Jump to content

Vidutinio ukio technikos parinkimas


Evv

Recommended Posts

Sveiki Ukininkai,

As esu is Kauno, gyvenime neesu dirbes zemes ukio darbuose, bet taip gyvenimas susikloste, kad studijuoju specialybe susijusia su zemes ukiu.

O esme yra tokia, reikia parasyt darba susijusi su vidutinio zemes ukio technikos parinkimu. As jusu neprasau parasyt darbo ar panasiai. Tiesiog gal galetumete padeti ir pasakyt, kokia technika priskiriama vidutiniams ukiams, i ka atkreipti demesi?

Buciau labai dekingas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man destytojas sake kad Lietuvoj 50-80ha yra vidutinis ukis, o tema: Vidutiniudydžio ukių technikos parinkimo kriterijai.

Reik info apie traktorius kurie yra priskiriami vidutiniam ukiui

ant tokio ukio,jei jis augalininkystes,sociai mtz.su turbina smagiau.toliau plugas 3korpusu vartomas arba4paprastas.germinatorius,arba graziau vadinasi priessejinis dirvos idirbimo agregatas.sejamoji 4metru plocio.trasu barstytuvas,purkstuvas 12m plocio.dar skutikas 3m plocio pabiroms daiginti.sitie padargai pagrindiniai.+kombainas ir pora priekabu.

o tai virs 80ha jau stambus ukis tipo skaitosi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man destytojas sake kad Lietuvoj 50-80ha yra vidutinis ukis, o tema: Vidutiniudydžio ukių technikos parinkimo kriterijai.

Reik info apie traktorius kurie yra priskiriami vidutiniam ukiui

Ta tavo darba galima trimis sakiniais parasyt, arba postringaut tiek kiek siam forume jau prirasyta. Kaip suprast info apie traktorius? Cia apie agrotechninius reikalus ar apie mechanika snekam? Pvz. MTZ820 yra 80ag. traktorius, 4 ratu pavara, darbinis velenas, nesinchronizuota pavaru dez...ir t.t.? Ar reiktu sakyt: vidutiniam ukiui galima priskirt MTZ820. Toks traktorius su X padargu padaro Y ha ir pan. ir t.t. ?

Kai pavyks protingai paklaust, tai gal ir atsakymu protingu sulauksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man destytojas sake kad Lietuvoj 50-80ha yra vidutinis ukis, o tema: Vidutiniudydžio ukių technikos parinkimo kriterijai.

Reik info apie traktorius kurie yra priskiriami vidutiniam ukiui

ant tokio ukio,jei jis augalininkystes,sociai mtz.su turbina smagiau.toliau plugas 3korpusu vartomas arba4paprastas.germinatorius,arba graziau vadinasi priessejinis dirvos idirbimo agregatas.sejamoji 4metru plocio.trasu barstytuvas,purkstuvas 12m plocio.dar skutikas 3m plocio pabiroms daiginti.sitie padargai pagrindiniai.+kombainas ir pora priekabu.

o tai virs 80ha jau stambus ukis tipo skaitosi?

Kokio plocio tada sejamoji 250, 500 ... ha?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man destytojas sake kad Lietuvoj 50-80ha yra vidutinis ukis, o tema: Vidutiniudydžio ukių technikos parinkimo kriterijai.

Reik info apie traktorius kurie yra priskiriami vidutiniam ukiui

ant tokio ukio,jei jis augalininkystes,sociai mtz.su turbina smagiau.toliau plugas 3korpusu vartomas arba4paprastas.germinatorius,arba graziau vadinasi priessejinis dirvos idirbimo agregatas.sejamoji 4metru plocio.trasu barstytuvas,purkstuvas 12m plocio.dar skutikas 3m plocio pabiroms daiginti.sitie padargai pagrindiniai.+kombainas ir pora priekabu.

o tai virs 80ha jau stambus ukis tipo skaitosi?

Kokio plocio tada sejamoji 250, 500 ... ha?

tai kad 2 metru prie belaruso irgi nekaip atrodo.4metrai pats tas manau,tik aisku paprasta be dirbimo.o 500ha gerai ir 3metru su visais bajeriais uz kokius200 000 :eusa-hand:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man destytojas sake kad Lietuvoj 50-80ha yra vidutinis ukis, o tema: Vidutiniudydžio ukių technikos parinkimo kriterijai.

Reik info apie traktorius kurie yra priskiriami vidutiniam ukiui

Ta tavo darba galima trimis sakiniais parasyt, arba postringaut tiek kiek siam forume jau prirasyta. Kaip suprast info apie traktorius? Cia apie agrotechninius reikalus ar apie mechanika snekam? Pvz. MTZ820 yra 80ag. traktorius, 4 ratu pavara, darbinis velenas, nesinchronizuota pavaru dez...ir t.t.? Ar reiktu sakyt: vidutiniam ukiui galima priskirt MTZ820. Toks traktorius su X padargu padaro Y ha ir pan. ir t.t. ?

Kai pavyks protingai paklaust, tai gal ir atsakymu protingu sulauksi.

Tema yra aiski parasyta "Vidutinių dydžio ūkių technikos parinkimo kriterijai"., bet is sitos temos turiu issivest dalyka kuri ismoksiu daryt rasant sita darba, mano tikslas : ismokti teisingai parinkti technika vidutiniam ukiui. Poto turiu issivesti du dalykus pagal kuriuos rinksiu optimaliausia technika vidutiniam ukiui:

1. Technine charakteristika

2. Finansine puse

Atsiprasau, kad galbut anksciau neteisingai uzklausiau jusu. Manau dabar teisingai viska parasiau.

Noreciau paklaust ar pagal teisingus kriterijus rinksiu technika? Ir kokia technika patartumet rinktis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...