Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.


MTZokas

Recommended Posts

man tai labai patiko NMA asmens kodų reikalavimas

viena močiutė savo asmens koda padiktavo telefonu, po kurio laiko skambina persigandusi, sako tai tu anūkėli ant manęs paskolų prisiimsi :eusa-clap:

aš jai sakau, tai kad banke ne bukapročiai dirba, tokiam amžiui nieks tau paskolų neduos, vos nuraminau

pas kitą močiutę nuėjus, ji pareiškė kad asmens kodo niekam neduoda :icon-rolleyes: , senelio mirties liudyjimo neturi ir net nežino ar jis turėjo asmens kodą :eusa-think:

vos susilaikiau neįrašęs Angelos Merkel ir Vladimiro Putino savo seneliais, manau koks klausimas, toks turėtų būti ir atsakymas

reikalavimas tai topinis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ryt ketinu ir aš priduot paraišką su 90 balu. Teikiant teikiamas verslo planas + paramai paraiškos forma+ visi pridedami dokumentai, ar dar kas nors papildoma? Nesinori antrą kart važiuot.
 

Perbėgdamas dar kartą verslo planą užkliuvo akis už :
 

Ar įsipareigojate investuoti ne mažiau kaip 80 proc. išmokėtos paramos sumos prieš pateikiant pirmąjį (tarpinį) mokėjimo prašymą?

Pagal šį teiginį, jei imu 60 k paramą, tai , gavus 30k pradžioj, kad gaut sekančius 18 k (per 3 etapus) , man pradžioje reikia išnaudot gautus 24k ir galiu prašyt sekančių dar 18k .
O man konsultantai sūdė į galvą ,kad reikia išnaudot visos 80% paramos, tai yra 45k eurus (kai gauti tik 30k +15k savu) , kad gauti sekancius po 30 k gautu, dar 18k. Tokiu būdu išsipūtė didelės skolintos lėšos...
Tai kieno visgi teisybė? Be paskolų ramiau gyvent būtų :)



 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš viso paraiškų pagal šią būseną: 285 vnt.

Bendras užregistruotų paraiškų skaičius (įskaitant atmestas ir vėliau išregistruotas): 577 vnt. 

 

 

 

 

Jau matosi,kad atranka bus didele... Dar ryt tik trečiadienis :)

Kiek sekiau tai grubiai kasdien užregistruoja 200 paraiškų, kaičius nemažas:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ryt ketinu ir aš priduot paraišką su 90 balu. Teikiant teikiamas verslo planas + paramai paraiškos forma+ visi pridedami dokumentai, ar dar kas nors papildoma? Nesinori antrą kart važiuot.

 

Perbėgdamas dar kartą verslo planą užkliuvo akis už :

 

Ar įsipareigojate investuoti ne mažiau kaip 80 proc. išmokėtos paramos sumos prieš pateikiant pirmąjį (tarpinį) mokėjimo prašymą?

Pagal šį teiginį, jei imu 60 k paramą, tai , gavus 30k pradžioj, kad gaut sekančius 18 k (per 3 etapus) , man pradžioje reikia išnaudot gautus 24k ir galiu prašyt sekančių dar 18k .

O man konsultantai sūdė į galvą ,kad reikia išnaudot visos 80% paramos, tai yra 45k eurus (kai gauti tik 30k +15k savu) , kad gauti sekancius po 30 k gautu, dar 18k. Tokiu būdu išsipūtė didelės skolintos lėšos...

Tai kieno visgi teisybė? Be paskolų ramiau gyvent būtų :)

 

neteisingai pakonsultavo jusu konsultantas:) reikia isnaudoti 24 k is pirmuju gautu 30k, tada galesite teikti mokejimo prasyma gauti antra dali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai labai patiko NMA asmens kodų reikalavimas

viena močiutė savo asmens koda padiktavo telefonu, po kurio laiko skambina persigandusi, sako tai tu anūkėli ant manęs paskolų prisiimsi :eusa-clap:

aš jai sakau, tai kad banke ne bukapročiai dirba, tokiam amžiui nieks tau paskolų neduos, vos nuraminau

pas kitą močiutę nuėjus, ji pareiškė kad asmens kodo niekam neduoda :icon-rolleyes: , senelio mirties liudyjimo neturi ir net nežino ar jis turėjo asmens kodą :eusa-think:

vos susilaikiau neįrašęs Angelos Merkel ir Vladimiro Putino savo seneliais, manau koks klausimas, toks turėtų būti ir atsakymas

reikalavimas tai topinis

 

rasote mire arba nebendraujate. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...