Jump to content

vasariniai mieziai


1221

Recommended Posts

  • Atsakymai 143
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

kaip manote ar verta siemet purksti miezius fungicidais?ligos neuzpuole (na yra kur ne kur po kokia ruda dryzliges demele bet nedaug)mieziai jau baigineja plaukiot.

Aš purškiau prieš savaitę, nes mano tai stipriai užpuolė dryžligė. Jaučiu kad Ūlos daugiau nebesėsiu, nes prie jos limpa ligos kiekvienais metais. Užtat vabalo nėra šiais metais.

Kiek zinau Ula mieziu veisle viena atspariausiu ligoms :icon-exclaim::)

Mano patirtis sako kad ji visiškai neatspari ligoms. Kažkur mačiau tyrimų rezultatus, tai Ūla buvo tarp lepiausių veislių.

Na galbut visgi praktika parodo daznai ka kitai nei yra skelbiama :)

siemet is vasariniu mieziu ypatingai serganti PRESTIGE veisle. Cia kaimyno informacija nes jis daly tokios augina :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 9 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...
man siemet prastai issikrumijo mieziai. speju tai sausros padariniai. gal ir kitiems panasi problema iskilo, ka reikejo daryt, kad esant sausrai jie issikrumytu? Ar butu padejes papildomas purskimas trasomis?

i pelke set :)

pas mano pasetu koks hektaras nerealus - tik plaukt pradeda, labai platus, nulinke kaip kvieciu.... per visas sausras dirva neperdziuvo ten, tik nesumastau kaip pajaut reiked :D :D

galiausiai rezultatas tas pat: arba mieziu ner ir turi galimybe pjaut, arba mieziu yr bet ner kaip pjaut :)

kiek trasom purskiau tai neka padejo.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
Quench cia ta veisle kur kazkada rase up kad nemazai azoto atlaiko? :) cia kur is skandagros jei gerai prisimenu...

taip. as pats publikano uzsisakiau is kemiros, bandysiu pasiset vietoj barkes

pas taip pat ant dienu turi kemira atv. tai ir su jais kazka i suterti reikes sudaryti? po kiek ta seklla?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Quench cia ta veisle kur kazkada rase up kad nemazai azoto atlaiko? :) cia kur is skandagros jei gerai prisimenu...

taip. as pats publikano uzsisakiau is kemiros, bandysiu pasiset vietoj barkes

pas taip pat ant dienu turi kemira atv. tai ir su jais kazka i suterti reikes sudaryti? po kiek ta seklla?

na man siule po 1075+pvm pasiimant paciam is kemiros sandelio panevezy

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...