Jump to content

Ruloniniai presai (dubliai)


gelezinis

Recommended Posts

prieš 30 minutes , arciu555 pranešimas:

Welgeriai dubliai bugniniai,o kiek matau is pasisakymu dirbanciu su Class tai Classui niekaip neiseina padaryti gerai laikancio voztuvo. Deutz Fahr,Vicon,JD padare ,o Classams neiseina.....

Na naujasniu welgeriu dubliu yra ir diržinių. Dėl to ir klausiu kurįlengviau trauktų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , manttys pranešimas:

nusipirk rimta paprasta presa ir pasisamdyk vyniotuva pagelbet kelias dienas.

Tame bėda ir yra vyniotuvo aplinkui niekas neturi vien tik dubliai kuriuos prisikviest sudėtinga ir kainos kandžiojasi su plėvele ir smulkinimu pašo po 12-13eur o šiena šiaudus po 6-7 man jau daros brangu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Jonas1995 pranešimas:

Welgeriui reikia sveikatos. 180 AG, darbinis ant Eco , į kalną tikrai jaučiasi. Su krone dubliu presuodavo MTZ 952.3, labai daug nedaspaustu būdavo.

Kad nedaspausti tai yra n priezasciu, preso transproterio nusidevejimas arba presuotojas prastas ir t.t...  

Mano nuomone geriau nieko nerasi prie belaruso nei krone arba dirziniai presai lieka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, remis30 pranešimas:

Tame bėda ir yra vyniotuvo aplinkui niekas neturi vien tik dubliai kuriuos prisikviest sudėtinga ir kainos kandžiojasi su plėvele ir smulkinimu pašo po 12-13eur o šiena šiaudus po 6-7 man jau daros brangu

Nežinau kurioje dalyje ten gyveni, bet žmonėm, kurie suka didesnius kiekius, kaina yra 5.50 + užsakovo plėvelė ir tinklelis. Šita kaina yra apie Skaudvilę, Lomius. Su 600 plėvelinės prisikviesti negali būti sunku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, manttys pranešimas:

Nežinau kurioje dalyje ten gyveni, bet žmonėm, kurie suka didesnius kiekius, kaina yra 5.50 + užsakovo plėvelė ir tinklelis. Šita kaina yra apie Skaudvilę, Lomius. Su 600 plėvelinės prisikviesti negali būti sunku

Matai prisikviesti eina tik kai reikia nevisada

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Andrew pranešimas:

Pas mus apie silute 15 e su parvezimu ir ju plevel, tinkliuliu o jeigu viska savo turi tai 7 e rulis.... Tai man presas per pirma jau sezona 7000 sutaupe atmetus savikaina ruliu...

7 e yra gerokai per daug. Šiaip esu paskaičiavęs, kad apie 4.5 eur/rulis tauposi žmogui nevertinant technikos remontu ir nusidėvėjimo. Taigi, standartiniam dubliui uz 30 k reikia susukti 6667 rulio plius reikia atitinkamo traktoriaus, operatoriaus, dalių. Kiekvienas pagal savo kiekius pasiskaičiuoja, kiek jam tai apsimoka ar neapsimoka. Esu matęs visokių pavydžių, vieniems savas daiktas pasiteisino, kitiems tik grandinė ant kaklo tą sezoną

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Andrew pranešimas:

Pas mus apie silute 15 e su parvezimu ir ju plevel, tinkliuliu o jeigu viska savo turi tai 7 e rulis.... Tai man presas per pirma jau sezona 7000 sutaupe atmetus savikaina ruliu...

Apie ka ir kalbu. Presas atsipirktu gal per 5 metus , o po to dar gali parduoti ar dalim tai ir pinigai lieka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo Uzpernai visa sezona atvariau kazkiek uzdirbau paskutine chalturke paprase tikrai velai spalio gale vos ne susukt zole bet tik nupjauta primerkta susukau koki 10 ha liko pora redu truko grandine bugnu uzkirto tarp zvaigzdziu ir islauze dvi asis kam ydomu sumokejo uz padaryta darba o remontuokis kaip ismanai volai claaso po 1000eu vaiksto nieks nesileidzia tai sukonstravau nepirkes tu volu bet pernai ant chaltukes nei vieno rulio nesusukau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , remis30 pranešimas:

Apie ka ir kalbu. Presas atsipirktu gal per 5 metus , o po to dar gali parduoti ar dalim tai ir pinigai lieka

Nepatikesi bet negendancios technikos nebuna bet kai turi savo tau uz darba moketi nereikia o ir pasidarai ta darba kada reikia ir kaip reikia o ne atvaziuoja kai lyti pradeda.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Andrew pranešimas:

Nepatikesi bet negendancios technikos nebuna bet kai turi savo tau uz darba moketi nereikia o ir pasidarai ta darba kada reikia ir kaip reikia o ne atvaziuoja kai lyti pradeda.  

negenda, jeigu gerai pasiruoši. Nežinau, nuo lietaus niekas neapsaugotas, bet jeigu esi rimtas klientas, atvažiuoja kada sutari. jeigu jau lis, tai lis nepriklausomai, kieno presas.

O šiaip, žmonių godumas ir nesąžiningumas priverčia žmones daryti sprendimus. Priežastys būna 3: didelė kaina, vėlavimas, nesmulkinti rulonai. Jeigu viskas atliekama geram lygyje, savo turėdamas nieko reikšmingo neišlosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , manttys pranešimas:

negenda, jeigu gerai pasiruoši. Nežinau, nuo lietaus niekas neapsaugotas, bet jeigu esi rimtas klientas, atvažiuoja kada sutari. jeigu jau lis, tai lis nepriklausomai, kieno presas.

O šiaip, žmonių godumas ir nesąžiningumas priverčia žmones daryti sprendimus. Priežastys būna 3: didelė kaina, vėlavimas, nesmulkinti rulonai. Jeigu viskas atliekama geram lygyje, savo turėdamas nieko reikšmingo neišlosi

Man patinka tavo mintys, kur tu buvai prieš 5-4 metus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, manttys pranešimas:

negenda, jeigu gerai pasiruoši. Nežinau, nuo lietaus niekas neapsaugotas, bet jeigu esi rimtas klientas, atvažiuoja kada sutari. jeigu jau lis, tai lis nepriklausomai, kieno presas.

O šiaip, žmonių godumas ir nesąžiningumas priverčia žmones daryti sprendimus. Priežastys būna 3: didelė kaina, vėlavimas, nesmulkinti rulonai. Jeigu viskas atliekama geram lygyje, savo turėdamas nieko reikšmingo neišlosi

Sutinku bet mano atveju butent tos 3 priezastys ir buvo del ko savo presa isigijau. Pats turejau chalymu tai su plevele kaina paleidau po 11 e su parvezimu nes 15 e tai jau tikrai lupikavimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, remis30 pranešimas:

 mano nuomonė jei darai iki 500 rulonų tai preso gal ir nereik jei daugiau jau gali pagalvot apie įsigyjimą o jei apie 1000 tai jau turi turėt savo.

Jei šendien gamini 1000 rulonų1.20x1.20 tai geriau pirkt presa kuris presuoje 1.50m tada reiks vietoj 1000 PRESUOT 660. Tada +Sutaupysi ant kuro ,vežimo,ir plėvelės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-01-01 at 19:24, arciu555 pranešimas:

Welgeriai dubliai bugniniai,o kiek matau is pasisakymu dirbanciu su Class tai Classui niekaip neiseina padaryti gerai laikancio voztuvo. Deutz Fahr,Vicon,JD padare ,o Classams neiseina.....

Welgeris bugninis o su klaso 255 Vožtuvu viskas ten gerai tiesiog jis turipapildomo paspaudimo funkcija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-12-31 at 16:24, Juodas pranešimas:

Apie kuhn bio geriau negalvok. Siaip Krone combipack vilktu bet jam nemažai prižiūros reiks palyginus su kitais presais. Be to koks traktorius turimas? Jei tepalo siurblys virš 50l našumo ir nekalvotos vietoves turėtų išeiti dirbti ir su 110ag traktoriumi, bet našumo įspūdingo nesitikėk. 

Kodėl kuhn ibio ar kverneland bio negeri šeip atrodo visai nieko silpnesnem traktoriui.Gal kas gali parašyti kas su jais diba kaip su jais sekas kokios problemos, kokie rulonai gaunas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...