Jump to content

meile RS-09 vokietukui


Augunstas

Recommended Posts

4 minutes ago, Augunstas pranešimas:

O kazkur vejas pute kad gaz-51 panasus ?? 

Kažkas tokio ten yra :D , dabar gerai nepamenu , konstravau aš ten jų prisivilkęs kalną ,. Bet Jubanoj , dantratuko modulis tikrai toks bus , ir jei tektu kažką dadaryt tai minimaliai arba ir išsvis nieko , ir ateitį problem nebebut su remontu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tame beda kad org starteriai, ju atroda buva 3 nieko nebeisejo suburt tai visi priduoti i vari buva, o pritaikem zilo starteri beveik viskas tinka nieko daug nedaran, su tuom ziliniu prvazineta 2 metus ir po ziemos nebeuzkurem, tad remontavom keitem apvijas ir panasiai, padejus ant stala su akumuletorium per gnyptus suka kuo geriausia, idedi i traktoriu pasuka mazdaug 1-2 sekundes ir pradeda trumpint, tai vat toke istorija, o su savuoju voketuku dabar tik darza arinejam daugiau jam darbo nekliuna kai reike ant buksira uzsikurem ir arinejam, delto nelabai ir neris daug investuot i ta starteri

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Šeštame puslapy esu įdėjęs pavarų jungimo shemutę . Dvicilindrį , pradžioj įšjungus kompresiją galima nesunkiai užvedinėt , o keturcilindrį geriau starteris su eteriu , bo sunkiai prasuka . Aštuntą pavarą ir reversas į dešinę ir į priekį , tik patarčiau ant buksyro geriau nekurinėt - reversinius dantračius labai greit gali "pagydyt" ir bėdos tada tūrėsi , kad o-ho-go . Neseniai ,  "Hansą" įsigijai ?? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, wydas63 pranešimas:

Šeštame puslapy esu įdėjęs pavarų jungimo shemutę . Dvicilindrį , pradžioj įšjungus kompresiją galima nesunkiai užvedinėt , o keturcilindrį geriau starteris su eteriu , bo sunkiai prasuka . Aštuntą pavarą ir reversas į dešinę ir į priekį , tik patarčiau ant buksyro geriau nekurinėt - reversinius dantračius labai greit gali "pagydyt" ir bėdos tada tūrėsi , kad o-ho-go . Neseniai ,  "Hansą" įsigijai ?? :)

nelabai senai, senoliu palikimas, bobute parduoda. parsivarem , buvo 8 metus nekurtas. kurem pavaziavom pastatem ir stovejo koki men laiko. tai db nesikuria, eterio purskiant ir tai negriebia. neaisku ko jis uzsirustino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aiškutis , o variklis koksai dviejų a keturių cilindrų ? Visvien , jis įlgai stovėjęs tai būtinai reik iš filtrų nuosėdas pašalint ir pradėt nuo kūro pompikės - vožtuvėlius patikrint ir jei jin veikia gerai , tada žiūrėt kūro slėgimo vožtuvą irgi gali but parudyjęs . Reikia pradžiai persitikrint žemo slėgio systemą , o man dvicilindris variklis , tai vien ant eterio užsikurdavo ir dirbdavo tik pastoviai papūst reikdavo . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 cilindru.bet va po tiek metu stovejimo biski pasukom ir uzsikure. po to dar kelis kart kurinejom buvo viskas gerai. tik va palikom apie menesi pastovejo, bandom kurt ir nekrust. nusukus vamzdelius nuo forsunkiu, vos keli laseliai kuro iskrenta sukant starteriu. pompike tai pumpuoja  gerai. kur tas kuro slegimo voztuvas stovi? toks vaizdas kad gaza spaudziant kuro nepaduoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Keturcilindris gerai užkūrimo prasme , nes galima pritaikyt šiuolaikines kaitinimo žvakes , bet buna bėdu su tep.spaudimu . ______ Tiksliai , kur ant Tavojo variklio slėg.vožtuvėlis randas dabar nepasakysiu . Bet , ieškot jo reiktų pagal degalų kelią  : iš kūro bako - žem.slėg.pompikė- filtras - pirmas kūro siurblys-antras kūro siurblys - gryžtamas į baką . Turėt but nuo jo(vožtvėlio) pajungimas gražinimo į kūro baką , toksai štuceriukas su šrateliu , kai pompuoji girdisi kaip zyzia jisai . Nors kūro system. pajungimas gali but ir kitoks , bet greičiausia jį rasi ant smulkaus valymo filtro arba ant antrojo siurblio . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , martyni pranešimas:

pumpuojant girdisi i baka kaip bega. svirtele lyg ir vaiksto kaip pedala minkai. kad ten viskas paslepta kiek ziurejau 

 

tai svirtele kad vaiksto nerodiklis ,ten viduje yra vadinama reikute

foto ikeliam ????.........................................

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po tuom dangteliu , tūret but matytis skirstymo dantratis o per įšpjovas jame mova kuri stumdo "reguliatoriaus kiaušius" :D . Davinėjant "gazo" ta movikė turi judėt , per taja mova šakutė stumdo vadinamają reikutę . Su kokiu vielos kabliu ta movą pastumdžius jaustusi ar vaikšto reika ar ne  . Bet tenais sunku aišku ką pamatyt o dar reik žinot ir ką konkrečiai nori matyti :), paprasčiausiai galima  siurbliuką nuėmus pažiūrėti , bet jei prieš mėnesį dirbo variklis tai mažai tikėtina kad bus jin pastrigus . Čia reik pirmiausia gerai išgaudyt orą , kaitinimo žvakes pasitikrint , dar ir pasukt su starteriu normaliai .  ,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , martyni pranešimas:

Kad po tuo danvteliu stovi asis su guliu ir kazkokios trikampes kaip saibos

Tai žemo slėgio pompikės pavara , už jos visas tas reguliatoriaus mechanizmas . Tai su eteriu , gal pabirbink ilgėliau , aš žiemą kai kurdavau tai vos ne minutę ant etreio pakol "pasičiaudydavo" , po ilgesnio stovėjimo . Ar bent "baltą dūmą" meta , kai pasibaig eterio veikimas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesiūlau tos reikutės , išvis siekt :) , bet jeigu taip jau nori į ją pažiūrėt tai trauk lauk siūrblį katrą nors . Su keturcilindriu motoru aš seniai besimatęs , tad tiksliai nepasakysiu , bet kai man reikėjo tą  guolį buvau išsilupęs , kad be variklio priekio ardymo , reguliatorių apžiūrėt .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...