Jump to content

Ruloniniai presai (dubliai)


gelezinis

Recommended Posts

Tas daugtaškis klastingai atrodo. Kaimynas turi paprastą mchale presą, lygina su welgerio, tai mchale susuka apie 20-30proc daugiau masės į ruloną, nei kad welgeris, nežinau, gal pasakas man pasakoja, bet jei tiesa, nemažai susitaupo ant didelio kiekio rulonų.

Nieko klastingo daugtaškiu nenorėjau pasakyti. Pirko jis jį kokie trys metai atgal, po sezono džiaugėsi, nes prieš tai turėjo Vicon 135. Anam tai jam velenus nusuktado ,tai vėl kažkas būdavo, o su Machale tai džiaugėsi. daugtaškį dėjau, nes nežinau jo nuomonės po trijų sezonų. Niekam nepaslaptis, kad kol garantiniai yra, tai praktiškai niekada jokių bėdų nepasitaiko. Viskas pasirodo po tam tikro laiko. Mintis pamastymui: -"kažkada teko bendrauti su vadybininku ne apie presus, bet kalba išėjo ir apie juos, tai tas pasakė tik tiek, kad nėra geresnio preso už Machale, nors jie prekiavo visai kitais pavadinimais." Bet, kaip minėjau dublį kai rinkomės, tai jo kaina pasirodė astronominė. Tiesa JD 744 taipogi buvo ne pigiausias... Kas dėl to, kiek masės į ruloną sutalpina, tai reikai pažiūrėti parametrus, neretai presai daro ne tokių pat išmatavimu rulius. kaikurių presų rulono diametras skiriasi kokiais 10 cm... tas 10 cm, taipogi nemažai lemia. beto labai sunku nustatyti tiksliai, kuris presa kiek masės sutalpina... Kažkada bandėme lyginti, gretimose pradalgėse sustojome ir pradėjome sukti ,aš su Vicon 235, kaimynas su Velgeriu diržiniu kintamos kameros. Velgeris daugiau metru pradalgės sukišo į ruloną, bet jis važiavo per pus lėčiau nei aš , aš su savo Vicon, norėjau parodyti, koks aš greitas, kaip langvai pradalgę ryja... Va ir gavosi, kai gulbės ir vėžio lenktynės... :icon-mrgreen:  Kada lėtai važiuojant arba kai plonesnis pradalgys, esu įsitikines, kad daugiau sutalpinsi masės, padarysi kietesni rulį su tuo pačiu presu, tame pačiame lauke

Gaila, niekur nerandu šiame reportaže parodyto testo rezultatų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas liečia McHale, fusion 2 rudenį pirkom, padaręs 16 000 ruliu (kas mchalui yra išties mizeris). Atsovo teiravausi kaip tas presas, tai sakė, kad savininkas detalių nėra pirkęs. Jeigu išties žmogus nekišo rankų 5 metus, tai gal ir neblogai. Pats dar labai minimaliai dirbau, bet įspūdį man padarė neblogą vien dėl darbo spartos (rulono permetimas ant vyniojimo stalo), automatinio tepimo, mazgų stambumo (ašių guoliai, 20B darbinių volų grandinės, claas 250 tik pagrindinė tokia yra). Dar dabar pusė grandinių originalių, bet jau tokios ant ribos. Atolą presavau su 110 ag, tai nelabai juto, bet teko įlekt į pradalgę kur buvo gabalas senos žolės nupjauta, įsijungus peilius ir prieš rulio galą gerokai priduso traktoriukas, tai galios jam visgi reikia... šiemet bandysiu su 150 ag, turėtų būti ok. Or

 

Dėl sukišimo į ruloną tai čia vėl niuansai, kiek vožtuvas užspaustas, kiek anksti/vėlai suveikia kameros daviklis ir pan. Aišku kas virš normos, tas negerai ilgaamžiskumui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

klausimas paparastas, traktorius 125ag, ar verta ziuretis dubli deveta ar uz ta kaina nauja tik presa, vyniotuvas visa dar veikiantis mano, bet tevukas nori irgi pailseti jau. Vietos kalvotos, tad galvoju kaip su galia bus

Dabar dirbu su JD 744, tampau su 125 ag traktoriumi, jokių sunkumu ir kalvose, jėgos pakanka per akis. Pernai kelias dienas teko prikabinti tą dublį ir prie 100 ag traktoriaus, ir su juo dirbti galima. Prie atskiro preso ir vyniotuvo, jau nebegižčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na yra apie 7ha :D kur tenka nuvezioti rulonus :D bet cia kalnams net pavadinimus jau sumaste vietiniai net buvo :D bet puse velnio yra staciu lb ir pusetinu, lygumu taip pat :D pas mane mustais pacios kalvociausios dirvos zemaitijoj :D o jeigu deveta i koki reiktu ziureti? claas? vicon? JD? krone? stogas presui yra lietaus negaus :D bet nlb norisi kad gestu jau, nesu is tu kur tepaluojasi rankas savo malonumui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada net naujo neieškok, nes ir tas ges :) atkreipčiau dėmesį beieškodamas į volą ar jis yra ar ne, esantį prieš paborščiką. O ką patarti gali, kaip tik su vienu tedirbęs, širdis nori mchale, piniginė šiuo metu leistu vicon rf235, claas nepirkčiau, jd irgi, krone nebent naują, mano tokie postringavimai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svarstau. Kažkaip reik optimizuotis tokioje situacijoje. Šiemet jau įpusėjo tranšėjos statyba kukurūzui, kitam sezonui turbūt nespėsiu pastatyt tranšėjos žolės silosui, bet dar kitam, tai tikrai reiks, kad ir spėčiau, bet neturėsiu už ką nupirkti rinktuvės iki pavasario. O gal smulkintuvas geriau, tada ir kukurūzas nusiimtų...

p.s. gal netyčia kas žino kur naudotų vamzdžių gauti ø90mm ir ø110-150?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

tikrai per akis bus tų 120 arklių. kur man traktorius dūsta tai stačiose įkalnėse prieš pilną rulį ir jeigu daug žolės. aišku palaikant tempą. Kitas reikalas traktorius traktoriui nelygu  jeigu koks mažiukas, tai mchale stačioje nuokalnėje staigiau pasukus... gali visko būti. todėl svarbu būtų stabdžiai ir dirbt su protu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

120 AG reikia paprastam presui,o ne dubliui,jei nori normaliai dirbti (aš dirbu su McHale5400C, 105AG traktorium,tai dūsta į kalnus) Sujungus peilius ir darant kietus ritinius turėsi šliaužioti po laukus,o presas gali daug daugiau nuveikti. Tada klausimas-kam pirkti brangią ir našią mašiną,jei jos našumo išnaudosi tik pusę ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

120 AG reikia paprastam presui,o ne dubliui,jei nori normaliai dirbti (aš dirbu su McHale5400C, 105AG traktorium,tai dūsta į kalnus) Sujungus peilius ir darant kietus ritinius turėsi šliaužioti po laukus,o presas gali daug daugiau nuveikti. Tada klausimas-kam pirkti brangią ir našią mašiną,jei jos našumo išnaudosi tik pusę ?

tai gal ECO rezimu dirbi? Arba tavo ten kokie tai protingi arkliai labai, kurie popieriuje tik. kuom skirias dublio rulio spaudimas nuo ne dublio? nu niekuo, tik svoriu. apvyniojimas trunka 30 s, tai per tą laiką kamera tik pradeda pildytis. Po to suki volus kaip ir bet kuriam prese, hidraulika jokio darbo nedirba ir traktoriaus galių nenaudoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...