Jump to content

idomu ka masto tie kolegos kurie jau apsejo nemazai


stauga

Recommended Posts

Tie kas pasejo maziau narvuojasi, negu tie kur nesejo. Viskas bus gerai , orus gerus pranesa ,mieziam,kvieciukam.Aisku kas rapsa sejo, tai neaisku? Del mieziu normos, pirma,reikia ziuret daiguma, antra,tukstancio grudu mase, Trecia, kokia veisle,kaip ji krumijasi.Visa tai zinant galima pasakyt kiek reikia kg/ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grįžau iš lauko apžiūrėjęs prieš savaitę pasėtus miežius.Šaknis išleidę gražias,manau jau blogo neturėtų nutikt.Dar reik tik šilumos ir tuoj išlystų viršun.Dėl normos tai arimas viską išdėstė,sėkla šiemet smulkoka,reikėtų pasiskaičiut masę.Aš ir būsiu padauginęs,nes kai anksti sėjau buvo nemažai abejonių,o tikriausiai bus be reikalo tas padaryta.Sėju "Henni",krūmina labai gerai,kai pasėjau pirmais metais buvau nustebintas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Heni, ipatynga veisle, del krumijimosi. Jei jos pasesi 200kg/ha su normaliu daigumu ir grudu mase normalia, tai kulsi vien siuksles. Siaip veisle labai derlinga ,normaliai pasejus.

o pvz Barke veisles kokia norma reiktu seti?1000 grudu 43g sveria. seip man Agrochemos konsultante patare po 5500 mln daigu tai gaunasi apie 240-250 kg/ha. seip mes visada po tiek sedavom. O tai negi nesumazeja derlius sejant ten po 180 kg ?taigi jie labai reti bus tada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jus paskaiciavot, kad is vieno grudo isauga vienas stiebas.Taip nebuna. Blogiausia kumijasi kvieciukai skaito 1 prie 1,5 . Mieziai krumijasi gerai, o kai kurios veisles labai gerai. is vieno stiebo 3, 4, 5 ugliai priklausomai nuo veisles ir nuo pasejimo tankumo , jis negali daugiau krumytis, jei nera vietos. Jei yra keturi stiebai tai nereiskia , kad visose bus varpos. Jei truksta maisto medziagu ar sausra ,augalas pats atmeta salutinius stiebus, tam kad isaugint pagrindine varpa. Ponui, Dariui, siulyciau barke pasiset po 170kg/ha ,pabandymui tada ir pamatysi rudeni rezultatus. idomu butu suzinot achemos konsultantes pavarde , kas cia taip protingai patarineja, gal but su seklos daigumu kazkas negerai. Netreskit grudais zeme, tikrai tai yra per brangu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus tai tik vienas oligarchas rimtai dirba jau. Sėja rapsą berods pirmiausiai. Aš ryt pradedu kvietrugius bert. Norėčiau patarimo dėl rapsų. Turiu 10 ha šiukšlynų tokių. Kaip manot ar verta būtų juos nupūst roundapu ir gegužės pradžioj pasėt rapsą?. 5 ha netinka žieminiams javams, nes užmirksta, taip kad pūdymui nelabai noriu palikt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano mieziai jau sudygo, tiesa stiebo dar nera, bet saknu sitema jau vystosi, barke siemet sejau 150 kg i ha, siaip mieziams labai geras vaistas- cikocelis, jei matai,kad perreti 0,5 klitroi hektara pataisovaizdeli kardinaliai

Man cikocelis padeda, ne vien miežiams bet ir vas. kviečiams kadangi žemės nėra labai našios .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...