Jump to content

padekit issirinkti mtz modeli


Recommended Posts

Constant,  Kada buvo pagamintas jūsų traktorius ir kelintais metais jį pirkote?

pirktas beveik prieš metus, o kada pagamintas net nežinau tiksliai, metų ar pusės senumo tada buvo, nebepamenu. (mechaninis siurblys,balkis, monoblokas, stoll krautuvas, vakarietiška pakaba) prasukau jau 530mv, vienintelis gedimas buvo tik kad žvakių rėlė prikepusi buvo tai iškrovinėjo akumą ir viskas. tiesa buvo bėdų su priregistravimu tuo metu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirktas beveik prieš metus, o kada pagamintas net nežinau tiksliai, metų ar pusės senumo tada buvo, nebepamenu. (mechaninis siurblys,balkis, monoblokas, stoll krautuvas, vakarietiška pakaba) prasukau jau 530mv, vienintelis gedimas buvo tik kad žvakių rėlė prikepusi buvo tai iškrovinėjo akumą ir viskas. tiesa buvo bėdų su priregistravimu tuo metu..

O kas yra vakarietiška pakaba?Gal galėtum paveiksliuką įdėti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, su pvm, tai krautuvas, traktorius su balkiu, monobloku ir vakarietiška pakaba

Kur tas monoblokas dedasi į traktorių ir kam jis reikalingas, prisipažinsiu, neįsivaizduoju kas tai yra.

Pats esu paskaičiavęs, kad toks traktorius man turėtų kainuoti apie 80k, bet be priedų, o kur jūs pirkote savo traktorių?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viršuje nuotrauka matosi, tai būtent mano traktoriaus, tai yra du šlaunš kėlimo cilindrai, o įprastai būna vienas, jeihu nieko sunkaus nežadi kabinti tai užtenka ir paprasto, aš kabinu jau nemažą svorį, tai yra, pjaunamoji krone es320, lyg taip skaitosi, jos svoris virš 800kg lyg, aišku nejauku kai svoris ant vieno rato yra, jau nelakstau su ja, nu bet viskas tvarkoj, jeigu būtu vienas cilindras tai nežinau gal ilgai netarnautu, Man viskas ką susidėjau buvo reikalinga, butinai imk balkinį tiltą jeigu dėsi krautuvą. O traktorius pirktas iš kajovikos. kaip ir aukščiau rašė, tai geriau žiurėkis su mechaniniu sirbliu, bus mažiau problemų ir pigiau ateityje remontas atsieis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...