Jump to content

mtz pucia tepala per kamina


vladas1988

Recommended Posts

ir rvs ir xado metalo tau neprilies. jei ten mikro paraizymai yra galbut grazesnis pavirsius tam kartui bus, bet jau ne tiek kad tau tepalo nebenubraukia ziedai. zmones sako, kad padeda, nes nera kito varianto kai tokie pinigai isleisti, as irgi sakiau kad atrodo kad geriau tam kartui, bet kai kuro filtra uzvilko ta nesamone tai daugiau nebereikia nieko ;D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dėl dėl kuro filtro nieko negaliu pasakyt, nes pats netikiu kuro priedais. O dėl tikrojo Švediško Rvs (ne lenkiško ir ne baltarusiško Xado) tepalo priedo, tai galiu paklaust ar esat bandę, kad peikiat? :) Kai išbandysiu, galėsiu pasakyt, ar padeda ar ne :) Varikliui ir taip reiktų daryt normalų kapitalinį, jei nepadės tai gal labai nesugadins :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal profesija buvau mechanikas ir tuo metu labai buvo ant bangos tokie dalykai. as naudojau xada draugas rvs'a, tiesa pas mane buvo dyz priedas. nezinau ar lenkiskas buvo ar ne bet pirke buvom panevezy autoaibej ir rezultatai buvo tokie, kad jam kaip degino tepala taip degino ir toliau, o maniske baigiant isvazineti baka pradejo daugiau 120 nebetraukti ;) cia kaip su magnetais ant zarneliu, tipo 15% mazesnes kuro sanaudos, ipilam dar xado ar kito brudo ir ziurek jau 25 proc maziau kuro degina ;DD jei jau taip paprasta butu atstatyti ta isdilima tai zmones nepirktu brangiu daliu uzsienieciams ir nekeistu o uz kelesdesimt euru marmalo isipiltu ir vazinetu  ;) jei tau pades tai saunu, labai daug sutaupysi, galiu palinket tik sekmes ;))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu i lengva kelis kartus pyles wynn's produktus konkreciai keiciant tepalus kane to meducio. bet tik pyliau is durnumo paziuret ale efekta kurio nebuvo. netikiu tokiais reikalais.

Bet esu pyles to pacio Wynn's produkto power steering stop leak. kai vairo kalonele leido tepala jau kibirais savaitei litro neuztegdavo. ipylus to reikalo kur neva minkstina riebokslius ir gumas. stiprintuvas nustojo varvejes, kuo tikrai nepatikeciau jei kas papasakotu.

Naivu tiketis kad jum gilzes priaugins kazkoks pikis. Jis tik kazkiek patirstins tepala ko pasekoje padides tepalo spaudimas ant daciko, kuo zmones ir apsigauna ir pradeda tiketi tais reikalais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei belarusui sarvalioja per kaminą, tai buvo dirbęs mažom apsukom, nebuvo variklio apkrovimo. Prikabinsi kultivatorių duosi padirbti normaliai ir pasibaigs visos bėdos, o kas liečia RVS prieddą tepalui, tai buvau įpylęs į vojadžerį, tai tepalo spaudimas truputį pakilo ir variklio darbas pasikeitė, neliko barškesių. Pravažiavau apie 100000 km.po apdirbimo.  Kai mašiną nurašiau dėl senatvės,(22 metai) įdomumo vedamas ardžiau variklį.Jokio akiai matomo išsidevėjimo nei cilindruose, nei alkūniniame mechanizme, nors spidometras rodė 300000 km. deje kėbulas supuvo galutinai. Mano nuomone RVS suveikė teigiamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

300,000 tai dar tik vidurio amziaus variklis. ten nelabai kas ir gali buti isdile.

Ka ir sakau spaudimas pakyla ne del to kad jum dantracius siurblyje uzaugina o del tirstesnio tepalo nei paprastai.

Tokie priedai stebuklus atlieka uz minimale kaina, tai kodel gamintojai maisydami savo tepalu receptus neydeda ir to stebuklo kuris is vandens metala gamina. Jum tai nedaina? Kodel gamintojai ant kuro vamzdeliu ar dar kitur nesudeda magnetu kurie kura taupo ir tuo paciu CO geresni parodymai, kas jiems labai aktualu parduodant naujus automobilius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

300,000 tai dar tik vidurio amziaus variklis. ten nelabai kas ir gali buti isdile.

Ka ir sakau spaudimas pakyla ne del to kad jum dantracius siurblyje uzaugina o del tirstesnio tepalo nei paprastai.

Tokie priedai stebuklus atlieka uz minimale kaina, tai kodel gamintojai maisydami savo tepalu receptus neydeda ir to stebuklo kuris is vandens metala gamina. Jum tai nedaina? Kodel gamintojai ant kuro vamzdeliu ar dar kitur nesudeda magnetu kurie kura taupo ir tuo paciu CO geresni parodymai, kas jiems labai aktualu parduodant naujus automobilius.

Na apie magetus, kolega, nekalbėkite, mes ne blondinės... :D O RVS pilamas į seną tepalą, tuo tepalu nuvažiavus tam tikrą kilometražą tepalai keičiami. Šiaip man nelabai rūpi, ką tas priedas konkrečiai atlieka, ar ką apie tai mano aplinkiniai, kurie to net nebandę, bet jei senam automobiliui gražina trauką, nutildo kompensatorius, sustabdo variklio "lojimą" ir jei toliau variklis be problemų tyliai ramiai sukasi (jau po 4 sezonų) - man to užtenka :) Tik žinoma nenueikim į kraštutinumus, apie visai negyvus motorus, kuriems tokie priedai "nepadėjo" :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas ka vadinat lojimu? Dazniausiai tas lojimas buna kai sudyla skirstymo velenelio kumsteliai. paprastas patikrinimas ranka paspaudi isiurbimo slanga aisku jei tokia yra ir musa kompresija per ranka.  Kaip tepalas gali priauginti toje vietoje trukstamus mikronus as nesuvokiu.

Sako nesergantis zmogus savo isitikinimu isivaro sau liga, taip ir cia ipyliau ir jau traukia geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...