Jump to content

2-pts-4 hidrauliniu stabdziu remontas


djmindaugas

Recommended Posts

labas vakaras turu 4t priekaba tai ja restauruoju tai pas mane priekaboj yra bugniu stumokliukai bet nebera slangu ir neaisku ar cilindrukai vaiksto tai noreciau paklaust ar yra pirkt tokiu daliu nauju nes reikia pasidaryt stabdzius nes TA apziura reikalauja o taip tai tampau su t-25 traktorium

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labas vakaras turu 4t priekaba tai ja restauruoju tai pas mane priekaboj yra stumokliukai bet nebera slangu ir neaisku ar cilindrukai vaiksto tai noreciau paklaust ar yra pirkt tokiu daliu nauju nes reikia pasidaryt stabdzius nes TA apziura reikalauja o taip tai tampau su t-25 traktorium

http://www.agrodileris.lt/next.php?nr=180 :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labas vakaras turu 4t priekaba tai ja restauruoju tai pas mane priekaboj yra stumokliukai bet nebera slangu ir neaisku ar cilindrukai vaiksto tai noreciau paklaust ar yra pirkt tokiu daliu nauju nes reikia pasidaryt stabdzius nes TA apziura reikalauja o taip tai tampau su t-25 traktorium

http://www.agrodileris.lt/next.php?nr=180 :eusa-whistle:

dekui reiks tad nuvazuot pazuret

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labas vakaras turu 4t priekaba tai ja restauruoju tai pas mane priekaboj yra stumokliukai bet nebera slangu ir neaisku ar cilindrukai vaiksto tai noreciau paklaust ar yra pirkt tokiu daliu nauju nes reikia pasidaryt stabdzius nes TA apziura reikalauja o taip tai tampau su t-25 traktorium

http://www.agrodileris.lt/next.php?nr=180 :eusa-whistle:

dekui reiks tad nuvazuot pazuret

tik kainos tave nustebins..i nemalone puse.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui reiks tad nuvazuot pazuret

tik kainos tave nustebins..i nemalone puse.. :D

sandien buvau tai deja neturi jie nieko :eusa-snooty:

A ko tau konkrečiai reikia?

cilindruku ir viso kitko nes noriu padaryt stabdzius kad visks veiktu

kad su senos laidos stabdžiais jaučiu bus bėdos viskas susipirkti.. oriniams tai yra daliu ..o tokiems jau kaži.. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

isivaizduoju, kad kalbi apie cilindrukus kurie yra stabdžiu bugne, o gal apie tuos kur stovi vietoi oro kameru, manau reiktu tau konkrečiau šnekėt kokiu daliu reik, nes dabar nieks nežino ka tau reik, gal net nuotraukas imest, jeigu ten paprasti cilindriukai kurie buna būgniniuose stabdžiuose tai gal juos galima restauruot arba pritaikyt nuo kitos technikos, jeigu ten hidrocilindrai kurie statosi vietoje oro kameru tai vėl kita istorija, žodžiu turi pats klaust konkrečiai ko reik. stabdžiu cilindrukus tai Kaune restauruoja, o hidrocilindrus tai galima susidėt naujus nes nėra brangūs. O kaip juos nuo t-25 pajungsi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

isivaizduoju, kad kalbi apie cilindrukus kurie yra stabdžiu bugne, o gal apie tuos kur stovi vietoi oro kameru, manau reiktu tau konkrečiau šnekėt kokiu daliu reik, nes dabar nieks nežino ka tau reik, gal net nuotraukas imest, jeigu ten paprasti cilindriukai kurie buna būgniniuose stabdžiuose tai gal juos galima restauruot arba pritaikyt nuo kitos technikos, jeigu ten hidrocilindrai kurie statosi vietoje oro kameru tai vėl kita istorija, žodžiu turi pats klaust konkrečiai ko reik. stabdžiu cilindrukus tai Kaune restauruoja, o hidrocilindrus tai galima susidėt naujus nes nėra brangūs. O kaip juos nuo t-25 pajungsi?

tai ir parases ir esu kad stabdziu bugne tie cilindrukai ir apie tuos ir sneku. tai nuo masinos bulkos ta stabdziu cilindrukas yra ir su skycio bakeliu ji prisistrojinsiu is galio ir rankini stabdi uztrauksiu ir visks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sveiki, gal kas esat Gazikinei priekabai stabdzius padare? nuo traktoriaus ateis oras, o paskui kaip ten ko reikia, kad pereitu hidraulinius, gal kas turit kokiu geru ideju nuo kokios technikos galima sudet reikalingas dalis?

Gal turit kokia nuotrauka kaip esat padare? aciu.

tai kad hidraului hidraulas turi ateiti o ne oras.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusiperki pigiausią pagrindinį hidraulinių stabdžių cilindrą su visu bakeliu (Lytagroj berods 56 litus kainuodavo), pritvirtini kur prie rėmo, prieš jį dedi orinių stabdžių pūslę. Štokus sujungi, kad padavus orą į orinių stabdžių pūslę jos štokas išlįsdamas nuspaustų hidraulinių stabdžių cilindrą.

PS aš tuos štokus sujungiau dar per tokią rankeną, kurią patraukus su ranka irgi nusispaudžia hidraulio cilindras. Ir ta rankena užsifiksuoja, kitaip sakant gaunasi rankinis stabdys. Foto padaryt neišeis, nes nebeturiu priekabos, bet jei neaiškiai parašiau, vėliau galėsiu nupiešt schemą, kad aiškiau būtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas esat Gazikinei priekabai stabdzius padare? nuo traktoriaus ateis oras, o paskui kaip ten ko reikia, kad pereitu hidraulinius, gal kas turit kokiu geru ideju nuo kokios technikos galima sudet reikalingas dalis?

Gal turit kokia nuotrauka kaip esat padare? aciu.

Man ir aktualu,norėjau priregistruoti - neregistravo.liepė stabdžius sutvarkyti. Anksčiau Zil mašinos priekabas tampydavo su hidrauliniais stabdžais .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir aktualu,norėjau priregistruoti - neregistravo.liepė stabdžius sutvarkyti. Anksčiau Zil mašinos priekabas tampydavo su hidrauliniais stabdžais .

Pas mus dar taip nespaudzia, kad gazikinej butu stabdziai... bet kas cia zino...,

P.S. Kai pakrauni priekaba pilna tai biskeli nejauku su baltarusiu nuo stacios ikalnes vaziuot..., o su 2pts4 keturtone tai visai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...