Jump to content

Starteris belarus traktoriui


kiesa2

Recommended Posts

prieš 29 minutes , viktorass pranešimas:

Pribrendo reikalas pasikeisti starteri belarusui,  pasiūlė tris varijantus, čekiškas su reduktorium, lietuviškas reduktorinis ir rusiškas reduktorinis bet tas rusiškas tai panašus i paprasta ir nelabai matosi kur tas reduktorius ten yra, tačiau pardavėjas sako, kad tas rusiškas geriausias iš visu, jis ir brangiausias, pasimečiau tarp ju ir nebežinau kuri pirkti, ka patartumėt.

Mahle 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, viktorass pranešimas:

Pribrendo reikalas pasikeisti starteri belarusui,  pasiūlė tris varijantus, čekiškas su reduktorium, lietuviškas reduktorinis ir rusiškas reduktorinis bet tas rusiškas tai panašus i paprasta ir nelabai matosi kur tas reduktorius ten yra, tačiau pardavėjas sako, kad tas rusiškas geriausias iš visu, jis ir brangiausias, pasimečiau tarp ju ir nebežinau kuri pirkti, ka patartumėt.

Tik ne 2.7kw..Mahle 3.4kw mirusi užkurs..:icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 metų...
prieš 27 minutes , Augunstas pranešimas:

Sprendziam su kolega dilema MTZ : starteris suka gerai ,akumai geri,gnybtai svarus    -pridega mgnetinio kontaktai .

Mano mintis ;kad kirdyk starteriui ...  

Jis sako kad ne magnetini nori keist   , gal jus minciu turit?

Pritraukimo ritės kontaktai greičiausiai bus pridege

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Augunstas pranešimas:

....

Mano mintis ;kad kirdyk starteriui ...  

Jis sako kad ne magnetini nori keist   , gal jus minciu turit?

Pritraukimo rėlės gedimas visai galimas kaipo variantas , kad dega kontaktai ,  yra man pasitaikęs kažkad . Tenais yra dvi ritės kažkaip mandrai sujungtos , lygtais toji kur plonesniu laidu suvyniota , buvo masė atsilitavus ... jei gerai beatsimenu :icon-rolleyes:  .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, wydas63 pranešimas:

Pritraukimo rėlės gedimas visai galimas kaipo variantas , kad dega kontaktai ,  yra man pasitaikęs kažkad . Tenais yra dvi ritės kažkaip mandrai sujungtos , lygtais toji kur plonesniu laidu suvyniota , buvo masė atsilitavus ... jei gerai beatsimenu :icon-rolleyes:  .

Galvoju,jei butu kaltas magnetinis tai jis neiijungtu  o dabar ijungia  bet prilimpa patys kontaktai (потреблямый ток велик по сровнению площядю контактов)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ten tokia system , viena apvija to magnetinio kai susijungia kontaktai pati blokuojasi , o ta kita kur plonesnis laidas tada laiko įjungtoj padėty viską . Bet jei toj palaikančioj apvijoj bus gedimas , tada ta pritraukiančioji apvija su kontaktorium veikia kaip vibratorius ir gaunas jog "ток велик по сровнению площядю контактов"   . Bet čia tik mano tokia  prielaida ... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-05-25 at 22:46, PArty pranešimas:

Pritraukimo ritės kontaktai greičiausiai bus pridege

 

On 2021-05-26 at 12:46, wydas63 pranešimas:

Nu ten tokia system , viena apvija to magnetinio kai susijungia kontaktai pati blokuojasi , o ta kita kur plonesnis laidas tada laiko įjungtoj padėty viską . Bet jei toj palaikančioj apvijoj bus gedimas , tada ta pritraukiančioji apvija su kontaktorium veikia kaip vibratorius ir gaunas jog "ток велик по сровнению площядю контактов"   . Bet čia tik mano tokia  prielaida ... :icon-rolleyes:

Zodziu,pralosiau alaus bonka -buvo magnetinis kaltas .pakeite i nauja ir viskas OK

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

duokit minciu, uzvedinejau mtz savo ir vos prasuko starteri, issikrove akuma , ko nera buve, ziuriu is po kapoto sukant dumelis kyla, paziuriu o prasitryne viena  vairo slanga tepalo kuri is dozatoriaus iseina ties oro filtru ir remesi jau savo metaliniu tinkleliu i metala korpuso, ir kaip suku starteri ten kibirkstys eina, trumpina. ir labai letai ir sunkiai starteris suka net su npakrautu akumu, vasara idejau ta 3,2 mahle, suko su vejeliu, paskutiniu metu tikrai silpnokai, kaip su senuoju 2.7 jau ejo. kokios mintys ?kodel kibirksciuoja man ta slanga ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , woldass pranešimas:

duokit minciu, uzvedinejau mtz savo ir vos prasuko starteri, issikrove akuma , ko nera buve, ziuriu is po kapoto sukant dumelis kyla, paziuriu o prasitryne viena  vairo slanga tepalo kuri is dozatoriaus iseina ties oro filtru ir remesi jau savo metaliniu tinkleliu i metala korpuso, ir kaip suku starteri ten kibirkstys eina, trumpina. ir labai letai ir sunkiai starteris suka net su npakrautu akumu, vasara idejau ta 3,2 mahle, suko su vejeliu, paskutiniu metu tikrai silpnokai, kaip su senuoju 2.7 jau ejo. kokios mintys ?kodel kibirksciuoja man ta slanga ?

Nes masės nėra normalios

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...