Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.


MTZokas

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

piktina mane pavadinimas jaunųjų ūkininkų įsikūrimas,vadinkim daiktus tikraisiais vardais-jaunųjų pseudoūkininkų tėvų ūkių ūkių modernizavimas.Tokių jaunųjų ūkininkų žinau daug,kurie darbuojasi užsienyje ar mieste,o realiai ūkininkauja tėvai.Nesuprantu kodėl nma nepadaro vieną kartą tvarkos toje absurdo programoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip nepažeidė,sutinku,bet tada ir programą reikėtų vadinti tikru vardu,kam apsimetinėti,kad remiami naujai besikuriantys.Aš pats iš tėvų 2009m paveldėjau ūkį ir gavau JŪ paramą,bet aš realiai ūkininkauju,nes tėvai visiškai nebesikiša,o yra daug tokių kur jaunieji ūkininkai tik ant popieriaus.Nežinau nė vieno jaunojo ūkininko kurio tėvai nebūtų ūkininkai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip nepažeidė,sutinku,bet tada ir programą reikėtų vadinti tikru vardu,kam apsimetinėti,kad remiami naujai besikuriantys.Aš pats iš tėvų 2009m paveldėjau ūkį ir gavau JŪ paramą,bet aš realiai ūkininkauju,nes tėvai visiškai nebesikiša,o yra daug tokių kur jaunieji ūkininkai tik ant popieriaus.Nežinau nė vieno jaunojo ūkininko kurio tėvai nebūtų ūkininkai.

Aš galėčiau užsipulti,tave,kad tau bepigu juk iš tėvu viską gavai. Esu būtent tas atvejis apie kuri neteko girdėt, kad nuo 0, be jokių ūkininku tėvu kuriu ūkį. Ir pasiėmiau parama. Jei jau pagal tave mąstant, tada reiktų nefinansuoti besikuriančių ūkininku perėmusiu žemes iš tėvu, tada tikrai butų besikuriantys, bet ir tamsta nebūtum gavęs paramos. Tad nepavyduoliauk, taisyklių sukurti idealiu neįmanoma sukurti, visad kazkas liks nepatenkintas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tame ir esmė,kad reikėtų remti pradedančiuosius nuo nulio,arba tuos kuriems tėvai atiduoda ūkį realiai,o ne ant popieriaus ir tas ūkis turėtų būti nedidelis,nes žinau ne vieną atvejį kai stambūs ūkininkai per jū programą pasipildo savo technikos parką,o sūnus sėdi kokioje anglijoje.Dabar paramą gauna tie kurie ir taip daug turi,o tokių kaip tu yra tik vienetai ir nepurkštauk ant manęs,nes pagal tavo retoriką neatrodo kad pradedi nuo nulio,nes užstoji ne savo lygio ūkininkus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,ka bandysiu ir as pradeti ukininkauti..viskas bus nuo nulio..pradejau isigyjineti zemes -jau issinuomavau 15 hektaru ,dar tvarkausi dokumentus issinuomavimui dar 5 hektaru...bandysiu dalyvauti sioje paramoje ...megstu issukius ,ir noriu dirbti sau..vistytes mesines ir dedekles -pradesiu nuo ju...ziuresim kaip seksis..susiradau konsultantus Innoera ....

vienu zodziu sveiki :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,ka bandysiu ir as pradeti ukininkauti..viskas bus nuo nulio..pradejau isigyjineti zemes -jau issinuomavau 15 hektaru ,dar tvarkausi dokumentus issinuomavimui dar 5 hektaru...bandysiu dalyvauti sioje paramoje ...megstu issukius ,ir noriu dirbti sau..vistytes mesines ir dedekles -pradesiu nuo ju...ziuresim kaip seksis..susiradau konsultantus Innoera ....

vienu zodziu sveiki :)

O kam tiek žemės vištom? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Ar galėtumėte man paaiškinti kaip yra apskaičiuojamas SGV? Tarkim gyvulininkystės ūkyje yra laikoma 20 vnt. karvių žindenių, 18 vnt. šiais metais gimęs prieauglius ir 17 vnt. pernai metais gimęs prieauglius. Koks yra skaičius SGV ūkyje ir kaip jis apskaičiuojamas?

 

Iš anksto dėkoju už pagalbą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...