Jump to content

mtz pucia tepala per kamina


vladas1988

Recommended Posts

Jei trumpai, po kapitalino remonto traktorius,taip PAT reguliuotas kuro siurblys utenoj. Uzariau keletą aru viskas buvo ok, kita sykį išvažiavau žvyro atsivesti, ir staiga is kamino pasipylė juodi dumai ir sproginėjo kartais..tokie simptomai negi siurblio forsunkes ar dar kas atsisakė .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei trumpai, po kapitalino remonto traktorius,taip PAT reguliuotas kuro siurblys utenoj. Uzariau keletą aru viskas buvo ok, kita sykį išvažiavau žvyro atsivesti, ir staiga is kamino pasipylė juodi dumai ir sproginėjo kartais..tokie simptomai negi siurblio forsunkes ar dar kas atsisakė .

Po kap.remonto   reikejo abkatke padaryt ant tusciu apsuku -kad velenas, grupe prisidirbtu ... 

Jei spaudimas buvo nekaito ,skardaus garso nebuvo -tai gal ..neuzkale.. variklis ..

forsunkes jei ..bega.. tai jis balta-melsva su saliarkos kvapu duma meta ..

tyrimas toks reikia pabandyti su raktu pasukti alkunini velena ,neturi buti sunku,neturi remtis ar kazkoks itartinas klibejimas buti.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei trumpai, po kapitalino remonto traktorius,taip PAT reguliuotas kuro siurblys utenoj. Uzariau keletą aru viskas buvo ok, kita sykį išvažiavau žvyro atsivesti, ir staiga is kamino pasipylė juodi dumai ir sproginėjo kartais..tokie simptomai negi siurblio forsunkes ar dar kas atsisakė .

čia tiktai degimas pagal viska nušoko nuo proto-prie ko čia alkuninis ir juodi dumai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolkas pas mane niekas nepasikeitė, toliau prie apkrovų dumija mėlynai , traukimas sumažėjo važiuojant net laisva eiga, bandysim keisti forsunkes kaži ar tai padės , kitu atveju vesim siurbly atgal meistram utenoj

Vožtuvus pabandyk susireguliuoti prisidirbo gal katras užveržtas.Ar siurblio prisukimo vieta hermetiku tepei,jei tepei pabandyk nusiimti gal per dauk patepei ir tepimo kanala siurblio užkišai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolkas pas mane niekas nepasikeitė, toliau prie apkrovų dumija mėlynai , traukimas sumažėjo važiuojant net laisva eiga, bandysim keisti forsunkes kaži ar tai padės , kitu atveju vesim siurbly atgal meistram utenoj

pas man irgi dabar ant laisvu melinai dumija po remonto utenoje nors purkstukai ne viena kart tikrinti ir variklis tepalo nevalgo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...

Sveiki pas man mtz varo tepala is pirmo cilindro prasidejo bedos nuo tada kai kuro diurblis parejo ir nuejo salerka i tepala sutvarkiau siurbli vidkas du juo ok. Bet vistek tepalas rina per glusaka pakeiciau ziedus atvirlscei juos nesudejau bet vistiek spaudo tada pakeiciau nauka galva ir vistiek tas pats spjaudo is pirmo cilindro kame cia saknis yra kai ikaista juos isdegina ir nesimato kad spaudo ziedai jau turi but prisidirbe

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki pas man mtz varo tepala is pirmo cilindro prasidejo bedos nuo tada kai kuro diurblis parejo ir nuejo salerka i tepala sutvarkiau siurbli vidkas du juo ok. Bet vistek tepalas rina per glusaka pakeiciau ziedus atvirlscei juos nesudejau bet vistiek spaudo tada pakeiciau nauka galva ir vistiek tas pats spjaudo is pirmo cilindro kame cia saknis yra kai ikaista juos isdegina ir nesimato kad spaudo ziedai jau turi but prisidirbe

Jei tik is pirmo cilindro -reikejo tik jam ir pakeist o ne visiem ,nu bet jei visiem pakeitet ir pirmas visitek spjaudo bus gilze isdilus ...

keist reiki visa grupe ,pakeitus viena galimas daiktas kad ir kiti cilindrai prades spjaudyti tepala ...

Dar vienas malonumas reikejo paziuret forsunke pirmo cilindro gal nedirba 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu pats išbandęs su dviem lengvosiom. Passat B3 2.0, 100kw juntamai atsigavo jau po vienos porcijos, o Audi a4 baigėsi variklio "lojimas". Gaila neturiu įrangos kompresojos matavimui. Pažystamas pasakojo, kad jam kompresiją cilindruose išlygino. Aš vasarai planuoju kombainui varikliui ir pavarai išbandyt. Gal nustos kaukt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...