Jump to content

meile RS-09 vokietukui


Augunstas

Recommended Posts

O koks normalus paga SAE klasifikacija ... guolis pirminio issikala i dezes puse ar variklio?,dar tas pradejes byret...

 Tepals į variklį , kaip ir visiems pagrinde 'trisdešimtuks' , tik ką tas duod klampa pagal tą SAE ? Tavo vietoj žiūrėčiau į sintetinių tepaliukų pusę , juk CSG vokiečiui pirkt nelabai jau berasi  :eusa-think:, tad manyčiau geriau netaupyt euriukų ant tepalo  :icon-mrgreen:. Aš perėjau ant 0w30 ir tokį naudoju visai savo technikai , tiek lengvuškei tiek traktoriams , nes kitokio sintetinio sunkiai rasi , o ir tą "nuliovkė' šiais laikais , irgi dar negarantuotai bus sintetinė . ............. Į variklio pusę viskas įšsikal kartu su velenu , į gr.dėžės pusę net norėdams nerasi kur pakalt .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Tepals į variklį , kaip ir visiems pagrinde 'trisdešimtuks' , tik ką tas duod klampa pagal tą SAE ? Tavo vietoj žiūrėčiau į sintetinių tepaliukų pusę , juk CSG vokiečiui pirkt nelabai jau berasi  :eusa-think:, tad manyčiau geriau netaupyt euriukų ant tepalo  :icon-mrgreen:. Aš perėjau ant 0w30 ir tokį naudoju visai savo technikai , tiek lengvuškei tiek traktoriams , nes kitokio sintetinio sunkiai rasi , o ir tą "nuliovkė' šiais laikais , irgi dar negarantuotai bus sintetinė . ............. Į variklio pusę viskas įšsikal kartu su velenu , į gr.dėžės pusę net norėdams nerasi kur pakalt .

Tepalas palauks,   kaip man ta velena ismust tiksliau guoli  ,, neardzius visos dezes  ,neina uzstatyt nieko  :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tepalas palauks,   kaip man ta velena ismust tiksliau guoli  ,, neardzius visos dezes  ,neina uzstatyt nieko  :icon-rolleyes:

Nu , reiks sėdynę , ryčiagų dangtį , ir šakučių bloką nusikelt tada ir išmuši  , a kaip kitaip ? Tiesa , kai tą reikalą išardysi , pažiūrėk ten po pirminio vel. dantračiu apačioj stovi dar tepimo dantratis tekstolitinis , koks jo stovis kaip dantukai ir kai atgal dėliosi , tai jį pasaugok . Mano traktoriukui , jį kažkoks žlibis  :icon-mrgreen: buvo sudaužęs , gavau naują dirbdintis .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu , reiks sėdynę , ryčiagų dangtį , ir šakučių bloką nusikelt tada ir išmuši  , a kaip kitaip ? Tiesa , kai tą reikalą išardysi , pažiūrėk ten po pirminio vel. dantračiu apačioj stovi dar tepimo dantratis tekstolitinis , koks jo stovis kaip dantukai ir kai atgal dėliosi , tai jį pasaugok . Mano traktoriukui , jį kažkoks žlibis  :icon-mrgreen: buvo sudaužęs , gavau naują dirbdintis .

As jau iki ten nuardes  , ir pabaladojes ji ten ,galvoju gal ziedas koks stovi...  ir as jau zlibis pasidariau vos dantu neissibaladojau ,,tas tekstolitis taip i supratau kad tepimui  jo puse dantu nuesta itariu reiks daryt kazkoki ... ten kaip ilendi -ta keist ana keist i gausis visa deze ir motoras pakeist...ryt foto ikelsiu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tokiu video , apie variklio spaudimą , tik į humoro skyrelį  :icon-mrgreen: ...... nu į ką daba darysi ? a turi kokių minčių kaip padėtį taisyt ?

Aha humoras bet    ,,arbeiten,,  uztat ir ikeliau,va ka reiskia gamykliniai indeklai 

..надобна коленвал шлифануть..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arbeit tai arbeit  ,  bet jei koroče tai serialas "Santa Barbara" naujas sezonas , prasided  :icon-rolleyes:....коленвал шлифануть конечно можно  :eusa-think:, galiu tik paprognuozuot kas daugmaž laukia toliau  - po šlifavimo ir knysalo su įndėklais tikėtinas rezultatas bus , kad labai kaista variklis nors spaudims lyg ir normalus , o ilgiau padirbus galimas netgi 'klynas' , dar vėliau spaudimo kritimas iki tokio koks dabar yra .. :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen: .... nu bet tikėkimės , kad šįkart mano prognozės neišsipildys .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arbeit tai arbeit  ,  bet jei koroče tai serialas "Santa Barbara" naujas sezonas , prasided  :icon-rolleyes:....коленвал шлифануть конечно можно  :eusa-think:, galiu tik paprognuozuot kas daugmaž laukia toliau  - po šlifavimo ir knysalo su įndėklais tikėtinas rezultatas bus , kad labai kaista variklis nors spaudims lyg ir normalus , o ilgiau padirbus galimas netgi 'klynas' , dar vėliau spaudimo kritimas iki tokio koks dabar yra .. :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen: .... nu bet tikėkimės , kad šįkart mano prognozės neišsipildys .

cia kokia ,,baba-jaga,, jum pasnibzdejo tai   ??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sveikas , iš dėvėtų kaži ką gero rasi  :icon-wink: . Dauguma , tame tarpe ir aš perdarom ant R32 , kaip tik lieka minimalus ratų plotis(1,4m) ir ateitije nėr problemų , bet pravažumas kažkiek krenta . O jei nori originalių , tai pas didžiuosius padangų pardavėjus gali rast , ten "firmos" rimtos  blogu nebus  :icon-mrgreen:, tik vienas " bet " , kaina apie tris šimtukus euriukų , atsistos už vienetą . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi,

gal kas gali patart kur pirkt ir kokios firmos geriau laiko RS''ui galines padangas? Reikalinga butų viena. O gal kas turite parduot?

pas mane yra taurus, ismatavimai 9.5r36, taurus gamintojas, 2002 metu kazkur, nuo hardi purkstuvo. Parasyta plotis 230, bet realiai jis apie 210 - cia taurus firmos specifika, kad ismatavimai padangu realiai mazesni.

Defektu turi , protektorius geras, oro neleidzia (bekamerines) ant purkstuvo stovi dar sumontuotos, bet esu platesnes nupirkes ir sia ziema keisiu. 

Problema yra skilimai - bet jie pagrinde nuo perkrovos, o ne nuo laiko ar saules, Manau kad bukle kol kas nera bloga, o ant traktoriuko turetu laikyti ilgai - svoris jo 3 kart uz purkstuvo mazesnis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek apsiklausinejau radialines apie 3 simtus uz vieneta. Diagonalines 150-160eu. Dabar ant traktorioko 8x36 abi. 1 pniaumant kuriai "krantai", manau nuo perkrovu. O kita continental naujasne ir kaip nauja. Jau uzsisakiau diagonaline atrodo turetu but "mitas". Bet tik 8.3x36, nes 8x36 net su žiburiu nerasi. Jau dabar truputi turiu problema del greicio nesutapimo su priekiniu tiltu, kai uzdesiu didesne manau bus dar blogiau. Kogero reiks keist abi ir perdarinet perdavima priekiniam tiltui. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.................................... Jau uzsisakiau diagonaline atrodo turetu but "mitas". 

Nežinau ant kiek aktualu tokiam mažam traktoriukui , bet didesniem , sumontavus radialine ir diagonaline ant vienos ašies atsirand toks kaip "galinio tilto plaukiojims" , ypač kai tempi užkrautą priekabą geru keliu . Ir dirvoj diagonalinė greičiau prasikas , nei radialinė ...  jei yra galymybė , pasistenk kad bent iš tos pusės jos but vienodos , o tas pločio skirtumas manyč nėr jau toks baisinis . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats pirkau 270/95r36 (11.2R36) taurus, tai kainavo po 278 eur su pvm.

O tai buna tu vokietuku su vedamu priekiniu tiltu? Ar pats ka perdares esi?

Siaip jau,neturi didelio skirtumo but, ar padanga keliais cm aukstesne ar zemesne - kol trauka nereikalinga priekinio tilto jungt nereikia. O traukiant dirvoje ratai visada siek tiek buksuoja - tada tas perdavimo nevienodumas issikompensuoja.

Ne vienam traktoriui jis,nera idealus. Net pusantriniam, kurio visi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats pirkau 270/95r36 (11.2R36) taurus, tai kainavo po 278 eur su pvm.

O tai buna tu vokietuku su vedamu priekiniu tiltu? Ar pats ka perdares esi?

Siaip jau,neturi didelio skirtumo but, ar padanga keliais cm aukstesne ar zemesne - kol trauka nereikalinga priekinio tilto jungt nereikia. O traukiant dirvoje ratai visada siek tiek buksuoja - tada tas perdavimo nevienodumas issikompensuoja.

Ne vienam traktoriui jis,nera idealus. Net pusantriniam, kurio visi ratai vienodi - nes del skirtingu apkrovu priekiui ir galui padangos skirtingai pasispaudzia ir perdavimo nevienodumas atsiranda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau ant kiek aktualu tokiam mažam traktoriukui , bet didesniem , sumontavus radialine ir diagonaline ant vienos ašies atsirand toks kaip "galinio tilto plaukiojims" , ypač kai tempi užkrautą priekabą geru keliu . Ir dirvoj diagonalinė greičiau prasikas , nei radialinė ...  jei yra galymybė , pasistenk kad bent iš tos pusės jos but vienodos , o tas pločio skirtumas manyč nėr jau toks baisinis . 

Papasakokit kaip isgreitinot savo kurini,o tas ford 1,6 kaip ten buves :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...