Jump to content

Naujasis JD w440 - w330


jaunasis21

Recommended Posts

Kar kas nors ką nors jau girdėjot, matėt dirbant šiuos kombainus? Nerandu net specifikacijų internete.

John deere W 330 yra lygiai tas pats kaip Sampo Comia C 8.

John deere W 440 yra lygiai tas pats kaip Sampo Comia C 10.

o jų specifikacijos jau yra senokai. Visas kombainas tas pats, tik spalva kitokia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po kol kas nesigailiu tikrai.Tik patiko pardavimu strategija - mokėjimas itikinėti ir irodinėti kad ju produktas n kartu geresnis.

Ko tik nepadarysi del didesnio duonos kasnio , visi kovoja uz vieta po saule o sitie ipatingai...

Kar kas nors ką nors jau girdėjot, matėt dirbant šiuos kombainus? Nerandu net specifikacijų internete.

John deere W 330 yra lygiai tas pats kaip Sampo Comia C 8.

John deere W 440 yra lygiai tas pats kaip Sampo Comia C 10.

o jų specifikacijos jau yra senokai. Visas kombainas tas pats, tik spalva kitokia :D

Nu ale kaip deeras nusigiveno, o gal atvirksciai kaip tik prasigiveno...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet pjaunant 100-150 ha per sezona, ar tokio kombaino neužtektų? Gal žinot kokia bus kaina ? Galit kažką pasiūlyti vietoj šio, geresnį(naują) varianta tokio dydžio ūkiui ? :eusa-doh:

Matai, jeigu imtum geltona (sampo) tai akcija nuo 370 prasideda, žalias turėtu but brangesnis, šiaip tai nežinau ar visuose sampo bet kažkuriam modelyje tai yra panašiai kaip claase APS sistema. Jeigu 100 ha pjauti tai tokio (akcijinio) manau turėtu pilnai užtekti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kuom jis taip praplove,kad net susimastei,o ypac su kombainais? kas liecia traktorius tai gal....

Kodėl susimasčiau - gal dėl to kad per daug geltonos spalvos ant kiemo reikia ko nors jau žalio.O šiaip gražiai tvarkingai pristatė savo produkcija be užgauliojimu ir konkurentu koneveikimo paryškindami savo technikos privalumus.Todėl manau jiems užtai reikia riebu pliusa parašyti.O visa kita kaip dangui taip ir ant žemės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Aš pasakysiu savo nuomonę apie šiuos kombainus. W330 ir W440 yra Sampo kombainai nudažyti John Deere spalvomis. Taigi, kas iš to gaunasi. Aš manau, kad John Deere spalva kainą padidins, bet manau, kad duos ir privalumų. jeigu pirkti šiandien, tai manau verta sudvejoti. Ar pirkti Sampo ar John Deere spalvos. Šiandien John Deere spalva lyginant su Sampo spalva duoda tik vieną privalumą - servisą. Aš nežinau apie Sampo servisą, bet kadangi tai yra Rovaltros parduodamas gaminys manau, kad servisas tas pats. John Deere sevisas arba, kitaip sakant, Dojaus servisas turi užsitarnavęs gerą vardą ir pagarbą. Mūsų ūkyje yra ir John Deere traktorių ir kombainų. Šiaip pasakius aš tuos serviso žmones gerbiu, nes jie atvažiuoja ir 21 val. vakare tamsoje remontuoti. Esu girdėjęs ir kritikos Dojaus atžvilgiu, kad nespėja, kad neprisikviesi. Aš manau, kad Dojus šiandien labai daug yra pardavęs technikos, o serviso plėtimasis yra lėtesnis nei augantis serviso darbų kiekis. Tai ir lemia vėlavimus. Man asmeniškai šią vasarą buvo bėdų su kombainu ir aš kviečiau servisą. Mano gedimas nebuvo toks, kad negalėčiau kulti ir nebuvo tokio būtinai atvažiuokite šiandien reikalo. Bet jie vis tiek atvažiuoja ir stengiasi padaryti savo darbą. Reikia suprasti ir juos, jie užimti labai. Konekesko servisas yra visiškai kitoks, dėl jų serviso nutarėme daugiau niekada nepirkti Claas gaminių, nors jie ir yra ko gero geriausi (kalbu apie kombainus). Kiek nukrypau, bet esmė ta, kad perkant Žalios spalvos Sampo kombainą gauni priedą servisą su kuriuo nebūsi paliktas bėdoje.

Tačiau žiūrint į ateitį aš manau, kad šie mažieji kombainai tikrai bus konkurencingi. Kalbėjau visai neseniai (per kombainų pristatymo šventę Šiauliuose) apie šiuos kombainus su pardavimų vadybininkais. Sakė dabar tai yra Sampo kombainas su minimaliais John Deere patobulinimais, tačiau ateityje (manau kitam 2016 metų sezonui) jau bus įdiegta žymiai daugiau John Deere atnaujinimų ir kokybės standartų.

Mano rekomendacija, šiandien pagalvoti ar verta pirkti Sampo ar John Deere spalvą, bet ateityje tai turėtų būti tikrai kokybiški ir patikimi maži John Deere kombainai. O kombainą juk nusako skaičiai. Pasiskaičiuoji ar tavo ūkiui užtenka tokio galingumo kombaino ir tada belieka tik dirbti, nes kombaino našumas labiausiai priklauso nuo nestovėjimo laiko :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip kiti Jd komabainai? Sako jei traktorius tai jd, jei kombainas tai class, o jd kombainai nekokie atseit:o

Netoliese dirba cx840, t660, ir salotinis 480 vienam ukyje, pirmi du nauji pirkti buvo, tai pakausus pataria nh ziuret.

Aš kūliau su John Deere WTS 9640i. Kombainas kaip kombainas, man jis toks smagus pasirodė. Iš esmės jis neturi kažkokių ryškių trūkumų lyginant su tuo pačiu Claas'u. Mes turime Claas Lexion 550. Claas'as daugiau padaro, bet jis yra galingesnis. Jeigu lyginant tokio pat galingumo kombainus tas skirtumas būtų kitoks. Apie WTS galiu pasakyti, kad mano atveju šiaudų smulkintuvas buvo prastas. Įdėtas pats pigiausias variantas su 64 peiliais ir miežius smulkina prastai. Claas turi geresnį smulkintuvą. Tačiau į JD galimą įdėti smulkintuvą su daugiau peilių ir manau taip problema išsisprendžia. WTS (dabar vadinami W serija) yra skirti ūkiams kurių derlingumas yra iki 6t/ha. Šiuose kombainuose grūdus iškulia tik vienas būgnas ir atmušimo biteris. Niekas jam nepadeda kulti (jeigu galima taip pasakyti) Claas turi APS, kuris iškulia atrodo 20 proc. masės iki jau patenkant į pagrindinį kūlimo būgną. New Holland kombainuose realiai yra 3 kūlimo būgnai (nežinau ar jie būgnais vadinasi, bet kūlimo separavimo aktyviosios dalys). Grįžtant prie WTS kombaino. Mes kūlėme derlius iki 8 tonų, todėl norint didelio našumo padidėdavo nuostoliai. Aš asmeniškai negaliu žiūrėti į pilną nuostolių stulpelį ir kuldavau lėčiau, bet nebarstydavau. Tačiau dabar yra pakankamai nauja John Deere T serija, kurios kūlimo/separavimo aktyviąją sistemą sudaro du būgnai. Neaktyviu separavimu aš vadinu kratiklių kratymą :D. T serijos nesu bandęs, bet manau kad tokie kombainai našumu nenusileidžia pagrindiniams konkurentams.

Aš privalau pasakyti apie John Deere kombaino patvarumą. Su tuo kombainu (nauju) 7 metus kūlė kombainininkas ir atrodo 6 sezone trūko smulkintuvo ašis. Teko keisti. Aš dar du sezonus kūliau su šiuo kombainu ir neturėjau jokių mechaninių gedimų (na gerai buvo keli varžtai atsisukę). Bet rimtai šnekant tai tikrai patikimas kombainas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as cia daug nepapasakosiu, nes dirbu dar su pirmu savo kombainu, e-517 :D nemanau kad blogai tas vienas bugnas, jei kalbant apie w serija, fortschrite irgi vienas, kula jis puikiai ir kai derlius 9t/ha ir kai 4t/ha tik kad nera nasumo, greiciau vaziuojant ryja bet pradeda barstyt. Nemanau kad wts ar w serija skirta tik iki 6t/ha, tiesiog reiktu tinkama serijos modeli pasirinkt, kad leciau vaziuodamas galetum nusikult laiku, bet tada vel gaunas antraip kam pirkt toki kombaina jei gali kita nusipirkt ir kult greiciau, manau mazesniem ukiam daugiau variantu, o dideliem sitas galima sakyt atkrenta, nes ten butina daug greit ir kokubiskai :)

Patys John Deere W seriją pozicionuoją kaip kombainą skirta iki 6 t/ha derliui. lankstinukuose taip parašyta. Aš tai ir norėjau pasakyti, kad mano WTS gerai kulia ir didelį derlių ir greitai gali važiuoti, bet tokiu atveju barsto. Bet aš nemėgstu barstyti ir lėčiau važiuoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip kiti Jd komabainai? Sako jei traktorius tai jd, jei kombainas tai class, o jd kombainai nekokie atseit:o

Netoliese dirba cx840, t660, ir salotinis 480 vienam ukyje, pirmi du nauji pirkti buvo, tai pakausus pataria nh ziuret.

Idomu kokio senumo tas posakis ir ar vis dar tebegalioja jis? Gal jis galiojo kol nebuvo CX, o apie traktorius gal dar senesnis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patys John Deere W seriją pozicionuoją kaip kombainą skirta iki 6 t/ha derliui. lankstinukuose taip parašyta. Aš tai ir norėjau pasakyti, kad mano WTS gerai kulia ir didelį derlių ir greitai gali važiuoti, bet tokiu atveju barsto. Bet aš nemėgstu barstyti ir lėčiau važiuoju.

O kulimo nuostolius gali kiekybiskai ivertinti bent apytiksliai? Nes senesniems kombainams padidines jautruma nuostoliu kontroles labai greit pilna stulpeli pamatysi....

as tos nuomones kad geriau nukult laiku isbarstant kokiais 50 kg/ha daugiau nei kult palengva ir nespet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na cia dvieju metu gal :D del kombainu tai tik del serviso salotinio, o del traktoriaus tai irgi visko galima pasiklausyt ir gero ir blogo, gaila, kad daznai viskas susimaiso, t.y. vienas kalba apie nauja ar keliu metu senumo, o kitas apie sena, vienas pats dirba, kitas nelabai mato ir zino kaip ta motorine transporto priemone naudojama taip ir gaunas kiek zmoniu tiek nuomoniu :)

As ta posaki girdejau kai dar neukininkavau, t.y > 10 metu, vadinas tai tikrai tik posakis, o renkames kiekvienas pagal poreikius ir kisene :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matai ne kiekvienas, kai kas pagal ta posaki butent :D

del nuostoliu tai jo, idomu kiek realiai tas pilnas stulpelis isbarsto kg?

Sunku pasakyti, juk reguliuojasi jautrumas. Gali pasidaryti, kad išvis minimaliai rodytų nuostolius, o gali ir taip padaryti, kad kiekvieną grūdą rodytų. Tikslų nuostolių lygį yra sudėtinga nustatyti, reikia tam skirti laiko ir išmanyti šiek tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...