Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

prieš 12 minutes , vydas63i pranešimas:

Nu xoxolai į Lietuvą plūsta kaip skėriai , ir pagrinde degradai , bent kur aš mačiau . A kiek juos yra tekę pažint , tai galiu drąsiai teigt , kad nieko gero iš tų alhašų laukt nereikėtų :eusa-think: . Kažką pan. ir parašiau , o tas "teisingos nuomonės prižiūrėtojui"  labai jau nepatiko ...

Normalus tie xaxolai tik prisikalbint dirbti neinas.ana diena pasikalbinau ant pavasario mechanizatoriu plataus profilio tai bl.t nesikeikiant žino kiek paprašyti.Sako aš  toks ir toks pas ūkininką išdirbęs dvylika metu galiu arti,seti,paskutinius keturis sezonus vienmetčio claas vaira sukiojas esu dabar ant furos per kadencija jūsų firmose gaunu tiek ir tiek .o tu man ar gali bent tiekpat pasiulyti kad pas tave ateičiau dirbti.Sakau žinai vietiniai po kol kas arčiau širdies ir lietuviškai šneka vat kai pradėsi lietuviškai balabolinti tadu ir paskambink.Taip ir išsiskyrėm jis lietuviu kalbos mokytis o aš ir toliau ieškau mechanizatoriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , Augunstas pranešimas:

:) ) mm matyt is lovos ryte iskrito ,arba vel bulves atpigo ... O PM neuzblokavo??? Siaip FB radau isradeju ru . bureli uo ten idomiu dalyku yra ... Jei noresit i PM pavadinima galiu atsiusti..

Tai kad bulbos brangsta ne pinga siemet net pavydas sveikas ima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, grazbek pranešimas:

Tai kad bulbos brangsta ne pinga siemet net pavydas sveikas ima.

As uz 40 kg darzoviu 11 eur atidaviau...ir siemet po 10kg leidzia pirkti o ne min po 100kg matyt cia perskaite kai palazdavojau ..

o tai uz pinigus nera mechanizatoriu ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, jevgenijus pranešimas:

Ai ji ten vienoj vietoj užsiminė, apie tai kaip ruskiai smaginasi Sirijoj... 

O pan director....o Jus patikejot ,kad jie eda tuos sirus,lyg est neturetu. Kad uz mesa neskaito tai jo ,bet ko tai nutylima kiek anglu.. prancuzu,vokieciu ten kariauja kartu su tais babajais ..o amerikosai pasinaudojo kurdais ir paliko turkam ,turkai needa -bet prievartauja ir saudo . Bet su rusais skaitosi ir net susitare ,matyt poveikis yra -kad suest gali :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2019‎-‎11‎-‎25 at 11:16, jevgenijus pranešimas:

https://zona.media/news/2019/11/20/d-stanislav

Dar papasakok kaip kosminiai laivai po dydijį teatrą... 

baisu,laimejot . Sako zmogus baisiau buna uz gyvuli ,gyvulys aps...s ir viskas nusiplausi. Man tik gaila tu aplinkiniu ,kai jie grys namo su tokiais nuotykiais .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Joo sudirbo jus Maldeikiene ... Nu bet jei neradot antivaistu o dovanojot kaliosiukus pasijuokdami is jos nieko nekaltinkit kad liaudis nekokius komentarus raso po straipsniais .

Beje vienais metais ir man kostiuma norejot siut :). Turiu as ka apsirengt ,ir uz zirniu maisa neparsiduodu ...pasiturekit ant mokesciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Augunstas pranešimas:

Joo sudirbo jus Maldeikiene ... Nu bet jei neradot antivaistu o dovanojot kaliosiukus pasijuokdami is jos nieko nekaltinkit kad liaudis nekokius komentarus raso po straipsniais .

Beje vienais metais ir man kostiuma norejot siut :). Turiu as ka apsirengt ,ir uz zirniu maisa neparsiduodu ...pasiturekit ant mokesciu

Nepykit vėl nesusigaudau,apie kokius žirnius ,kostiumus...Maldeikienei tuos kaliošus dovanojo,na supraskit,kai išmanymu,darbšumu ir t.t. atsilieki nuo tos Maldeikienės,tai ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau ka jis tokio ten tokio parase kad net uzblokavo , man ir nera unoro per daug rasyti.

Ana diena kazkokia daktare pasakojo aie karves : Zodziu jei karve juoda su baltais arba balta su juodais -tai daug pieno gert nesveika ,bet jei karve ruda su baltais tai tas pienas geras :) butu koks mescionis paprastas taip pasakes ..buciau palingaves galva , dabar daktare diplomuota .. O kai supila i backa ir juodu ir rudu tai kaip tada sveika :)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Norėjau "Pieno kainose",bet,kad čia ne vien pienininkystei: Agricultural input Agricultural income 4.2. AGRICULTURE: ECONOMIC ACCOUNTS 2016 2017 2018 2017/2016 2018/2017 Seeds and planting stock 61.3 62.4 77.7 1.8% 24.5% Energy 182.7 190.1 216.8 4.1% 14.1% Fertilisers and soil improvers 285.7 279.4 272.2 -2.2% -2.6% Plant protection products 118.0 125.5 120.3 6.3% -4.1% Veterinary expenses 17.6 15.6 15.8 -11.4% 0.8% Feedingstuffs 450.8 420.0 409.9 -6.8% -2.4% Maintenance of materials 103.5 114.7 114.8 10.8% 0.1% Maintenance of buildings 20.8 25.0 25.1 20.1% 0.5% Agricultural services 43.5 40.7 34.0 -6.5% -16.3% Other goods and services 335.0 330.5 330.9 -1.3% 0.1% Total intermediate consumption 1 633.0 1 619.8 1 633.1 -0.8% 0.8% Fixed capital consumption 265.8 272.1 262.4 2.4% -3.6% Input components Source: Eurostat, Economic Accounts for Agriculture: values at real basic prices (2010 = 100) Updated: June 2019.  Pienininkystei (man)tendensija matosi į blogąją pusę,o nuo Naujųjų dar elektra penkiolika procentų...Nors šiaip tai įdomu su savim palyginti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...