Jump to content

Ruloniniai presai (dubliai)


gelezinis

Recommended Posts

Tai ta problema dėl rulono perdavimo senesniuose modeliuose labai aktuali, ji tikrai uzknisa, prikrenta mases ir davikliai vis stabdo darbą. 

Bet dėl to šoninio grėbimo ir galios poreikio, aš nesutikčiau. Tikrai man ta problema nėra aktuali  dirbu su 150-160 arkliu ir tokio uzkirtimo, negalėčiau pasakyti kad vidutiniškai viena per diena turiu, galbūt su centriniu grebimu, laisviau važiuotum, be jokių minčių, ir kogero pats startas rulono butų paprastesnis, na bet aš į pradalge grebiu ne mažiau negu 12 metru, jau centrinis toks grėblys beveik tiek pan kiek presas kainuoja. O 200 arkliu tai ir kuro kiekis vienam rulonui didesnis gaunasi tai tiesiog teikia pagalvoti kam ko reikia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , manttys pranešimas:

Gal sraigių diametras per mažas? Jeigu pirštus sutumpinsi, bus velniava su rinkimu šonuose, irgi ne išeitis. su centrinio vieną kartą teko presuoti, važiuoji kaip durnelis su tusčiu presu kas 8 metus, plius kai žemai nupjauta, nepaima. Rulis gal gaunasi geresnis, bet jau darbas tai padėk Dieve.. 

Jokio durnumo nematau, didini greitį ir tiek. Tikriausiai pats nečiupinėjęs to daikto? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , dumoju pranešimas:

Jokio durnumo nematau, didini greitį ir tiek. Tikriausiai pats nečiupinėjęs to daikto? 

Tik presavęs po centrinio, tai sakau, man visiška nesąmonė, nebent turi žolę po 20-30 rulonų į hą, tada gal ok. bet kai kokie 8 -10, menkas malonumas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , kestoxs pranešimas:

Tai ta problema dėl rulono perdavimo senesniuose modeliuose labai aktuali, ji tikrai uzknisa, prikrenta mases ir davikliai vis stabdo darbą. 

Bet dėl to šoninio grėbimo ir galios poreikio, aš nesutikčiau. Tikrai man ta problema nėra aktuali  dirbu su 150-160 arkliu ir tokio uzkirtimo, negalėčiau pasakyti kad vidutiniškai viena per diena turiu, galbūt su centriniu grebimu, laisviau važiuotum, be jokių minčių, ir kogero pats startas rulono butų paprastesnis, na bet aš į pradalge grebiu ne mažiau negu 12 metru, jau centrinis toks grėblys beveik tiek pan kiek presas kainuoja. O 200 arkliu tai ir kuro kiekis vienam rulonui didesnis gaunasi tai tiesiog teikia pagalvoti kam ko reikia. 

Iš esmės, sąvalku skaičius be reikalo visus tiek baugina, daugiau psichologija čia. Ir taip, ir taip grėbtą presavęs esu. Padaryto darbo kiekis dienos gale visiškai nuo to nepriklauso, ypač žinant, kad stambesnę pradalgę presuojant vistiek reikia kartais sustoti ir laukti vyniojimo procesų pabaigos. Kuro sąnaudas atperka sutaupyta plėvelė bei rulonų tankis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kaip pasakius, konkrečioj situacijoj buvo žemai pjauta. padborscika nuleidau, kad jau arė žeme, bet palei pjovimo krypti vis tiek nesurenka. tai po to jau taikydavau pries kryptį. Greitis 8-10. Nežinau, psichologija ar ne, bet as negaliu sau leisti lekti, jeigu nesurenkama žolė. Su šoniniu tokių nesąmonių niekada nebūną, nes prieš tai pakelia ją visad. Tu gal vartai, tai nesuprasi šitos situacijos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , dumoju pranešimas:

Iš esmės, sąvalku skaičius be reikalo visus tiek baugina, daugiau psichologija čia. Ir taip, ir taip grėbtą presavęs esu. Padaryto darbo kiekis dienos gale visiškai nuo to nepriklauso, ypač žinant, kad stambesnę pradalgę presuojant vistiek reikia kartais sustoti ir laukti vyniojimo procesų pabaigos. Kuro sąnaudas atperka sutaupyta plėvelė bei rulonų tankis.

Priestarauji sau, kalbi apie plonesne pradalge ir daugiau arkliu, o aš apie storesne ir mažiau arkliu, jei grebčiau 12m į viena galėčiau su 120 arkliu sukti ir nebutu jokių uzkirtimu, tas uzkirtimu skaičius jis ant tiek minimalus kad apie ji net neverta diskutuoti, daugiau laiko užima, tas perdavimo nuvalymas, dar man asmeniški pastatymo koja tinkamai ne susireguliuoja, aišku kaip ir normalu ant lygaus stato vienaip ant pakrypimo kalniuku ir nuokalnių kitaip, tai taip ir norisi koja nuimti visai. Aišku čia nuomoniu skirtumas, vieni sako kad arkliu niekada nebus per daug, aš sakau kad veltui arklius vaikyti po laukus neverta nes metu gale matai kad kuro reikia geltono pirktis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , kestoxs pranešimas:

Priestarauji sau, kalbi apie plonesne pradalge ir daugiau arkliu, o aš apie storesne ir mažiau arkliu, jei grebčiau 12m į viena galėčiau su 120 arkliu sukti ir nebutu jokių uzkirtimu, tas uzkirtimu skaičius jis ant tiek minimalus kad apie ji net neverta diskutuoti, daugiau laiko užima, tas perdavimo nuvalymas, dar man asmeniški pastatymo koja tinkamai ne susireguliuoja, aišku kaip ir normalu ant lygaus stato vienaip ant pakrypimo kalniuku ir nuokalnių kitaip, tai taip ir norisi koja nuimti visai. Aišku čia nuomoniu skirtumas, vieni sako kad arkliu niekada nebus per daug, aš sakau kad veltui arklius vaikyti po laukus neverta nes metu gale matai kad kuro reikia geltono pirktis. 

Man užkirtimai neaktualu, žmogus klausė - aš atsakiau. Per sezoną porą kartų apsižioplinęs užkišu, tai nematau problemos. Kalniukų neturi kaip suprantu? Vyniodamas ruloną 8km/h į kalniuką tikrai su 120 neįroposi sklandžiai, gali nepasakot, su 145 sukau, o dabar su 190.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
prieš 55 minutes , niino pranešimas:

Kiek mokate uz dublio draudima ir kur draudziantis nuo vagysciu, ugnies, uzsidegimo ir t.t. kasko ?

Nes cia vieni skaiciuoja nusidevejima, o if'as be nusidevejimo.

BTA, bet dabar pažiūrėjau, kad su nusidėvėjimu. Šiaip įdomu kaip mokėtų, jeigu savaime užsidegtų, ar nebūtų kaip su kombainais (kalbu apie senesnius presus)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , niino pranešimas:

Dega ir dar kaip, sake siemet ar praeitais metais pradzioje naujas sudege, bet draustas buvo. Vienas su rankiniu stabdziu uztrauktu sugebejo vaziuot ir sudege, kitiem vakare presuojant siaudus irgi nuo ratu pradejo degti. Na esme buna tokiu variantu ir cia LT.

Tai va va, žmogaus klaida, bet dažniausiai mašina čia nekalta. Mano istorija irgi vos nesibaigė liūdnai. Buvau nuėmęs stabdžių žarnas ir sudėjau primityvia logika - kairė žarna jungiasi į kairę prie traktoriaus, dešinė - į dešinę. Po pirmo pristabdymo aišku stabdžiai nebeatšoko. Lauke išlipu koją nusileisti - dūmai rūksta, kvapas žiaurus. Žiūriu, kad šalia tvenkinys, sakau jei ką, liuobsiu tą presą į tvenkinį :D bet per 20 min atvėso ir viskas baigėsi laimingai. Tiesa, buvo pavasaris, viskas švaru ir t.t.kaladėlės užrūdiję, ne taip gerai trynėsi. Gyveni ir mokaisi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, niino pranešimas:

Kai atveze fusiona iskart sako apsidrausk jei degtu, nes tokiu atveju LT buvo ir draudimas kompensavo pilna kaina + paliko ant detaliu presa.

Tad ir galvoju gal dabar draustis if'e nes ten nusidevejimo netaiko, o sudegus pilna kaina atiduotu turbut.

Sveikinu su pirkiniu ;) Tai kiek brangiau gavosi už welgerį?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi su fusionu  presuojant vos neuzsidege . Traktoriui oriniu stabdziu slanga itruko slegis nukrito  bet ne visai dingo taip stabdziai ne iki galo  uzsistabde .islipus pakeist pleveles jau dumai ruko nuo ratu ,o ten mases uzsidegimui pakankamai visad buna taip kad kiek girdejas daugiausia kyla gaisrai butent kazkur nuo ratu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dega ne tik nuo stabdziu, guoliu, dirzu ir t.t. Esme kad presuojant karsta diena sausa mase gaunasi daug labai smulkios degios frakcijos, o ji dega kaip parakas, pridekim tepalo, dazu ir maza kibirkstele ir veja - fakelas. Class dublis laimingai pradejo rukti nuo volo kraste esancio valytuvo (skardele) susidevejimo, kuri izvelgti kiekvieno presavimo pradzioje tiesiog neimanoma. Gerai kai geri kaimynai salia lauka skuta, o tai butu reikeje ziureti kaip 20 ha siaudu dega ir ieskotis naujo preso.

Turiu viena namie kombaina sudegusi - prasisukes dirzas ir pelai (nors praustas is ryto buvo), symet irgi nuo to pacio dirzo buvo pagave - spejom uzgesinti neisisiubavus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...