Jump to content

Kombaino išsirinkimas


Algis...

Recommended Posts

dar po 5 ir pas mus tokie dalykai bus .irma mintis kad papildomas kuras . bet pvz kai pamaciau case pjaunanti kviecius aiskiai matosi kad pjaunama pakankamai auksciau nei iprastai kas turetu padidinti kombaino nasuma bet jis atidaudamas dtam smulkintuvui .manau taip.o laukus su volavus tai manau eitu .ir aisku jau kruopsciai didesni akmenys renkami turi but.manau beariminiai tai cia tik pliusas toks dalykas .gal labai i pievas nenusirasiau o ,jei nusirasiau tai nepykit.;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zinau, kad gali nuskambeti juokingai, bet paaiskinkit man durnam kokie rotoriaus privalumai lyginant su iprastu kombainu? Jei tiksliau padiskutuot tai CR9060 vs CX8080

Čia forumas matai ne seminaras, reikia labai trumpai ir glaustai išdėstyt. Hmm na pabandysiu.

1 tie du rotoriai kaip mėsmalės sraigės aktyviai stumia masę nuo kombaino priekio iki pat galo. Skirtingai nuo kratukų, jie masę mėto kasneliais link galo.iš čia gauni didesnį separacijos o tuo pačiu ir viso kombaino pralaidumą.

2 toks kūlimo būdas žymiai mažiau žaloja grūdus.

Tai toks būtu laaaabai jau sutrumpintas tavo minėtų kombainų palyginimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesiruošiu kartotis n tajį kartą, kartą, įdomus buvo tavo argumentai. Tiesa sakant tikėjausi stipresnių.

Aš rašau taip, kaip man atrodo iš savo varpinės. Jei auginčiau tik rapsus ir kviečius, nevažiuočiau kult kaimynų "daržiukų", kai kultūra keičiasi kas valandą, tada kalbėčiau turbūt kitaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesiruošiu kartotis n tajį kartą, kartą, įdomus buvo tavo argumentai. Tiesa sakant tikėjausi stipresnių.

Aš rašau taip, kaip man atrodo iš savo varpinės. Jei auginčiau tik rapsus ir kviečius, nevažiuočiau kult kaimynų "daržiukų", kai kultūra keičiasi kas valandą, tada kalbėčiau turbūt kitaip.

matai iš tavo pasisakymo išeina kad su tangentiniu mažiau galvosūkių, bet... užtenka pasiskaityti, kad ir šį forumą kokius klausimus žmonės užduoda apie kombainų reguliavimus (tangentinių) ir vazdelis kiek kitoks susidaro. Ir tai turint omenį, kas su tangentiniais Lietuviai bendrai paėmus daugiau patirties turi.

Taigi tas "intelekto poreikis" kurį minėjai daugiau priklauso nuo kolektyvinės patirties nei nuo pačios konstrukcijos. čia iš jokios varpinės, čia šeip bendras pastebėjimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...