Jump to content

statysiu 15x40 angara


ukdavidas

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...

Galima ir paciam medinius pasidaryti

... kaip ten sakoma? saudok Dieve žmones nuo karo, maro ir skūpumo. Gerbiu nagingus žmones, bet šiuo atveju to yra maža. Na gal aš nežinau situacijos ir klystu, gal jūs turite programą ar kažkas su ja paskaičiavo atstumus, jungimus, atlaikomas apkrovas? Bet kai matau jungimą "side by side" ir dar varžtu. Tai ir sakau, kad saugok Dievuli žmones nuo tų trijų dalykų. p.s. gal todėl mes ir biedni.... .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

... kaip ten sakoma? saudok Dieve žmones nuo karo, maro ir skūpumo. Gerbiu nagingus žmones, bet šiuo atveju to yra maža. Na gal aš nežinau situacijos ir klystu, gal jūs turite programą ar kažkas su ja paskaičiavo atstumus, jungimus, atlaikomas apkrovas? Bet kai matau jungimą "side by side" ir dar varžtu. Tai ir sakau, kad saugok Dievuli žmones nuo tų trijų dalykų. p.s. gal todėl mes ir biedni.... .

aaa ...supratau, mamyte, burbtelejusi apie skaudancia galva, atsuko tau uzpakali... tam momentui visi blogi, ane?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Toliaregiškai akylus kolega esate. Toli eisite :) o sąramos dėl manęs tai visos geros. Jei geresnių nebūtų. Sekant mintį, galima ir plūgą susivirinti žiūrint į garsų gamintoją. Visas detalės sumontuoti taip kaip pačiam lengviau, svarbu pigiau. O aiškintis inžinerinės ir fizikinės prasmės konstrukcijose tai "v padlu" bet jei tai priimtina tai visokeriopos sėkmės kuriant "kolhozus"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Toliaregiškai akylus kolega esate. Toli eisite :) o sąramos dėl manęs tai visos geros. Jei geresnių nebūtų. Sekant mintį, galima ir plūgą susivirinti žiūrint į garsų gamintoją. Visas detalės sumontuoti taip kaip pačiam lengviau, svarbu pigiau. O aiškintis inžinerinės ir fizikinės prasmės konstrukcijose tai "v padlu" bet jei tai priimtina tai visokeriopos sėkmės kuriant "kolhozus"

Pala nesupratau, saramos geros? Apsispreskit kolega. Pas mane senas 60 metu ukinis, tarpas tarp murlotu 8 metrai, gegnes tik virsune sujungta ir nera jokiu spyriu,  apie medienos kokybe net nekalbu, o zmogus ji states net nesapnavo apie STRus, pastate, mire, o statinys tebestovi.

Tamstos postai pasirode uzgaulus, tai gal geriau konkreciai patarkit ir Dievuliui saugot nereikes. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pala nesupratau, saramos geros? Apsispreskit kolega. Pas mane senas 60 metu ukinis, tarpas tarp murlotu 8 metrai, gegnes tik virsune sujungta ir nera jokiu spyriu,  apie medienos kokybe net nekalbu, o zmogus ji states net nesapnavo apie STRus, pastate, mire, o statinys tebestovi.

Tamstos postai pasirode uzgaulus, tai gal geriau konkreciai patarkit ir Dievuliui saugot nereikes. 

Taip, užgaulus. Aš apie jūsų žmoną nieko nesakiau, ir jūsų neprašiau apie mano kalbėt. Bet mes čia apie sąramas. Tas senas ūkinis, manau jo gegnės yra trumpesnės nei 6m? Viršuje gal dar ir styga yra? O tarp murlotų 8m būti negali. Čia kažką ne tuo vardu šaukiam. dabar pasitaisau, visų atsiprašau, iš tiesų tai aš esu šunsnukiškai pigus niekšas. bet leiskite išpirkti nuodėme patarimu. jau kažkas rašė, kad atramos turi būti "viduje" o ne prie gegnės šono. Gamindami bet kokią konstrukciją vadovaukimės paprasta logika. Yra jėga, kuri veiks statinį. Ir tą jėgą ( vadinamą - jėgos vektorių ) reikia nuvesti į žemę. Ją nuvedame per konstrukciją ( o ne per jungimo elementus tokius kaip kabės, varžtai, kniedės ir pan. ) O kalbant apie savos gamybos sąramą, ta kur nuotraukoje, varžtu o greičiausiai net ne varžtu o vadinama smeige, negalima. Varžtas ar smeigė gali atlaikyti tik tempimo jėgas o ne kirpimo jėgą. Todėl atramos tik viduje konstrukcijos ( tokiu būdu gunasi monolitinė konstrukcija ) ir tvirtinimas plokštelėmis. Deje, kiek yra bandyta kalti plokšteles rankiniu būdu, tai sunkiai pavyksta. Netikslus judesys plaktuku ir dantukai sulinko. Geriausiai pavyko sukalti su sunkiu ir plačiu kūjumi kalant iš lėto. Jei daug reikia kalti, gal galima prigalvoti su plačiu padu presą tolygaus spaudimo. Bet labai svarbu horizontalumas.

O tam žmogui, kuris pats pasigamino sąramas, patarimas mano toks: susukti po antrą smeigę. Bus išlošta šiek tiek stabilumo ir konstrukcijos tvirtumo.

Ir dar, kodėl skeptiški vertinu tokį projektą, nešančiosioms konstrukcijoms reikia naudoti graduotą medieną. C24 bent jau C18 O jei savo medieną naudosime, konstrukcijai rinktis turinčią kuo mažiau šakų. ( pirma lenta esanti šalia šerdies ) Mediena - eglė.

O sąramos naudojamos tada kai reikia didelio tarpatraminio ploto be kolonų. Kitu atveju visada pigiausia -gegnės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar maciau  tarybu lt. statyta stoga  -tai balkiukai viduje o is sonu laiko suvirinti is juostos metalo kryziai ,aisku jie suverzti varztais .. 

Sukalt galima kazka pasidejus po apacia tipo stala ar kazka ir paskui sukelti i virsu -arba spaustuva pasidaryti galima tam reikalui ..

Kitas budas susukti  su medvarsciais  tas arba kitas skyletas ploksteles ,aisku balkiukai vel visi viduje ..

Bet vistiek manau verta pasikoncultuot su statybu inzinieriumi del medienos dydziu ir kokiais tarpais sudeti 

santvaros-brezinys-e1378074554595.jpg?w=stogo-planas.jpg?w=700&h=&crop=1santvaros-3d.jpg?w=1000&h=&crop=1

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisiminiau, kad yra dar toks, pusiau civilizuotas būdas ir preso nereikės gaminti. Tik vinių trumpesnių nerodo, reiktų iki 25mm ilgio. Nes kai kai kalsi iš abiejų pusių tai ir medienos nebeliks. Dėl kokstruktyvo matmenų, pasidomėk kas naudoja Gecon ( jei nesuklydau pavadinime ) programą. Jie ir paskaičiuos konstrukcijas. Tik paminėk jiem kokią medieną naudosi. Savo ar graduotą?

 

http://www.varztupasaulis.lt/#!gid=a6f22cb2-99ac-11db-8870-000423473dd4&details=b7512f04-99b0-11db-8870-000423473dd4&tab=1

 

http://www.varztupasaulis.lt/#!gid=a6f22cc1-99ac-11db-8870-000423473dd4&details=3cee1913-99af-11db-8870-000423473dd4&tab=1

 

p.s. o kokio gamintojo paskutinė vizualizacija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbantbapie mano pasigaminta konstrukcija tai as ja nusikopijavau nuo trasu sandelio kuris jau nezinia kiek laiko stovi. Tik as gerokai stambesne mediena naudojau ir plotis tik 9m kai ten 12m. Pries kokius 3 metus esam tvara taip pastate is mazesniu matmenu medienos ir kolkas stovi ne linko ne krypo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbantbapie mano pasigaminta konstrukcija tai as ja nusikopijavau nuo trasu sandelio kuris jau nezinia kiek laiko stovi. Tik as gerokai stambesne mediena naudojau ir plotis tik 9m kai ten 12m. Pries kokius 3 metus esam tvara taip pastate is mazesniu matmenu medienos ir kolkas stovi ne linko ne krypo.

Tai aš ir nesakau, kad ji nelaikys. na jei tokias galimybes turėjai naudoti stambesnę medieną nei tikėtinai buvo reikalinga tai tvarkoje viskas. Tik reikia žinoti, kad tavo atvejų apkrovas laiko ne statiniai o "furnitūra" o čia jau medienos skrspjūvis mažai ką įtakoja. na tegu tik stovi tai dar šimtą metų ;)  Aš tiesiog parašiau apie daugiau - mažiau esminius tokių konstrukcijų gamybos principus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...
  • po 4 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...