Jump to content

meile RS-09 vokietukui


Augunstas

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Sveiki visi, senokai čia lankiausi bet žiūriu nelabai veiksmas ir vyksta. Taigi pakelkim tema. 

On 2020-01-25 at 18:39, Zilva pranešimas:

Sveiki , gal kas parduoda frontalini RS=ui ?

Aš savajam pats gaminausi, nes mano krašte RS''ų vos keletas yra. Kažkodėl jie čia nelabai populiarūs buvo. 

O dabar klausimas iš mano pusės tiems kas turi detalių katalogą. Gal yra kataloge nurodyta koks riebokšlis stovi galiniam rate? Kad iš pavaros nebėgtų tepalas į lauką. Nes pas man jau ratlankis tepaluotas. O prieš išardant norėtųsi turėti detales. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal liko kokie brezinai pagal kuriuos daretes frontalini ?

On 2020-02-04 at 23:11, jonyys pranešimas:

Sveiki visi, senokai čia lankiausi bet žiūriu nelabai veiksmas ir vyksta. Taigi pakelkim tema. 

Aš savajam pats gaminausi, nes mano krašte RS''ų vos keletas yra. Kažkodėl jie čia nelabai populiarūs buvo. 

O dabar klausimas iš mano pusės tiems kas turi detalių katalogą. Gal yra kataloge nurodyta koks riebokšlis stovi galiniam rate? Kad iš pavaros nebėgtų tepalas į lauką. Nes pas man jau ratlankis tepaluotas. O prieš išardant norėtųsi turėti detales. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jokių brėžinių nedariau. radau internete foto su frontaliniu. ir pagal  ją tik pasiskaičiavau kokie atstumai turi būti tarp frontalinio tvirtinimo prie rėmo taško ir  cilindro apatinio galo. visa kita vietoj ir iš to ką radau po ranka.  https://www.youtube.com/watch?v=VMAQKKL4uC4 maniškis. tik kokybė prasta. senai video darytas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
On ‎2020‎-‎02‎-‎14 at 23:17, jonyys pranešimas:

jokių brėžinių nedariau. radau internete foto su frontaliniu. ir pagal  ją tik pasiskaičiavau kokie atstumai turi būti tarp frontalinio tvirtinimo prie rėmo taško ir  cilindro apatinio galo. visa kita vietoj ir iš to ką radau po ranka.  https://www.youtube.com/watch?v=VMAQKKL4uC4 maniškis. tik kokybė prasta. senai video darytas

Prie namu gerai toks , mano neina gal pora metu ... reiks pataisyt siemet

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš saviškį kaip tik pastačiau į remontą. Dėžę perkrėčiau. Tikėjausi rasti dantračių be dantų, bet radau tik senų remontų šiukšlių  (dantračių dantų nesurinktų) ir vieno guolio separatorius jau subyrėjęs. Riebokšlių keitimas. Ratų galinių riebkšlių vietų restauracija ir perdarymas, nes jau grioviai nuo riebokšlių išpjauta buvo. Pilnas bus hidro sistemos plovimas, nes tepalus pilsiu kitokius. Skirstytuva su daugiau sekcijų dėsiu, nes jau trūksta. Tiesa dar hidraulikos siurblį perrinkau iš donoro. Daug darbo nusimato.  Dar ir vairo stiprintuvo siurbliuką reiks prikonstruoti kitą. Ir tam kartui gal bus viskas. O tada darbai.  

Vaizdelis prieš kelias dienas :D

IMG_20200307_221934.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-03-22 at 03:09, Vyciokaz pranešimas:

Laba o kaip su vairo stiprintuvi gal daugiau info galųma su foto? Labai aktualu man 

vairo stiprintuvas ten kaip ir paprasta. dozatorius mažo litražo. Nuo auto krautuvo ir cilindriukas. Buvo auto vairo stiprintuvo siurbliukas. Dabar bandau prikonstruoti Zilo vairo stiprintuvo siurbliuka. Bus matyt ar bus geriau, nes su svoriu ant priekio stovint ratu nepasukdavo. Tiltas priekinis varomas mano pačio darytas. 

P.S. čia retokai užsuku. Jei kažkas labai domins geriau į fb rašyti (Jonyys Jonys)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 3 savaičių...
On 2020-04-17 at 20:27, Ekas pranešimas:

Sveiki,taip atsitiko kad gavau rs-09 tik jis turi viena beda,vaziuojant atbuliniu visais begiais viskas gerai,o i prieki visus ismeta o prilaikant riciaga vaziuoja bet griezia,gal kas patarsit kur ieskot bedos ir ar daug reikaliuku?

O ismeta is reversinio riciago jei taip tai tada danratis suertas bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-04-17 at 20:27, Ekas pranešimas:

Sveiki,taip atsitiko kad gavau rs-09 tik jis turi viena beda,vaziuojant atbuliniu visais begiais viskas gerai,o i prieki visus ismeta o prilaikant riciaga vaziuoja bet griezia,gal kas patarsit kur ieskot bedos ir ar daug reikaliuku?

pradziai dangti nusiimk kur virs pavru dezes yra ir ziurek koks vizdas krumpliu ,gal sakute kliba 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
On 2020-05-06 at 06:09, Augunstas pranešimas:

o jei nuo hidraulikos siurblio ,kazkaip pakrovejas nuo vieno siurblio ir veikia viskas  ... o tilte yra atraminiai guoliukai ?

zilinis uzdetas vairuoj. gal litrazas jo didokas, nes šildo tapala pastipriai. o originalo ir taip vos uztenka hidraulikai. o apie tilta jei priekini- tai dabar net galvoju... gal apacioje kuginis, virsuje paprastas ar net du.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atrodo tokiu nedejau, nes daug reikalu prisideda gamyboje. apacioje pas man kuginiai rolikiniai. pakelus dideli svori ant frontalinio stovint pasukti nebeišeina. nezinau ar cilindriukas per mažas, ar dozatorius labai pavarges. bet judant pavairuoti iseina. po pusantro kubo medžius ant frontalinio vežioti kaip ir daugoka :D. bet tenka 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Sveiki, rs gerbėjai.

Pagelbėkit. 

Kaip nusiima šoninė pavara? Visus laikančius varžtus atsukau, pavara kilnojasi, bet išsitraukt neketina. Tarpas tarp pavaros korpuso ir rankovės nuo dėžės atsirado, bet ištraukt nesiduoda. Jėgos naudot nenorėjau, kad ko nesulaužyt. Patarkit. Ačiū.

IMG_20200815_185442.jpg

IMG_20200815_183648.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
On 2014-01-02 at 23:59, kdanilaitisss pranešimas:

Sveiki. Tikrai esat ne vieni. Pas mumis ūkyje tokie du net dirba. Vienas yra 1986, kitas 1970 metų. 1986 yra sumontuota T-16 variklis. Ant jo uždėtas kūzavas. Per daugelį metų susibaigė tepalo siurblys, todėl teko jį perkonstruoti į kitą vietą: iš pradžių buvo ant alkūninio veleno škyvo, tačiau ši mintis nepasiteisino (nebuvo centro, maišydavos padargams), tai perkėlėm jį į priekį, ant darbinio veleno, bet ir ši mintis nepasiteisino. (siurblys nš-40).šas su montavimo pavyzdžiais.

Dar uzsukat paskaitinet ar ne ? idomu ,kur siurbly tepalo pastatet......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...