Jump to content

Kombaino išsirinkimas


Algis...

Recommended Posts

Šeip info be didelių komentarų:

dlgjpg.jpg

DLG patikrino įvairius kombainus 3 metų senumo ir paskaičiavo kiek jų išlaikymas kainuoja vienai nukultai tonai. Į skaičiavimus įtraukta:

Išlaidos detalėms (įskaitant filtrus ir tepalus)

Kurui

Draudimui

bankų palūkanos

kombaininko atlyginimas.

Na gal ką ir praleidau, bet esmę manau surašiau. pilni duomenys DLG Mitteilungen 2011 Birželio mėnesio.

Kombaininko atlyginimo galetu neskaiciuot, arba kiekvieno kombaino stulpelis butu dazytas dar keliom spalvom pagal sanaudas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hmmm, kokias išvadas siūloma daryt pažiūrėjus į tą grafiką? kad Case nelūžta ar kad detales už dyką dalija? šiaip manau įvedus dar viena rodiklį rezultatas pasikeistų :eusa-shifty: o šiaip tai čia yra šakėmis ant vandens viskas kai ivedamos bankų palūkanos, kombaininkų atlyginimai ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Butu idomus grafikai ne suristi su tonomis o tiesiog su metais. Su laiku. Per kazkiek metu dalys, prastovos ir tt. Su tonom kai surista tai jei ir labai genda kombainas bet ziauriai nasus - ji istraukia tai :):icon-wink:

kiek iš aprašymo supratau tai 4-3m duomenys. Na ir bent mano galvą svarbiausia galutinis rezultatas, apatinė balanso eilutė ;) kaip bebūtu būtent iš tų tonų už viską ir sumoką ūkininkai ne iš ko kito

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezianu Sauliau, manau ne ka maziau svarbu kiek kombainas del gedimo prastoves, jeigu savaite tai gali dalys ir nemokamai but, bet per ta savite kombainas tiek minuso prisuks...

na bet tokiu atveju tai tikrai atsilieps ir nukultom tomom ar ne o galų gale ir litam, euram ar tugrikam už toną ar ne? ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ypač ūkininko nervams...o jie nei litais, nei eurais ar kitais pininginiais vienetais nematuojami...

:) bandau įsivaizduot jei būčiau žalias ar geltonas tai taip pat bandyčiau kokias nors teorijas išvedinėti :)

o šeip tai šaknys šitų rezultatų štai čia :

kombainai/naujieji-lexion-kombainai-t7960-60.html

;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikėtų konkretumo grafikui , nes dabar tai labiau primena reklaminę anty . Kokio amžiaus ir kokio modelių kombainai buvo testuojami , koks kombainų kiekis testuojamas . Gali būti , kad paimtas bendras atsarginių detalių pardavimas , tokiui atveju Case europoje netaip ir seniai ....

tai yra skirtingų modelių skirtingų markių 4-3 metų senumo kambainai skirtinguose ūkiuose. Šaltinis informacijos kiek aukščiau nurodytas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikėtų konkretumo grafikui , nes dabar tai labiau primena reklaminę anty . Kokio amžiaus ir kokio modelių kombainai buvo testuojami , koks kombainų kiekis testuojamas . Gali būti , kad paimtas bendras atsarginių detalių pardavimas , tokiui atveju Case europoje netaip ir seniai ....

tai yra skirtingų modelių skirtingų markių 4-3 metų senumo kambainai skirtinguose ūkiuose. Šaltinis informacijos kiek aukščiau nurodytas.

Man ta statistika sunkiai įtikėtina nes pas mane ta žalia JD juosta būtų vos matyt nuo apačios ..... Gal dar nuo "šoferio" priklauso .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikėtų konkretumo grafikui , nes dabar tai labiau primena reklaminę anty . Kokio amžiaus ir kokio modelių kombainai buvo testuojami , koks kombainų kiekis testuojamas . Gali būti , kad paimtas bendras atsarginių detalių pardavimas , tokiui atveju Case europoje netaip ir seniai ....

tai yra skirtingų modelių skirtingų markių 4-3 metų senumo kambainai skirtinguose ūkiuose. Šaltinis informacijos kiek aukščiau nurodytas.

Man ta statistika sunkiai įtikėtina nes pas mane ta žalia JD juosta būtų vos matyt nuo apačios ..... Gal dar nuo "šoferio" priklauso .....

arba nuo to kas muzika uzsako...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikėtų konkretumo grafikui , nes dabar tai labiau primena reklaminę anty . Kokio amžiaus ir kokio modelių kombainai buvo testuojami , koks kombainų kiekis testuojamas . Gali būti , kad paimtas bendras atsarginių detalių pardavimas , tokiui atveju Case europoje netaip ir seniai ....

tai yra skirtingų modelių skirtingų markių 4-3 metų senumo kambainai skirtinguose ūkiuose. Šaltinis informacijos kiek aukščiau nurodytas.

Man ta statistika sunkiai įtikėtina nes pas mane ta žalia JD juosta būtų vos matyt nuo apačios ..... Gal dar nuo "šoferio" priklauso .....

Matai čia skaičiavo DLG Vokietijoje. Jei skaičiuotu Lietuvoje net neabejoju skaičiai kitokie gautūsi. O šeip- tai reikia pasitikslinti kas tiksliai skaičiuota, bandau spėti su visais filtrais ir tt, bet tiksliai nežinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...