Jump to content

Uitva

Nariai
 • Pranešimai

  46
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Uitva

 • Rangas
  Narys

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uitva

  Mėsinė galvininkystė

  saunu kai abi pusese randa bendra kompromisa
 2. Uitva

  Mėsinė galvininkystė

  sveiki visi. as su tokiu gal ir kvailoku klausimu noriu nusipirkt 3 pienines telicaites ( jos pienines) ir is ju padaryti zindenes ar jos bus skaitomos kaip zindenes?
 3. Uitva

  Avininkystė.

  va pasgirsiu as is 6 erevedziu sulaukiau 12 eriuku tik 1 krito liko 11 tydb zesiu kap ce bus nes dar 6 turi eruotis.
 4. Uitva

  Avininkystė.

  VA KOKY STRAIPSNY RADAU! Bulgarijoje šernams nustatyta snukio ir nagų liga 2011-01-06 Vilnius, sausio 6 d. Lietuvą pasiekė naujos nerimą keliančios žinios apie pavojingas gyvūnų ligas Europos šalyse. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informavo, kad Bulgarijoje, Burgasi regione esančioje Malko Tarnovo apskrityje trims nušautiems šernams nustatyta snukio ir nagų liga. Šernai buvo nušauti 2 km nuo Turkijos sienos. Šios ligos tyrimas buvo atliktas, nes vienas iš nušautų šernų turėjo snukio ir nagų ligai būdingų ligos požymių. Tai pirmasis snukio ir nagų ligos atvejis Bulgarijoje per paskutiniuosius metus. Kompetentingos Bulgarijos institucijos teigia, jog ėmėsi visų reikalingų priemonių išvengti ligos paplitimo, be to, informavo, kad jokie gyvūnai ar jų produktai nebuvo išvežti į kitas šalis iš šio regiono. Pasak VMVT Skubios veiklos ir užkrečiamųjų ligų centro vedėjo Mindaugo Kašinsko, šiai ligai yra imlūs galvijai, avys, ožkos, kiaulės, visi laukiniai atrajotojai. Snukio ir nagų ligos virusas plinta tiesioginiu ir netiesioginiu būdu. Inkubacijos laikotarpis trunka 2-14 dienų. Sergantys gyvūnai karščiuoja, netenka apetito, sumažėja jų produktyvumas, pieno išmilžiai, jie čepsi lūpomis, griežia dantimis, šlubuoja, spardosi. Dažnai pažeidžiama burnos gleivinė dantenų srityje, kiaulėms pažeidžiamos kojos, paršeliai gaišta. VMVT informuoja, kad Lietuvoje vykdomas laukinių ir naminių gyvūnų snukio ir nagų ligos stebėjimas, kovai su šia liga yra atnaujintas snukio ir nagų ligos neatidėliotinų priemonių planas. Tai - ne pirmas pranešimas per pirmąsias 2011 m. dienas apie pavojingas ligas. Sausio 3 d. VMVT informavo, kad, pirminiais duomenimis, Rusijos Federacijos Leningrado srityje esančiame Lomonosovo rajone nustatytas Afrikinio kiaulių maro - pavojingos užkrečiamos ligos - atvejis. Remiantis Rusijos Federacijos atsakingų institucijų pateikta informacija, Afrikinis kiaulių maras nustatytas Leningrado apskrities veterinarijos laboratorijoje ištyrus nežinomų kiaulių gaišenų mėginius. Užkrėstos kiaulių gaišenos buvo rastos vienos paukščių fermos atliekų duobėje. Gaišenų kilmė kol kas nežinoma, atliekami tolimesni tyrimai. Atsakingos Rusijos Federacijos institucijos imasi visų priemonių Afrikinio kiaulių maro viruso židiniui nustatyti ir jį likviduoti, apie grėsmę informuojami aplinkiniai gyventojai bei prašoma atsiliepti užkrėstas kiaulių gaišenas išmetusius asmenis.
 5. Uitva

  Mėsinė galvininkystė

  VA KOKIOS PRASTOS NAUJIENOS!!!! Bulgarijoje šernams nustatyta snukio ir nagų liga 2011-01-06 Vilnius, sausio 6 d. Lietuvą pasiekė naujos nerimą keliančios žinios apie pavojingas gyvūnų ligas Europos šalyse. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informavo, kad Bulgarijoje, Burgasi regione esančioje Malko Tarnovo apskrityje trims nušautiems šernams nustatyta snukio ir nagų liga. Šernai buvo nušauti 2 km nuo Turkijos sienos. Šios ligos tyrimas buvo atliktas, nes vienas iš nušautų šernų turėjo snukio ir nagų ligai būdingų ligos požymių. Tai pirmasis snukio ir nagų ligos atvejis Bulgarijoje per paskutiniuosius metus. Kompetentingos Bulgarijos institucijos teigia, jog ėmėsi visų reikalingų priemonių išvengti ligos paplitimo, be to, informavo, kad jokie gyvūnai ar jų produktai nebuvo išvežti į kitas šalis iš šio regiono. Pasak VMVT Skubios veiklos ir užkrečiamųjų ligų centro vedėjo Mindaugo Kašinsko, šiai ligai yra imlūs galvijai, avys, ožkos, kiaulės, visi laukiniai atrajotojai. Snukio ir nagų ligos virusas plinta tiesioginiu ir netiesioginiu būdu. Inkubacijos laikotarpis trunka 2-14 dienų. Sergantys gyvūnai karščiuoja, netenka apetito, sumažėja jų produktyvumas, pieno išmilžiai, jie čepsi lūpomis, griežia dantimis, šlubuoja, spardosi. Dažnai pažeidžiama burnos gleivinė dantenų srityje, kiaulėms pažeidžiamos kojos, paršeliai gaišta. VMVT informuoja, kad Lietuvoje vykdomas laukinių ir naminių gyvūnų snukio ir nagų ligos stebėjimas, kovai su šia liga yra atnaujintas snukio ir nagų ligos neatidėliotinų priemonių planas. Tai - ne pirmas pranešimas per pirmąsias 2011 m. dienas apie pavojingas ligas. Sausio 3 d. VMVT informavo, kad, pirminiais duomenimis, Rusijos Federacijos Leningrado srityje esančiame Lomonosovo rajone nustatytas Afrikinio kiaulių maro - pavojingos užkrečiamos ligos - atvejis. Remiantis Rusijos Federacijos atsakingų institucijų pateikta informacija, Afrikinis kiaulių maras nustatytas Leningrado apskrities veterinarijos laboratorijoje ištyrus nežinomų kiaulių gaišenų mėginius. Užkrėstos kiaulių gaišenos buvo rastos vienos paukščių fermos atliekų duobėje. Gaišenų kilmė kol kas nežinoma, atliekami tolimesni tyrimai. Atsakingos Rusijos Federacijos institucijos imasi visų priemonių Afrikinio kiaulių maro viruso židiniui nustatyti ir jį likviduoti, apie grėsmę informuojami aplinkiniai gyventojai bei prašoma atsiliepti užkrėstas kiaulių gaišenas išmetusius asmenis.
 6. Uitva

  Avininkystė.

  valio as jau sulaukaiu 5 eriuku ,4 baronai ir 1 avyte atsivede, gal ryt jei netingesiu imesiu foto dar turi 2 ant dienu siuksevilnes eruotis.
 7. Uitva

  forumieciu amzius

  16m ir laikau 20 aviu 1 arkliuka 30 ivairiu pauksciu:D
 8. atsiminkit toky dalyka kad vistos visus metus nededa kiausiniu kai dienos trumpeja kokiam spali rugseji vistos pradeda sertis ir vaiksto visos kai mumijos:D nes jom ziema poilsio laikas o kai atsiranda sviesos jau daugiau tada vel deda dabar pas mane neivienas paukstis nebededa. krome muskusiniu anciu:D
 9. Uitva

  Mėsinė galvininkystė

  dar iskilo klausimas pas mane fermos nemazos ten seniau buvo arklides irten iri tokie kambariukai kitaip pasakius gardai dabar ju ira dar laisvu kokiu 27 ty ziemaj suvarius geriau gal butu atskirai po viena uzdaryt?. p.s. ryt idesiu foto fermu.
 10. Uitva

  Avininkystė.

  pas mane 2 romanoves jau manau 1-2 savaiciu begija turetu eruotis. nes vakar visutesmenis tikrinau tai kai kuriu atsoke tiktai o kitu dar nieko nera o tu 2 romanoviu tai jau kaip reikalas tesmenys jau manau ten pienas kaupesi:D
 11. Uitva

  Avininkystė.

  na loreta kaip jusu avys ar padidinot banda?
 12. Uitva

  Avininkystė.

  kaip prisijunkt pre tos vic.lt?
 13. Uitva

  Avininkystė.

  na avininkai ar jau turite eriuku?
 14. Uitva

  Ar apsimoka laikyt žindenes?

  na sveiki gyvi galvoju prie topacio ir as po truputi isijunkti i zindeniu laikyma gal galit kas tiksliau ka? kiek moka siupsidiju ir pan dekoju labai laukiu jus atsakimu.
 15. Uitva

  Avininkystė.

  na pasmane ferma plytine balto muro pavasary anksiau seme bet dabar viskas ok. numeleravom ps ten kokie geri 2 m po zeme nes langai tai islinde tik kad is pozemiu is lauko ziurint
×
×
 • Create New...