš įvykdau visus plano numatytus įsipareigojimus. O kas toliau? Kiek laiko aš jų turiu laikytis, ar tai nėra reglamentuota?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-02-29 at 20:54, DariusG pranešimas:

Gal galite kas nors paaiškint vieną šios paramos momentą.

Kaip suprantu nuo projekto pradžios iki  jo įgyvendinimo pabaigos - ne daugiau kaip 3 m. Tarkim trečiais metais aš įvykdau visus plano numatytus įsipareigojimus. O kas toliau? Kiek laiko aš jų turiu laikytis, ar tai nėra reglamentuota?

Po to tavo reikalas, gali viską pardaves emigruoti. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Antroji išmoka (20 proc. arba 3 000 Eur) išmokama su sąlyga, kad smulkaus ūkio verslo planas buvo sėkmingai įgyvendintas.  Igyvendinimo laikotarpį pasirenki pats, bet ne ilgesnį nei 3 m. Po liepos 1 d, jei ved tinkamas, NMA priims paraišką, ją vertins   skirti   paramą ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , DariusG pranešimas:

Antroji išmoka (20 proc. arba 3 000 Eur) išmokama su sąlyga, kad smulkaus ūkio verslo planas buvo sėkmingai įgyvendintas.  Igyvendinimo laikotarpį pasirenki pats, bet ne ilgesnį nei 3 m. Po liepos 1 d, jei ved tinkamas, NMA priims paraišką, ją vertins   skirti   paramą ar ne.

Verslo planą reikia įgyvendinti vėliausiai iki 2022 gruodžio 31d. Mokėjimo prašymą reik teikti pasibaigus finansiniams metams. Taigi net jei ir įgyvendinsi verslo planą iki liepos 1d, mokėjimo prašymą pateikti  reiks pasibaigus metams, iki sekančių metų vasario. Ir tik tada jei viskas gerai ismokės likusią sumą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , ludditas pranešimas:

Verslo planą reikia įgyvendinti vėliausiai iki 2022 gruodžio 31d. Mokėjimo prašymą reik teikti pasibaigus finansiniams metams. Taigi net jei ir įgyvendinsi verslo planą iki liepos 1d, mokėjimo prašymą pateikti  reiks pasibaigus metams, iki sekančių metų vasario. Ir tik tada jei viskas gerai ismokės likusią sumą.

Yra jau kas ivykde verslo plana per 1 metus ir gave likusi 20% is pavasarinio saukimo 2019m

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, ludditas pranešimas:

Gali būti, jei pateikė aš sausio pradžioje .

Sausio pradžioje negali pateikti, nes Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras tik sausio 30 d. pateikia ūkio VED. O šį rodiklį būtinai reikia nurodyti įgyvendinimo ataskaitoje. Šiaip per du mėnesius (nuo pateikimo dienos) turėtų išmokėti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...