Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.


MTZokas

Recommended Posts

Man tai NMA raštu atrašė kad panauda nėra valdų pasidalinimas,tik neaišku ar mčiutė turi visą žemę išnuomuot pagal panaudą ,ar gali ir sau valdos neišregitravus dalį žemės pasilikt ir toliau deklaruot  Man tai perašė pagal panaudą ne visą žemę,dalį žemės ir toliau močiutė deklaruos Tai gal kas žinot ar čia viskas gerai bus?

Nevisa, kiek nori tiek ir surasot panauda, kalbu apie padovanota/parduota zeme is giminiu valdu. Jei ji nevisa padovanota/parduota, tada bus valdu padalijimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas renka maziau nei 80 sansu nera ir nebus. Cia nera nei vilties, nei durniu motynos. Nera ka diskutuot placiau, pamatysit.

 

Deja ir aš taip manau...nors labai noreciau, kad butu kitaip..... :( Nebent spetu dar karta paskelbt paraisku priemima.... bet jau musu atveju net prie geriausiu noru neimanoma gaut daugiau balu.... yra kaip yra....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai NMA raštu atrašė kad panauda nėra valdų pasidalinimas,tik neaišku ar mčiutė turi visą žemę išnuomuot pagal panaudą ,ar gali ir sau valdos neišregitravus dalį žemės pasilikt ir toliau deklaruot  Man tai perašė pagal panaudą ne visą žemę,dalį žemės ir toliau močiutė deklaruos Tai gal kas žinot ar čia viskas gerai bus?

Na jei taip galima tai Kazinau...mano situacija kad, dali padavanojo kita panaudos sutartim ir ji zemes seniai nedirba ir nedeklaruos.. taip pat pazimejimo ukio valdos nebereiks niekad..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip negalima, nei ukio perimt nei valdos perimt galima, reikia naujai abu kurt, nes aiskiai parasyta, nebent zmogus zodziuose susipyne

prasau nesneketi jei nezinai tiksliai! Aiskiai NMA atsake, jei perleidziamas visas ukis su valda, valdu padalijimo NERA! Specialiai toks klausimas buvo uzduotas nes zmogui yra tokia situacija kad tevai jau senyvo amziaus, ir labai mazai tikimybes kad jie dar pajegs ukininkauti 5 metus kol sunui isipareigojimai baigsis, todel ir buvo uzklausta NMA sito, ir atsakymas buvo kad tokiu atveju valdu padalijimo nera.

Nebent tu aiskini kad visa uki perrimi ir savo valda uzregistruoji o jie isregistruoja uki ir valda, tai cia jau savaime suprantami dalykai kurie yra suristi tarpusavyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prasau nesneketi jei nezinai tiksliai! Aiskiai NMA atsake, jei perleidziamas visas ukis su valda, valdu padalijimo NERA! Specialiai toks klausimas buvo uzduotas nes zmogui yra tokia situacija kad tevai jau senyvo amziaus, ir labai mazai tikimybes kad jie dar pajegs ukininkauti 5 metus kol sunui isipareigojimai baigsis, todel ir buvo uzklausta NMA sito, ir atsakymas buvo kad tokiu atveju valdu padalijimo nera.

Nebent tu aiskini kad visa uki perrimi ir savo valda uzregistruoji o jie isregistruoja uki ir valda, tai cia jau savaime suprantami dalykai kurie yra suristi tarpusavyje.

na as tik turejau omenyje, kad jus teigiat, kad galima visa zeme perpirkt is giminiu, siame klausime neturiu nuomones, nes nezinau. As pataisiau nebe valdu dalijomo klasimuos, o paciam paraiskos gavimo klausime. Paminėjai, kad galima visa uki perimt . Tai negalima, nes jei kuri uki, tu negali perimt is kazko ukio, nes tai jau ne ukio kurimas. Valdos irgi negali perimt, nors nesu tikras ar isvis tai imanoma, galima tik paciam nauja valda kurti, tai turejau omenyje :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai dabar klausimas tik toks kyla, ka daryti toliau, negavusiems paramos, deklaruoti ar ne zemes. Visumoje atsizvelgiant ir i grudininkus kad bent jiems kazkokia galimybe butu gauti parama butu sazininga bent jau su 70 balu patvirtinti visiems, o dabar tai vejai kazkokie gaunas.

Kad Jusu zodziai issipildytu!!!! Cia visi "ant karstuju" kalbejo apie peticija ir t.t. Jau visi susitaike? Ar laukiam stebuklo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad turi kazka zum tai faktas, bet ar daris. Prisiminiau dar toki dalyka kad musu valdzia gyresi jog Lietuvoje didziausia parama o tuo tarpu Latavijoj 40k eur ir Lenkijoje tik 25k eur..tai cia yra dar viena is problemu. galetu sumazinti bent 30% parama, arba dasimoketi savo lesomis. Man asmn. tai nors ir puse uztektu o kita dali galeciau skolint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad turi kazka zum tai faktas, bet ar daris. Prisiminiau dar toki dalyka kad musu valdzia gyresi jog Lietuvoje didziausia parama o tuo tarpu Latavijoj 40k eur ir Lenkijoje tik 25k eur..tai cia yra dar viena is problemu. galetu sumazinti bent 30% parama, arba dasimoketi savo lesomis. Man asmn. tai nors ir puse uztektu o kita dali galeciau skolint.

Man irgi nors puse, labai daug pagelbetu!!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi butu smagu jai gauciau tai kuo daugiau o jai ne gauciau tai nors kiek ir is kur.yra duotos taisykles buvo duotas laiko tarpas visiems vienodas reikejo suktis o ne verkti po to.jau atsibodo skaityt tas nesamones.jai koks zmogus seks tema nuo pradziu tai maziausiai 100 puslapiu skundu ir keli puslapiai tik i tema.tokias temos as nedaskaityciau.yra skundu kampelis ten rinkites bendraminciai ir bendraukit.as irgi nesu cia koks turtuolis kaip ir didzioji dauguma lietuvoj ir is paskutiniuju stengiausi kad tik kuo daugiau balu surinkciau,ir nesitikejau kad konkurencija bus maza.norintiems gauti nors kiek yra modernizavimas prasom ten keliauti.yra smulkiu ukininku parama ir dar visokiu kitu budu.tad pakelkit uzpakaly ir stenkites

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi butu smagu jai gauciau tai kuo daugiau o jai ne gauciau tai nors kiek ir is kur.yra duotos taisykles buvo duotas laiko tarpas visiems vienodas reikejo suktis o ne verkti po to.jau atsibodo skaityt tas nesamones.jai koks zmogus seks tema nuo pradziu tai maziausiai 100 puslapiu skundu ir keli puslapiai tik i tema.tokias temos as nedaskaityciau.yra skundu kampelis ten rinkites bendraminciai ir bendraukit.as irgi nesu cia koks turtuolis kaip ir didzioji dauguma lietuvoj ir is paskutiniuju stengiausi kad tik kuo daugiau balu surinkciau,ir nesitikejau kad konkurencija bus maza.norintiems gauti nors kiek yra modernizavimas prasom ten keliauti.yra smulkiu ukininku parama ir dar visokiu kitu budu.tad pakelkit uzpakaly ir stenkites

O čia tu neteisus,.Daug yra tokių kurie  stengėsi,surinko visu įmanomus balus.Ir kalti tik tuo kad gyvena normalaus derlingumo rajonuose  Tikrai ir ten reikia jaunųjų ūkininkų.Ir daugelis investavo nemažai ,kad tik surinktų visus arba kiek galima daugiau balų Gaila ir prarastų pinigų ir neaišku ką su ta įsigyta žeme reikės daryti Aišku ir valdžia kalta dėl susidarusios tokio neaiškios padėties  O čia-imkit paramą,valstybė padės įsikurti..Žodžiu apgavo .Ir labai skaudžiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va va, jau kitiems ir pusės užtektų. Pasiūlymų atsiranda mažinti intensyvumą... Buvo seniai aišku, kad visiems lėšų neužteks. Vienkartinių nosinaičių pardavimai turėtų dabar šoktelti. 

Minimalius balus renkame, tačiau jokių laiškų dar negavom, tik skambutį iš VMI, kad tikrina. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi butu smagu jai gauciau tai kuo daugiau o jai ne gauciau tai nors kiek ir is kur.yra duotos taisykles buvo duotas laiko tarpas visiems vienodas reikejo suktis o ne verkti po to.jau atsibodo skaityt tas nesamones.jai koks zmogus seks tema nuo pradziu tai maziausiai 100 puslapiu skundu ir keli puslapiai tik i tema.tokias temos as nedaskaityciau.yra skundu kampelis ten rinkites bendraminciai ir bendraukit.as irgi nesu cia koks turtuolis kaip ir didzioji dauguma lietuvoj ir is paskutiniuju stengiausi kad tik kuo daugiau balu surinkciau,ir nesitikejau kad konkurencija bus maza.norintiems gauti nors kiek yra modernizavimas prasom ten keliauti.yra smulkiu ukininku parama ir dar visokiu kitu budu.tad pakelkit uzpakaly ir stenkites

Sakai REIKĖJO SUKTIS :icon-smile: .Tai kaip reikejo suktis jei mano zemės derlingose vietose? kaip suktis jei mano sritis augalininkyste ir per šituos du negaunu 35 balu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu,dejuojat, kad skriaudžia pradedančiius, o norit per augalininkyste eit....tai kaip nuo nulio galit į augalininkyste eit?juk su 50 000 tik traktorių nusipirksite, o kur visa kita technika??? Tikrieji besikuriantys daržininkyste,ar sodininkystė eina, nes mažiau tehnikos reikia ir automatiskai renka aukštesnius balus.tai kur čia jūsų Parama didiesiems ūkininkams ir t.t.??????? Patys kuriates ant tėvu,seneliu bagažo ir ant kitu dar varto....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Eik i gyvulininkyste tada kas draude,jai taip sunku augalininkystei ir balu mazai duoda ir darbo tiek daug arba isvis reikejo i parama nepredenduot jai matai kad mazai balu surenki.sita parama butent tokia,kita parama gal bus kitokia,buvo gruodzio menesy dar kitokia ko ten nejot ir aplamai kazkaip nesinori nei paciam nuotaikos gadintis nei kitam gadinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu,dejuojat, kad skriaudžia pradedančiius, o norit per augalininkyste eit....tai kaip nuo nulio galit į augalininkyste eit?juk su 50 000 tik traktorių nusipirksite, o kur visa kita technika??? Tikrieji besikuriantys daržininkyste,ar sodininkystė eina, nes mažiau tehnikos reikia ir automatiskai renka aukštesnius balus.tai kur čia jūsų Parama didiesiems ūkininkams ir t.t.??????? Patys kuriates ant tėvu,seneliu bagažo ir ant kitu dar varto....

O kodel butinai jaunajam, pradedanciam ukininkui butinai pirkt traktoriu uz 50 000? nebutinai imt brangu fenda ar dzoni, galima pasimt gerai vertinama Zetor uz 30 000 o už likusius 20 000 padargu nusipirkt o jei dar truksta padargu galima ir dėvetu nusipirkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad pasiemi senelio 2 ha zemes, kurios senai nedirba, skaitai kad kurimasis ant kito bagazo?? Gal eina kalba kurie pasieme kelis desimtis ha, o neviena, du,turi kazkokios technikoz ir pan.

nemanau kad visi ruoses pirkti traktorius uzvisa paramos suma,yra ir kitu svarbiu pirkiniu be kuriu ukis neklestes, gal priklauso kuo uzsiimsi.

Mazesne parama bet galimybe tarkim isigyti daigus, gyvuliusir issiplesti max.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu nieko ižeisti,bet nejaugi visi pretendentai į paramą valdote šimtus ha, kad tos technikos tokios galingos ir naujos reikia. Man atrodu geriausiu atveju turite po 20-30ha. Tada siūlau pirtkti MTZ'oka, lekstinį skutiką, SK rusiska sėjalka (viskas naudota) ir dirbate . Kai padirbėsite penketą metelių sukrausite kažkokį tai turtą tada ir į modernizavimą nueisite.

Aš čia apie augalininkus

Nesuprantu, kur Jūs matote apgavyste, taisyklės buvo aiškios. Jei yra pretendentu kurie renka 90 ir daugiau balų jie ir gaus, o jei Jūs renkate 70, tai nejaugi Jums atiduoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O čia tu neteisus,.Daug yra tokių kurie  stengėsi,surinko visu įmanomus balus.Ir kalti tik tuo kad gyvena normalaus derlingumo rajonuose  Tikrai ir ten reikia jaunųjų ūkininkų.Ir daugelis investavo nemažai ,kad tik surinktų visus arba kiek galima daugiau balų Gaila ir prarastų pinigų ir neaišku ką su ta įsigyta žeme reikės daryti Aišku ir valdžia kalta dėl susidarusios tokio neaiškios padėties  O čia-imkit paramą,valstybė padės įsikurti..Žodžiu apgavo .Ir labai skaudžiai

Nebijokit, zeme nupirkta, bus kam parduot, plesis jaunieji, ar stambieji ir tikrai paims. Beje uki kuriat ne del paramos. Gausit negausit parama, uki turit kurti , kad jis veiktu ir gyvuotu be jos, o parama tik pades paspartint procesa.

Daug investavot? Kur? Zemes pirkiman? NEGALI BUTI! tai vadintusi dirbtinai tinkamu salygu sukurimui paramai gauti, o juk parasiraset to nedaryti paramoj, taigi vadinasi parama nieko neitakojo nei zemes pirkimo islaidu nei paramos gavimu. Projektas kainavo??? Kas draude patiems rasyti? O jei tam tikros priezastys neleido patys kalti.

Naturaliai kuriau pats uki, ka daryciau ir be paramos, ir visai paramai rasymas man kainavo apie 100euru, puse to kurui, uz vazinejima i konsultacijas, tad nebesekit pasakas, kad daug investavot, projekto rasymas daug nekainavo, o ukio kurimas kainuoja, net ar gauni ar negauni parama, tad siu islaidu nereik skaiciuot.

Valstybe apgavo? niekas neliepe imt ir prasyt paramos, patys raset,cia kaip loterijos bilieta perki, su tikimybe 1/2 laimet, ir pralaimi, tada sakai , kad loterijos rengejai tave apgavo, nes nelaimejai.

PARAMA skirta PADETI ikurti uki, o ne jam ikurti, nes jei del paramos kuriat , tai vadinas lauzot paramos teikimo taisykles, dirbtinai sukuriant salygas gaut paramai. PARAMA sutrumpina ukio pletimasi kokiais 3-4 metais. Ka gave parama tures kitais metais, normalus ukis savo lesom pasiektu per 5 metus, bet visgi jei noro yra , pasiektu.

P.s. niekas dykai pinigu nedalina. Gavus dziaukis, bet neverk ir  praradus.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...