Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.


MTZokas

Recommended Posts

Pasibedavosiu as ir. Kaime parduoda 2ha zemes, dabar tokios taisykles kad nedeklaraves negali jos pirkti, tai kaip man jaunam nupirkti, kad nesiskaitytu padalytos valdos? Kitas dalykas, zeme perrasau negiminaiciui tevu, tada ant saves persirasau ir tada jau nepadalinta valda skaitos? 

Pasidomėk plačiau, kokios taisyklės, kaip jaunam pirkti, o paskui bėdavok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Forume bendraujame mandagiai ir neįžeidinėdami vienas kito  :icon-exclaim:

2. Nustokit tikėt tuo, ką dabar sako kažkoks NMA klerkas. Jis niekada neatsako už savo žodžius.

As tikrai su niekuo nesipykstu. Visi turi zinot savo vieta, o isskirtiniu nera..

Kad sis Bernotas gali nusisapaliot tai girdejau jau ne is vieno. gal jie taip nori sutaupyti pinigu uz tiesiogines ismokas tad ir neskuba jie nieko tiesiog leidzia gandus.. primeskit 1000 pafeiskeju bent 500 dar kazko tikesis vidutiniskai 10h turi tai apie 4k eur vienam, tai 500 x 4000= 2mln eur sutaupytu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Is kur cia 4k euru? Gan dideles ismokos turet but :D

tai paskaiciuok

tiksliai nepasakysiu dabar bet yra taip plius minus keli eur

uz 1h

100 eur pagrindine ismoka gauna visi

+50e jaunajam

+50e nederlingom

+50e uz pirmus 10h

pagall siuos faktus geriausia nieko nedaryti ir kaimynui duoti tik nusisienauti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nzn is kur cia istrauket kad as pasodinau braskyna:D ????

jei tureciau lesu hektara uzsodinti tai i parama butu nusispjaut. Kad pasodinti braskynus reikia pirma zeme idirbti o tai ne per menesi pasidaro.

Kolega, nieko aš nekritikuoju ir nieko aš nemokinu, bet pats prieš 5 metus pradėjau braškyna nuo 10arų su nulinėmis investicijomis, šiai dienai turiu tokį ūkį kokio man reikia.

Beje kai pradėjau auginti tai maniau kad beveik viską žinau, bet per tuos penkis metus supratau, kad su kiekvienais metai vis daugiau neaiškumų.

Nenusimink jei negausi paramos braškyną tikrai galima pradėti nuo nulio su nuliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Berontas yra kas? NMA atstovas. 

O sprendimus kas priima? ŽŪ ministerija.

Nepasitvirtinus jo žodžiams bus pasakyta, sorry, ŽŪ ministrė kitaip nusprendė.

Beja, pernai ar tik ne iš NMA pradėjo eiti kalbos, kad JŪ reik pasėlius deklaruot. O kas iš to gavosi? Kas liko kaltas?

Jeigu ir rinktu siais metais dar karta paraiskas jus manot kad bus lengviau? Jeigu dabar buvo virs 1300 paraisku tai bus 1000 is dabar ir dar 1000 nauju, nes kaip visi matote reikalavimai yra niekiniai ir dalyvauti gali kas nori...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu ir rinktu siais metais dar karta paraiskas jus manot kad bus lengviau? Jeigu dabar buvo virs 1300 paraisku tai bus 1000 is dabar ir dar 1000 nauju, nes kaip visi matote reikalavimai yra niekiniai ir dalyvauti gali kas nori...

Pritariu, neaisku kokia suma bus skyriama rudeniui, tai sansu gaut labai mazai. Reiktu gerai pagalvot, kad geriau deklaruot ir eiti i modernizavima salygos jauniesiems tikrai geros :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone turi skirti tiems kas šiais metais ėjo ir uždeklaravo , o ne tiems kurie tik mėgsta ,,sofą'' ....................

Nuomones isvys niekam nerupes, o ipac klerkams. Beto cia das deklaravimas svarbu ne nma o ES tarybai , nes jie pinigus skiria o lietuvoj nma padalina tik. Ir jei zum nieko nepasake jog gausit daugiau pinigu tai ir viskas. Neber cia ko laukia deklaruoji ir guli ant sofos saau patenkintasIR po biski dirbi jeinoro yra. Be to neturesi begales isipareigojimu ir patikrinimu... taip kad cia dar neaisku kas islos ar gave parama ar ne. Kaip lengva ranka skire paramas, taip pat lengvai gali ir paimt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skambinausi, tai kaip ir jokiu lengvatu zemes pirkimui jauniem nera, reikia nuoma registru centre susirasyti, tada kaip ir turesi pirmumo eile pries kaimynus  pirkti.

Klausi apie žemės pirkimą, kaip pirkti jei neesi deklaravęs, o toliau dėstai apie pirmumą...

Žemės pirkimui jaunajam, nereikia deklaracijų už tris metus, jaunasis negauna pirmumo prieš kaimynus ar naudotojus, yra kiti atvejai kaip yra pirmumas. Pirkti žemę gali ūkininkas iki 10ha, be leidimų iš nžt, jei daugiau tada reikia leidimo. Laiškų siuntinėjimas gretimybėms išlieka visais žemės pirkimo atvejais, išskyrus jei esi naudotojas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar toks klausimas kaip taip yra, buvau deklaruoti plotu ir suvedus duomenys kompiuteryje išmetė lentele, kad atitinku pagal viską "Jaunojo ūkininko programai", nors NMA darbuiotojojai teige kat aš jau pernai esu deklaravęs ir į paramą nepretenduoju, bet darbuotojas deklaravęs man negalėjo suteikt daugiau informacijos tik, kad sakė neseniai buvo kažkokie pakitimai. Tai kas ką gal daugiau žino apie tai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...